Během státního svátku dne 28.10. mají prodejny Karlovo náměstí a Poděbradská otevřeno do 18 hodin.

SAMSUNG WD8NK52E0ZW/LE - Vystavený kus

Předem plněná parní slim pračka se sušičkou Samsung WD8NK52E0ZW/LE praní 8 kg / sušení 5 kg prádla
Aktivní pěna EcoBubble - vypere perfektně i při nižsích teplotách
Tichý invertorový motor s 10ti letou zárukou
Hygiene Steam - pára odstraní 99,9 % bakterií a alergenů
Funkce Smart Check rozpozná případné problémy
Na objednávku
Informace o dostupnosti
Po-Pá 9.00-17.00
Tel.: 725 440 658
E-mail: shop@elvia.cz
A
G
F
Katalogové číslo: WD8NK52E0ZW/LE
19 990  Ušetříte 10 % (2 001 Kč)
Vystaveno - záruka 2 roky

Kdykoli přidejte prádloZapomněli jste do pračky dát tričko? Dvířka Add Wash vám umožní jednoduše a rychle přidat zapomenuté oblečení, i když už je prací cyklus spuštěný. Také můžete snadno přihodit oblečení vyprané v ruce, které chcete jen vymáchat nebo odstředit.


Užší zvenčí, ale prostornější uvnitřPořiďte si do domácnosti kompaktní spotřebič, ale zároveň perte ještě více prádla. I když má pračka se sušičkou design slim, který zabírá méně prostoru, můžete díky velké kapacitě 8 kg prát velké množství prádla v jedné várce – až 16 osušek. Díky tomu perete méně často, čímž šetříte čas, energii i vodu.


Výkonné bubliny, vynikající praníUšetřete peníze a chraňte barvu a texturu oblečení. Eco Bubble nabízí výkonný, ale šetrný prací výkon. Prací prostředek se proměňuje v bubliny, takže rychle pronikne do látky a snadno odstraňuje nečistoty. Pere stejně efektivně i ve studené vodě (15 °C) a spotřebovává méně energie.


Osvěžte a dezinfikujte své oblečení vzduchemUdržujte oblečení hygienicky čisté i bez vody a pracího prostředku. Technologie Air Wash dezinfikuje vaše oblečení a zbavuje ho zápachu, takže vždy voní svěže. Nepříjemné pachy i bakterie jsou odstraněné pouhým horkým vzduchem. Vyvářka ani drahé a potenciálně škodlivé chemikálie už nejsou třeba.


Hygienická čistotaDopřejte svému oblečení důkladnou a hygienickou čistotu díky páře. Cyklus Hygiene Steam zvyšuje kvalitu praní, a to bez předpírky. Vypouští ze dna bubnu páru, která prostoupí každý kousek oblečení a odstraňuje uchycené nečistoty, 99,9 % bakterií a alergenů.


Intenzivní čištěníVyperte oblečení úplně dočista, i když je silně znečištěné. Funkce Bubble Soak pomáhá odstranit celou řadu odolných skvrn, jako jsou krev, čaj, víno, make-up či tráva. Oblečení se důkladně namočí v aktivních bublinkách, takže se špína a skvrny uvolní a mohou být účinněji odstraněny.


Tichý, výkonný a odolný provozUžijte si vyšší energetickou efektivitu, méně hluku a dlouhotrvající výdrž. Technologie digitálního invertoru využívá silné magnety, aby zajistila vysoký výkon, ale je tišší a spotřebovává méně energie než univerzální motor. Nabízí vynikající odolnost, kterou stvrzuje 10letá záruka.


Klidné praníPerte kdykoli a kdekoli, aniž byste kohokoli vyrušovali. Technologie VRT Plus snižuje hlučnost a vibrace během praní, a to i při vysokých rychlostech. Třírozměrný vibrační senzor udrží buben dokonale vyvážený tím, že roztáčí kuličky z nerezové oceli v opačném směru než prádlo.


Vyprané a suché za 59 minutMějte oblečení vyprané a připravené k nošení za méně než hodinu. Cyklus 59' Wash + Dry vypere, vymáchá a odstředí malou várku lehce znečištěného prádla a vše důkladně vysuší za pouhých 59 minut. Můžete tak rovnou použít jakékoli ložní prádlo nebo oblečení a zároveň ušetřit čas a energii.Třída energetické účinnosti modelu F
Vážená roční spotřeba energie v kWh 63 kWh/ 100 cyklů (pouze praní) / 397 kWh/ 100 cyklů
Vážená roční spotřeba vody v litrech 48/80 l průměrná spotřeba vody na cyklus
Třída účinnosti se sušení odstřeďováním B
s celou náplní 1200 ot./min.
Hlučnost při praní 72 dB
Určeno pro český trh Ano
Kapacita praní 8 kg, 5 kg sušení
Funkce AddWash, Bubble Soak, Eco Bubble, VRT™ - redukce hluku a vibrací, Smart Check, Dětská pojistka, Odložený konec, Diamantový buben,
Programy Eco 40-60, Praní a sušení, Technologie Air Wash, Bavlna, Drum Clean, Praní studenou vodou, Smíšené, Máchání + odstřeďování, Syntetika
Motor Digitální invertorový motor
Displej Velký dotykový LED displej
Barva Bílá, Křišťálově modrá barva dvířek
Rozměry spotřebiče (Š x V x H) 600 × 850 × 456 mm
Celková hmotnost (kg) 72

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.