PHILIPS TAR5005/10

Nepřehlédněte
Radiobudík Philips TAR5005/10 s tunerem DAB+
Tuner DAB/DAB+, FM, 20 předvoleb
Displej LCD
Budík, funkce Snooze (opakované buzení) 9 minut
Časovač 15/30/60/90/120 min

Prodej ukončen
Katalogové číslo: PHILIPSTAR5005/10

Univerzální domácí rádio s budíkem PHILIPS TAR5005/10Toto malé rádio DAB+/FM vypadá skvěle, ať už ho postavíte kamkoli. Dřevěná skříňka a textilní kryt reproduktoru dodají nádech minimalistického tepla každé místnosti. Získáte křišťálově čistý příjem a navíc funkci Jemného buzení, která je ideální pro hosty.


Perfektní do každé místnostiOd ranních hitovek až po zvuky pozdní noci – toto rádio se dokonale hodí na malý stůl, tenký pult nebo poličku. Tuner DAB+ zajišťuje křišťálově čistý příjem. Můžete si nastavit až 20 předvoleb svých oblíbených stanic.


Krásný design, který se hodí kamkoliLehká dřevěná skříňka obklopuje reproduktor, který je pokrytý šedou tkaninou. Lesklý černý panel displeje zobrazuje informace o stanici a čas. Nahoře na rádiu jsou tlačítka k ladění, výběr zdroje a další.


Funkce budíku pro hosty na nocNastavte funkci Jemné buzení a vaši hosté se probudí s postupně se zvyšující hlasitostí rádia. Funkci duálního budíku lze použít k nastavení dvou různých buzení. Ideální, pokud vaši hosté odkládají první buzení.