Všechny provozovny jsou otevřeny! Otevírací doba zde. Těšíme se na vaši návštěvu.

QUADRAL Quintas 606 II

Sloupové třípásmové reproduktory Quadral Quintas 606 II - černé
3-pásmové s bassreflexem
Frekvenční rozsah: 26 – 30 000 Hz
Citlivost: 90 dB
Impedance: 4 ohmy
Výkon: 140 W / 280 W
Skladem
Katalogové číslo: QUADRALQ606II
9 980 
ks

Quadral je německá společnost vyvíjející, projektující a vyrábějící reprosoustavy. To, co quadral dělá, dělá nejlépe jak je to jen možné a již několik desetiletí má s touto činností zkušenosti. Při využívání fyzikálních zákonů trpělivě a citlivě rozvíjí to, co je dobré a díky tomu dociluje excelentních výsledků. Již od samého počátku quadral reprezentoval technickou vynalézavost vedoucí k výsledkům, které je rozhodně možné slyšet a vnímat.

Sloupové třípásmovky s bassreflexem vyvedeným vpřed QUINTAS 606 II, jsou určené pro ozvučení menších obytných místností. Tyto reprosoustavy jsou dimenzované pro milovníky kompletního zvukového spektra a drsnějších hudebních žánrů, dokáží se vypořádat i s poměrně nadsazenými požadavky. Překvapí vás svojí nespoutanou rychlostí a živostí. Reproduktory jsou v klasické ozvučnici chráněny rámečkem s průzvučnou tkaninou.

Určeno pro český trh Ano
Frekvenční rozsah 26 – 30 000 Hz
Systém reproduktorů 3- pásmové s bassreflexem
Výstupní výkon 140 W / 280 W
Impedance 4 ohmy
Citlivost 90 dB
Barva Černé
Rozměry a hmotnost 900 x 210 x 261 mm

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.