Profesionální technika

Divize profesionální techniky společnosti ELVIA-PRO vznikla v r. 1992 a stala se významným dodavatelem a systémovým integrátorem v oblasti televizních a audiovizuálních technologií. Společně s mateřskou společností ELVIA, specializovanou především na výrobu, montáže a servis, garantujeme našim zákazníkům celé spektrum dodávek a služeb v tomto oboru. Okruh naší působnosti se postupně rozšířil daleko za hranice České republiky.

Upgradujte na 8K s rekordérem Atomos NINJA V+ PRO a ušetřete 500 Euro

06.09.2021

Věrnostní nabídku mohou do 30. 9. využít stávající majitelé Shogun, Shogun Flame, Shogun Inferno, Shogun 7 a také modelů Ninja Inferno, Ninja Flame a Ninja Assassin.

Nejnovější produkční režie Sony řady XVS

02.07.2021

Nově dostupný základní model profesionální režie Sony XVS-G1 pro live produkci 4K videa zdědil mnoho zavedených funkcí a architekturu úspěšných modelů MVS-3000A a MVS-6530. K tomu navíc přidává špičkovou technologii vizuálního zpracování obrazového signálu.

Litepanels uvádí nový světelný RGBWW LED panel Gemini 1×1 Hard

01.06.2021

Společnost Litepanels, která je známá jako globální poskytovatel profesionálních řešení pro broadcast a filmové osvětlení, oznámila uvedení nejnovějšího přírůstku do své řady LED panelů Gemini RGBWW.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.