SONY ICF-C1B

Analogový radiobudík Sony ICF-C1 - černý
Ladění pomocí analogového tuneru rádia FM/AM
Budík s postupným zesílením zvuku
Skladem
Katalogové číslo: ICFC1B
1 090 
ks
Vystaveno - záruka 2 roky

Sony ICF-C1B, černá

Probouzejte se stylově. Přivítejte nový den s moderním radiobudíkem od společnosti Sony. Hned na první pohled vás zaujme svým elegantním vzhledem ve tvaru krychle. Jednoduchý design doplňuje praktický displej a tlačítka pro snadnou obsluhu.

Tóny, nebo rádio

Neprobouzejte se šokem. Abyste vstávali správnou nohou, je třeba se nejen dobře vyspat, ale i postupně probouzet. Budík začne zvonit tiše a postupně se zesiluje tak, aby se přizpůsobil vašemu probouzejícímu režimu. Jeho zvuk vám proto nebude vadit a celkově budete mít přes den proto lepší náladu. Pokud vám však budící tóny nevyhovují, jednoduše si zvolte místo nich rádio. Na budíku naladíte stanice na analogovém tuneru AM i FM.

Aktuální čas

Kromě funkce budíku přístroj využijete také k tomu, abyste vždy měli přehled o aktuálním čase. Stačí pouze zapojit přístroj do sítě, o nic víc se starat nemusíte. Budík si sám nastaví aktuální čas, sám ho dokonce s využitím praktické funkce automatického nastavení letního času upraví o hodinu dopředu či dozadu. Hodiny nepřestanou fungovat ani v případě, že dojde k výpadku elektrického proudu. V radiobudíku je integrována záložní baterie, jež vám zajistí, že za žádných okolností nepřijdete pozdě do práce nebo do školy.

Určeno pro český trh Ano
Ukazatel času Digitální displej (24 hodinový formát)
Tuner Analogový FM/AM
Funkce Budík s postupným zesílením zvuku,záložní baterie zaznamenává čas i při výpadku proudu
Projekce Ne
Barva Černá
Napájení AC síťový adaptér
Rozměry a hmotnost 101 x 102 x 101 mm, 625g
Obsah balení Záložní baterie CR2032 a anténa AM