Přibližte se blíže k realitě s 4K Ultra HD přehrávačem vlajkové řady Sony ES. Prémiové video a audio s přehráváním 4K HDR, Dolby Atmos® 3D prostorovým zvukem a designem optimalizovaným pro vlastní instalace domácího kina. Tento univerzální přehrávač je vybaven optimálním obrazovým a zvukovým výkonem, zlepšuje přehrávání na televizorech, které nejsou HDR, s převodem z HDR na SDR, poskytuje přístup k nejnovějším streamovým službám 4K HDR a podporuje přehrávání téměř jakéhokoli formátu disků nebo souborů včetně Hi-res Audio.

 

 

Pomocí prémiového přehrávače Sony můžete sledovat filmy s 4x větším rozlišením než 1080p HD a vychutnat si tak své oblíbené scény s úrovní detailů a jasnosti jako nikdy předtím. Díky širšímu dynamickému rozsahu (HDR) jsou detaily, barevný kontrast a jas razantně zlepšeny z původního filmového záznamu. Společně s technologií prostorového zvuku Dolby Atmos® 3D a DTS:X se budete cítit, jako byste byli uvnitř akce, protože se zvuky lidí, hudby a objektů pohybují všude kolem vás v trojrozměrném prostoru.

 

Oproti základní verzi přehrávače UBPX800 je ESpritová řada obohacena prakticky každou možností připojení, která je dnes nutností pro specifické a individuální instalace, včetně řízení IP přes kabel CAT 5 nebo Wi-Fi, obousměrné řízení RS232C a IR-IN. K dispozici je také rozhraní webového prohlížeče, spolu s podporou ihiji, řešení pro správu sítí založeného na cloudech, které používají systémoví integrátoři pro vzdálenou údržbu.

 

 

Přehrávač disponuje prvotřídní konstrukcí pro optimální audiovizuální výkon. Jedinečné šasi rámů a nosníků nabízejí tuhou strukturu, která eliminuje mikrovibrace, stejně jako efektivní elektrické stínění, takže vše, co zažijete, je nejvyšší kvalita zvuku a obrazu.
 
Prémiový přehrávač Sony UBP-X1000ES si můžete prohlédnout na naší prodejně Poděbradská 51 v pražském Hloubětíně a samozřejmě si jej můžete také objednat v našem internetovém obchodě www.elviapro.cz.

 

 

Těšíme se na Vaší návštěvu