Black Friday je plném proudu. Připravili jsme pro vás neodolatelnou nabídku. Chci vidět více!

YAMAHA RX-V6A BLACK

7.2 MusicCast receiver Yamaha RX-V6A s tunerem DAB+
AV receiver 7.2, výkon 5x 150W
HDMI zvládající rozlišení 4K/120Hz, 8K/60Hz (4 vstupy/1 výstup s eARC/ARC)
Nejmodernější obrazové technologie Dolby Vision, HDR10+, HLG
Bluetooth, Wi-Fi, DLNA, AirPlay, Spotify, Tidal, Deezer, Amazon music, internetové rádia
Ovládání za pomocí aplikace MusicCast, která je zdarma pro Android i iOS (Apple)
Připojení k internetu Wi-Fi (2.4 / 5 GHz), LAN Ethernet
Možnost zapojení reproduktorů jako Bi-Amp nebo použití jako Zóny 2
Kalibrační systém YPAO

Prodej ukončen
Katalogové číslo: RXV6A

Vydařený AV přijímač Yamaha RX-V6A

Nestačí se jenom dobře posadit a mít reproduktory správně nastavené. S kouzly typu Dolby Atmos, virtualizátor výšek, KINO DSP 3D a Music Enhancer bude posluchač nejenom vržen rovnou do středu akce, protože zvuk se tak dostane do různých bodů v místnosti, včetně nasměrování shora. To všechno může díky aktualizaci zvládnout i AV přijímač Yamaha RX-V6A.

Music Enhancer má schopnost obnovit komprimovaný zvuk tak, že zní stejně, jak byl původně zamýšlen. Zesilovač s vysokou rychlostí spínání reaguje na rychlé změny vstupní úrovně s cílem dosáhnout přesného a stabilního signálového přenosu. Využití HDR10+ zase dovoluje užít hlubší kontrast a realističtější efekty, jež zůstávají věrné tvůrčím záměrům. Kromě již uvedených priorit zařízení disponuje speciálními herními funkcemi ALLM, VRR, QMS, QFT. Pro vyšší výkon lze zajistit plynulý pohyb a přechody.

Pro ideální fungování je důležitým aspektem zajistit více vstupů HDMI s nejnovějšími technologiemi. Vstupy HDMI podporují nejnovější technologie a je tedy možné současně připojit herní konzole nové generace. S jednoduchým nastavením je i použití AV RX-V6A snadné. Aplikace MusicCast dovoluje užít si sílu zvuku pro více místností, získat přístup ke zdrojům a streamovacím zařízením, ovládat AV přijímač. Je k tomu třeba jedno jediné - smartphone. AV aplikace usnadní instalaci, nabídne odborné vedení pro kabelová připojení a různá další nastavení.

Tento elegantní model se bude vyjímat kdekoli – jeho působivý kultovní design je postavený na výkonu a stylu. YPAO – RSC dokáže analyzovat akustiku místnosti a měřit charakteristiku reproduktorů, což napomáhá kalibraci zvuku dle místnosti. Tato funkce upravuje parametry CINEMA DSP podle odrážejících se zvuků, proto lze získat dokonale vyvážený, profesionálně kalibrovaný zvuk. Komplexní 7.2- kanálový výkonný prostorový zvuk umocňuje technologie Zone2 a MusicCast multi-room audio - hudba s užitím ve více místnostech je vítána. Vyhrazené herní funkce ALLM, VRR, QMS, QFT jsou dosažitelné prostřednictvím aktualizace firmwaru. K dispozici je také funkce MusicCast Surround. Přidáním reproduktorů MusicCast 20 nebo MusicCast 50 lze vytvořit dokonalý bezdrátový prostorový zvuk. Nominální vstupní výkon 80 W je evidentní při frekvenčním rozsahu 20 – 20 000 Hz.