Profesionální technika

Divize profesionální techniky společnosti ELVIA-PRO vznikla v r. 1992 a stala se významným dodavatelem a systémovým integrátorem v oblasti televizních a audiovizuálních technologií. Společně s mateřskou společností ELVIA, specializovanou především na výrobu, montáže a servis, garantujeme našim zákazníkům celé spektrum dodávek a služeb v tomto oboru. Okruh naší působnosti se postupně rozšířil daleko za hranice České republiky.

Sony FR7

07.09.2022

PTZ kamera Sony Cinema Line s full-frame snímačem, výměnnými objektivy a elektronickým variabilním ND filtrem otevírá tvůrcům obsahu nové kreativní možnosti filmové produkce ve studiu, na živých vystoupeních, sportovních akcích, koncertech a dalších eventech.

ATOMOS SHOGUN CONNECT / Cashback a další výhody pro stávající uživatele

03.06.2022

Ke každé předobjednávce SHOGUN CONNECT získejte jako registrovaní uživatelé 7 palcových rekordérů ATOMOS Cashback 100 Euro plus aktivaci NDI® a další 3 měsíční předplatné ATOMOS Cloud Studio zdarma. Nabídka platí na všechny předobjednávky do 30. června.

ATOMOS CONNECT / Akce na předplatné Atomos Cloud Studio & NDI

03.06.2022

Nenechte zahálet svůj rekordér NINJA V nebo Ninja V+ a začněte sdílet videa po celém světě. Předobjednejte ATOMOS CONNECT ještě dnes a získejte navíc 3 měsíční předplatné ATOMOS Cloud Studio a aktivaci NDI® zdarma. Nabídka platí na všechny předobjednávky do 30. června.