Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Receiver Yamaha R-N1000A, stříbrný

Katalogové číslo: Z03740
Novinka Novinka
Stereo receiver, 2×140W, MusicCast, Wi-Fi, LAN, HDMI, DLNA, Air Play 2, Spotify, TIDAL, DEEZER, Bluetooth, FM/DAB, internet. rádio, 384kHz/32bit DAC, YPAO, USB, 4x analog. audio vstup, 2x optický vstup, 1x koaxiální vstup, Sub-out, Pre-out, výstup na sluchátka
Předobjednávka
ks
39 990 Kč

Mohlo by Vás zajímat

Reproduktory Yamaha NS-777, černé

Reproduktory Yamaha NS-777, černé

3 pásmové sloupové repro, Bass reflex, Výstupní výkon 250W, Frekvenční rozsah 30 – 35 000 Hz, Citlivost 89 dB
22 990 Kč
Gramofon Yamaha TT-N503, bílý

Gramofon Yamaha TT-N503, bílý

Bezdrátové streamování vinylu s kterýmkoliv MusicCast zařízením, Rovné tónové ramínko k přesnému a věrohodnému zvuku, Řemínkový pohon gramofonu, Integrovaná podpora streamovacích služeb, Podpora Wi-Fi obou pásem (2,4 GHz a 5 GHz), Podpora AMAZON ALEXA hlasové ovládání
19 990 Kč
Přehrávač CD Yamaha CD-S303, stříbrný

Přehrávač CD Yamaha CD-S303, stříbrný

CD přehrávač Pure direct, Vysoce výkonný DAC pro vysokou přesnost převodu s nízkým šumem, Laserový plovoucí mechanismus, inteligentní digitální servo, Kompatibilita přehrávání disků CD-R/RW, Kompatibilita formátů MP3, WMA, LPCM a FLAC, USB na čelním panelu, Odolné tělo vůči vibracím
9 490 Kč

Prodloužená záruka o 3 roky po registraci na
https://cz.yamaha.com/cs/support/warranty/index.html


PRECIZNÍ ZVUK PRO MIMOŘÁDNÝ ZÁŽITEK Z POSLECHUVšem, kteří za každých okolností usilují o ten nejlepší zvuk – síťový receiver R-N1000A vám zajistí dokonalý požitek z hudby v plnohodnotné Hi-Fi kvalitě, který vychází z našeho vlajkového modelu. Díky originální korekci zvukového pole Yamaha YPAO, vysokokapacitním transformátorům vyrobeným na zakázku, mimořádně přesným D/A převodníkům ESS a řadě dalších prémiových komponent má receiver R-N1000A vše potřebné k proměně vašeho obývacího pokoje v poslechovou místnost, kde se můžete ponořit do hudby a plně si vychutnat čisté potěšení ze zvuku.


VĚRNÝ ZVUKYamaha je jediná značka na světě, která se stará o vše od okamžiku, kdy je zvuk vytvořen, až po okamžik, kdy se dostane k lidskému uchu. Jednoduše zavřete oči, vnímejte umělce přímo před sebou a zažijte hluboký pocit, že jste skutečně „blíž umělci“.


Yamaha Parametric Room Acoustic Optimizer (YPAO™)Faktory prostředí hrají důležitou roli ve zvukovém projevu místnosti a jakéhokoli typu zvuku. Vlastní technika automatické kalibrace YPAO™ společnosti Yamaha akceptuje rozdíly ve vnímání zvuku, optimalizuje zvuk v poslechovém prostředí a z obývacího pokoje vykouzlí profesionální poslechovou místnost. Bez nutnosti pracného manuálního nastavení. Součástí optimalizační technologie YPAO™ je precizní ekvalizér, který provádí výjimečně přesnou ekvalizaci zvuku až do rozlišení 192 kHz / 64 bitů. Zvuková optimalizace YPAO™ R.S.C. (Reflected Sound Control) pracuje společně s aktivním řízením důležitých časných odrazů zvuku a automaticky upravuje a optimalizuje způsob, jakým je zvuk slyšet v místnosti, v závislosti na materiálech stěn a umístění reproduktorů. To znamená, že si můžete vychutnat hluboký zvuk a pohlcující pocit jedinečný pro Hi-Fi – přímo ve svém obývacím pokoji.


VYCHUTNEJTE SI LEGENDÁRNÍ ZVUKOVÝ PROJEVSpolečnost Yamaha se může pochlubit více než 60letou historií výroby audio vybavení. Technologie modelu R-N1000A vychází přímo z legendární Hi-Fi koncepce Yamaha ToP-ART (Total Purity Audio Reproduction Technology), která věrně zachovává integritu zvuku kombinací pečlivě symetrického uspořádání levého a pravého obvodu a přímé, nejkratší signálové cesty s nízkovibračním šasi s vysokou tuhostí, vybaveným speciálním pryskyřicovým rámem „Art Base“, který pohlcuje a tlumí nežádoucí vibrace. Zachovává zvukovou čistotu a dynamiku zvuku.


ŠASI S DVOJITÝM DNEMKonstrukce receiveru je zesílena dvojitým dnem a tlumicí deskou ze silného železa o tloušťce 1 mm. Tím se eliminují různé vibrace, které by nepříznivě ovlivňovaly zvuk, a zvyšuje se výraznost nižších frekvencí. Výsledkem je mohutný projev i pružnost, jakou má i vystoupení celého koncertního orchestru.


ANTIREZONANČNÍ NOŽIČKYModel R-N1000A obsahuje také antirezonanční nožičky navržené pro maximální potlačení nežádoucích vibrací. Uspořádáním tenkých zakřivených výztuh na vnějším obvodu a silných rovných výztuh ve středu se účinně rozptyluje a snižuje vibrační energie přenášená z vnější strany nožiček při zachování vysoké centrální tuhosti. Díky nim je možné reprodukovat soustředěný zvuk, který vám umožní plně vnímat rytmus a dynamiku hudby.


VYSOCE KVALITNÍ SOUČÁSTI PRO NEPŘEKONATELNÝ ZVUKOVÝ VÝKONNa míru vyrobený napájecí transformátor a blokové kondenzátory, jednobodový uzemňovací systém, vysoce kvalitní zvukové kondenzátory a další špičkové díly si bez problémů poradí s náročnými podmínkami zvukového signálu. Vzhledem k tomu, že kvalita jednotlivých dílů a jejich vzájemná spolupráce v podstatě určuje kvalitu zvuku každého komponentu, dbá Yamaha na to, aby byly použity pouze ty nejpečlivěji vybrané a otestované díly.


PŘESNOST A VÝKONReceiver R-N1000A využívá renomovaný D/A převodník SABRE ES9080Q 384 kHz / 32 bitů (od společnosti ESS Technology), který poskytuje vynikající výkon a bezkonkurenčně vysoký odstup signálu od šumu. V kombinaci s originálním síťovým modulem Yamaha přístroj dokáže vytěžit maximum ze zdrojů s vysokým rozlišením a účinně reprodukuje akustické vlastnosti koncertních sálů a jemné výrazové nuance zvuku.


KONSTRUKCE S NÍZKOU IMPEDANCÍAby se důsledně eliminovaly energetické ztráty a degradace zvukového signálu, je síťový receiver R-N1000A vybaven silnými vodiči pro připojení uzemnění, což je důležitý prvek typický pro skutečně špičkové Hi-Fi komponenty. Kromě toho je pro výstup ze sekce výkonového zesilovače použito šroubové připojení, aby se posílilo uzemnění, které je důležité pro kvalitu zvuku. Díky tomu má R-N1000A vyšší odstup signálu od šumu, což umožňuje reprodukovat zvuk s plnou čistotou.


PLNOHODNOTNÝ HUDEBNÍ ZÁŽITEK Z MOBILNÍHO TELEFONUReceiver R-N1000A je plně kompatibilní s originální síťovou technologií MusicCast společnosti Yamaha. Kromě toho je kompatibilní s řadou streamovacích služeb, jako je Amazon Music HD nebo Spotify, a umožňuje vám plně si vychutnat mimořádně kvalitní zvuk, který je jedinečný pro dnešní zdroje zvuku s vysokým rozlišením a bezztrátový zvuk s naprostou věrností. Pomocí Airplay 2 můžete také streamovat hudbu z Apple Music. A systém MusicCast umožňuje snadno poslouchat hudbu kdekoli v domě propojením různých zařízení MusicCast pomocí jediné aplikace v chytrém zařízení.


HI-FI KVALITA PRO VŠECHNY ZDROJE HUDBYReceiver R-N1000A si poradí se vším, od zvuku uloženého v počítači nebo na síťovém disku až po vinylové desky a televizi, a poskytne vám tak vynikající zvuk a vykreslí plnou zvukovou nádheru veškeré vaší zábavy.


Parametry

Určeno pro český trh Ano
Funkce Wi-Fi, DLNA, Bluetooth (SBC, AAC pouze příjem), AirPlay2, MusicCast, Deezer, Spotify,TIDAL, Amazon Music HD, DAB/DAB+, FM/AM tuner, aplikace MusicCast CONTROLLER
Počet kanálů 2
Formát dekódování 192 kHz / 64 bitů
Podporované formáty MP3, WMA, MPEG4 AAC, WAV, FLAC,AIFF, ALAC, DSD
Výkon 140 W / 170 W / 220 W / 290 W (8/6/4/2 ohmů)
Konektory Analogové audio: 4x (CD, PHONO, LINE 1, LINE 2), Digitální audio: 3x (2x optické, 1x koaxiální), USB: 1x (typ B), Reproduktorový: 2x (4 svorky), Subwoofer: 1x, Preout: 1x, sluchátkový: 1x, HDMI: 1x, Trigger Out: 1x, YPAO mikrofon: 1x
Automatická kalibrace reproduktorů YPAO kalibrace
Barva Stříbrná
Rozměry a hmotnost 435 × 233 × 395 mm (s vysunutou anténou), 12,3 kg

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Rychle odesláno, kvalitně zabaleno.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Obchod mohu doporučit. Vše proběhlo v pořádku.

Anonym Doporučuje obchod