SAMSUNG The Freestyle + přenosná baterie

Akce
Novinka
Projektor Samsung The Freestyle + přenosná baterie
Projektor DLP LED, Full HD, 1920 × 1080, kontrast 300:1, HDMI,
USB-C, HDR, 360°reproduktory, WIFI, Bluetooth, DLNA, hlasové ovládání, Apple TV,
O2TV, Netflix, HBO GO, VOYO, Youtube, Apple Airplay 2, Tizen, Smart ovladač
Nastavení projekce 0°- 180°, Automatické vyrovnání obrazu
Přenosná baterie VG-FBB3BA

Prodej ukončen
Katalogové číslo: SPLSP3BBAT
 

Nečekaná radost všude kolem vásPřenosný, výkonný a překvapivě jednoduchý


Sledujte filmy kdekoliv chceteNajděte si nejlepší místo pro sledování. Obraz můžete promítat na stěnu, ale klidně i na strop. Zábava může začít.


Připraven na další dobrodružstvíLehký a kompaktní. Vezměte si projektor The Freestyle k přátelům a vychutnejte si filmy jako v kině. Kdykoliv a kdekoliv.


Vždy perfektní obraz
Auto Keystone - Automatické vyrovnání obrazuThe Freestyle automaticky opraví zkosený obraz a upraví ho do pravidelného obdelníku. Vše plně automaticky.


Automatické zaostřování obrazu.The Freestyle automaticky zaostří obraz během několika málo sekund. Vy se tak můžete soustředit jen na obsah.


Nerovný podklad? Žádný problém.
Auto Leveling - Automatické vyrovnání obrazuFunkce automatického vyrovnání zajišťuje ideální pozici obrazu, i když je projektor umístěný na nerovném podkladu.


Kouzlo velké, až 100" obrazovkyProjektor The Freestyle dokáže promítat obraz s úhlopříčkou od 30 až po neuvěřitelných 100 palců. Vytvořte si vlastní domácí kino.


Prostorový 360° zvukVýkonný vestavěný reproduktor The Freestyle poskytuje bohatý 360stupňový zvuk, který vás vtáhne do děje každé filmové akce.


Zrcadlete svůj mobil na velkou obrazovkuStreamujte obsah přímo z telefonu pomocí aplikace SmartThings pro Android a iOS nebo AirPlay 2 pro zařízení Apple.