SONY ZS-RS70BTB

Přenosný audio přehrávač Sony ZS-RS70BT s tunerem DAB+ - černý
Přenosný radiomagnetofon s bluetooth, NFC a USB
Provoz na baterie
DAB/DAB+ tuner
Skladem
Katalogové číslo: ZSRS70BTB
5 490  (ušetříte 20%)
4 390 
ks
výprodej

Kompaktní rádio Sony ZS-RS70BTB je přenosný zvukový systém s možností poslechu rádia DAB/FM/AM, bezdrátového přehrávání s Bluetooth a NFC, přehrávání disků CD, paměťových zařízení USB a díky audio vstupu také poslechu obsahu hudebních přehrávačů. Vychutnejte si na cestách hudbu díky výkonným reproduktorům přenosného rádia Sony ZS-RS70BTB.

Z mobilních zařízení s podporou Bluetooth můžete přehrávat hudbu bezdrátově a díky připojení jedním dotykem (NFC) také naprosto bez problémů. Přehrávejte stovky hudebních souborů ve formátu WMA a MP3 zkopírovaných na disky CD nebo ze zařízení USB s funkcí přehrávání v náhodném pořadí. S vestavěným tunerem FM/AM máte ještě větší výběr toho, co můžete poslouchat, a můžete si na cestách vychutnat oblíbené rozhlasové pořady. Tento model podporuje navíc i digitální rozhlasovou technologii zaručující vyšší kvalitu zvuku a více stanic na jedné vlnové délce.

O dostatečně hlasitý a čistý zvuk se pak postarají výkonné 80mm reproduktory nabízející výstupní výkon 2x 2.3W. Když jste doma, můžete rádio zapojit do sítě, a na cestách používat k napájení baterie. Díky zvukovému vstupu si můžete vychutnat hudbu ze svého digitálního přehrávače i bez použití konektoru USB. A přítomen je také výstup pro sluchátka.

Přehravaní CD / MP3 / USB Ano / Ano / Ano
Tuner FM / AM / DAB/DAB+
Výstupní výkon 2,3W + 2,3W
Bezdrátový přenos Bluetooth + NFC
Konektory USB, audio in, sluchátkový výstup
Napájení ze sítě / Baterie Ano/Ano ( 6x R14,C )
Barva Černá
Rozměry a hmotnost 380 x 158 x 235 mm / 3,3 kg s baterií
Obsah balení Napájecí kabel

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.