Profesionální technika

Divize profesionální techniky společnosti ELVIA-PRO vznikla v r. 1992 a stala se významným dodavatelem a systémovým integrátorem v oblasti televizních a audiovizuálních technologií. Společně s mateřskou společností ELVIA, specializovanou především na výrobu, montáže a servis, garantujeme našim zákazníkům celé spektrum dodávek a služeb v tomto oboru. Okruh naší působnosti se postupně rozšířil daleko za hranice České republiky.

Společnost Sony představuje 3. generaci archivačního systému na optické disky

07.01.2020

Vysokokapacitní archivační optická média Sony 5.5TB a nová mechanika Sony ODS-D380 pro USB 3.2 nebo Fibre-channel rozhraní.

Digitální filmová kamera Sony PXW-FX9 s 6K Full-Frame snímačem

02.12.2019

Nová digitální kamera Sony XDCAM PXW-FX9 s filmovým obrazovým snímačem 6K Full-Frame Exmor R CMOS představuje nástupce kamer Sony PXW-FS7 a PXW-FS7M2. Integruje v sobě nejlepší technologie z kamery Sony VENICE, fotoaparátů Sony Alpha a7 a ergonomické ovládání.

Společnost Sony uvádí řadu bezdrátových mikrofonů UWP-D s komunikací NFC SYNC

01.11.2019

Nové bezdrátové mikrofony řady UWP-D od Sony jsou již 4. generací mikroportů japonského výrobce elektroniky. Sada bezdrátových mikrofonů UWP-D21 je k dodání od října a UWP-D22 a UWP-D26 od prosince 2019. Mimo kompletních sad jsou v prodeji také jednotlivé vysílače a samostatný přijímač.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.