Všechny provozovny jsou otevřeny! Otevírací doba zde. Těšíme se na vaši návštěvu.

Profesionální technika

Divize profesionální techniky společnosti ELVIA-PRO vznikla v r. 1992 a stala se významným dodavatelem a systémovým integrátorem v oblasti televizních a audiovizuálních technologií. Společně s mateřskou společností ELVIA, specializovanou především na výrobu, montáže a servis, garantujeme našim zákazníkům celé spektrum dodávek a služeb v tomto oboru. Okruh naší působnosti se postupně rozšířil daleko za hranice České republiky.

Nejnovější produkční režie Sony řady XVS

02.07.2021

Nově dostupný základní model profesionální režie Sony XVS-G1 pro live produkci 4K videa zdědil mnoho zavedených funkcí a architekturu úspěšných modelů MVS-3000A a MVS-6530. K tomu navíc přidává špičkovou technologii vizuálního zpracování obrazového signálu.

Litepanels uvádí nový světelný RGBWW LED panel Gemini 1×1 Hard

01.06.2021

Společnost Litepanels, která je známá jako globální poskytovatel profesionálních řešení pro broadcast a filmové osvětlení, oznámila uvedení nejnovějšího přírůstku do své řady LED panelů Gemini RGBWW.

Atomos rozšiřuje produktovou řadu NINJA

04.05.2021

Atomos oznamuje rozšíření rodiny rekordérů Ninja o dva nové produkty a jednu klíčovou aktualizaci. Ninja V nyní dostává volitelný upgrade kodeku H.265. Ninja V+ je určen pro videoprodukci Apple ProRes 8K RAW a Ninja Stream je produkční nástroj 4Kp60 HDR pro sdílení videa v prostředí sociální distance.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.