Během státního svátku dne 28.10. mají prodejny Karlovo náměstí a Poděbradská otevřeno do 18 hodin.

SAMSUNG VR05R5050WK

Robotický vysavač Samsung VR05R5050WK 2v1 s umýváním a vysáváním v jednom kroku
Wi-Fi, velmi štíhlý, velmi výkonný
Nádoba EZ Empty Dustbin
Inteligentní senzorický systém

Prodej ukončen
Katalogové číslo: VR05R5050WK

Vysává a mopuje v jednom krokuUšetřete si čas a námahu – vysávejte a vytírejte najednou! Čistící systém 2 v 1 zachytává prach, nečistoty a umývá podlahu, aby bylo uklízení co nejefektivnější. Nádrž na vodu sama detekuje, zda je připevněná hlava mopu, automaticky zapne vytírání a nastaví množství vody.


Uklizeno za 150 minutVychutnejte si nepřerušované uklízení bez potřeby nabíjení. Vysokokapacitní 3 400mAh baterie s dlouhou životností vysává až 150 minut*. Můžete tak vyčistit velký prostor i s rohy bez potřeby dalšího nabíjení


Ušlechtilý designZachyťte nečistoty a prach i na těch nejhůře dosažitelných místech. Vysavač má štíhlé tělo, to však nemá vliv na jeho silný sací výkon. Je jen 85 mm vysoký, což znamená, že může lehce vklouznout pod nábytek či postele a dostat se do nepřístupných, nízko položených míst. Váš dům bude vždy důkladně vyčištěný.


Jednoduché dálkové ovládáníOvládejte robotický vysavač odkudkoliv, i když jste mimo domov, pomocí integrovaného Wi-Fi a aplikace pro smartphony. Jednoduchým dotykem ho spustíte nebo zastavíte, nastavíte více rozvrhů uklízení i sací výkon. Kontrolovat můžete i rychlost vytírání a průtoku vody.


Lehké vyprázdnění nádobyNádobu vysavače s objemem 0,2 l můžete vyprázdnit bez zbytečného prášení. Otevřete ji stisknutím tlačítka, vyklopíte obsah a zasunete zpátky. Pro udržení čisté nádoby ji stačí rychle opláchnout vodou. Při uklízení jistě oceníte i zásobník na vodu s objemem 0,4 l, které vám ulehčí samotné mopování.


Bezpečné a smart uklízeníUjistěte se, že uklízení proběhne vždy v bezpečí. Inteligentní senzorický systém obsahuje gyroskopický senzor, který řídí pohyb vysavače, zatímco antikolizní snímač snižuje rychlost při jemném čištění rohů. Senzor nárazníku chrání i váš nábytek a snímač proti spadnutí zastaví vysavač před pádem ze schodů.


Vyberte si způsob uklízeníVyberte si ten nejlepší způsob uklízení v dané situaci z velkého množství čistících režimů. Vysavač má čtyři styly čištění včetně režimu Zig-Zag, Auto mode (Random Mode), Edge Mode a Spot Mode. Režim plánování také umožňuje nastavit vícero rozvrhů, takže uklízení začne automaticky každý den ve zvoleném čase.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.