SONY SRS-XB13 BLACK

Nepřehlédněte
Přenosný bluetooth reproduktor Sony SRS-XB13 s funkcí EXTRA BASS™ - černý
Kompaktní velikost a nastavitelný řemínek
Užijte si působivý zvuk díky funkci EXTRA BASS™
Procesor zvukové difúze vylepšuje dosah zvuku
Odolný vůči vodě a prachu díky krytí IP67
Baterie s výdrží až 16 hodin a nový indikátor stavu baterie

Prodej ukončen
Katalogové číslo: SRSXB13B
Kompaktní reproduktor, který šíří zvuk do všech stranOdolný reproduktor SRS-XB13 je přenosný a díky speciálně navrženému řemínku je cestování s ním jednoduché. Nenechte se ovšem zmást jeho velikostí. Díky funkci Extra Bass a procesoru zvukové difúze je tento malý reproduktor přímo napěchovaný zvukem.


Užijte si působivý zvuk díky funkci EXTRA BASSPasivní zářič v kombinaci se širokopásmovým reproduktorem vylepšuje nízké tóny a posiluje basy.


Je všude s vámiDíky odolnému zevnějšku a řemínku je reproduktor připravený téměř na vše. Zavěste jej k batohu, na zápěstí nebo i na slunečník, pokud jste zrovna venku na sluníčku. Dolů směřující reproduktor pošle zvuk přímo k vám.


Malý reproduktor, úchvatný zvukNenechte se zmást kompaktním provedením. V tomto malém reproduktoru se ukrývá silný prostorový zvuk. Procesor zvukové difúze šíří zvuk prostorem pomocí technologie DSP.


Užijte si i venkuDíky krytí IP67 je reproduktor odolný vůči vodě a prachu, takže jej můžete používat uvnitř i venku. Zabavte se s ním u bazénu, u řeky, nebo v parku. Poslouchejte hudbu, i když si s přáteli užíváte na sluníčku.


Tahoun všech večírkůBaterie s výdrží až 16 hodin vám umožní udržet večírek na nohou. Nový indikátor stavu baterie přímo na vašem chytrém telefonu vás upozorní, až bude potřeba reproduktor nabít.


Mějte volné rucePotřebujete vyřídit hovor? Žádný problém. Ať už jste doma, nebo venku, vestavěný mikrofon vám umožní provádět hovory v režimu handsfree přímo skrz reproduktor.


Technologie Bluetooth a Fast PairReproduktor SRS-XB13 od Sony je vybavený technologií Bluetooth, která mu umožňuje se jediným klikem spárovat se zařízením se systémem Android.


Porty USB Type-CPorty USB Type-C zajišťují spolehlivé připojení.


Potřebujete-li stereofonní zvuk, přidejte druhý reproduktorPokud toužíte po ještě hutnějším zvuku, připojte bezdrátově dva reproduktory SRS-XB13, čímž docílíte stereo zvuku, který se ještě lépe šíří.