Máme pro Vás otevřeno! Všechny naše prodejny fungují jako výdejní místa. Zkontrolujte si provozní dobu.

Profesionální technika

Divize profesionální techniky společnosti ELVIA-PRO vznikla v r. 1992 a stala se významným dodavatelem a systémovým integrátorem v oblasti televizních a audiovizuálních technologií. Společně s mateřskou společností ELVIA, specializovanou především na výrobu, montáže a servis, garantujeme našim zákazníkům celé spektrum dodávek a služeb v tomto oboru. Okruh naší působnosti se postupně rozšířil daleko za hranice České republiky.

Dobíjecí baterie a nabíječky Anton Bauer

23.10.2020

Společnost Anton Bauer představuje prémiový výkon bez kompromisů v dosud největším rozšíření řady kompaktních baterií a nabíječek pro kamery, monitory, světla a další filmovou a televizní techniku.

Digitální filmová kamera Sony FX6 z nové řady Cinema Line

29.09.2020

Nová řada kamer Sony Cinema Line přináší inovace a funkce z filmových kamer VENICE a FX9 do nadcházejících modelů v různých technických úrovních a cenových hladinách.

Přepište budoucnost se Sony

03.09.2020

Virtuální event „Rewrite the future“ pro odvětví multimediálního průmyslu startuje od 2. září 2020 na webu Sony. Zaregistrujte se zdarma hned teď a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu, včetně online webinářů, uživatelských videí a nejnovějších oznámení novinek Sony pro zpravodajství, média a produkci živého vysílání.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.