SAMSUNG VR10M702CUW

Robotický vysavač Samsung VR10M702CUW se sacím výkonem 10 W
Velmi štíhlý, velmi výkonný
FullView Sensor™ 2.0
Edge Clean Master
Na objednávku
Informace o dostupnosti
Po-Pá 9.00-17.00
Tel.: 725 440 658
E-mail: shop@elvia.cz
Katalogové číslo: VR10M702CUW

Vyčistí i těžce dostupná místaByl navržen jako mnohem štíhlejší, aniž bychom ubrali na výkonu. Dosahuje až 20x vyššího sacího výkonu, abyste snadno vysáli prach a nečistoty z koberce i z pod nízkého nábytku.


Skenování prostoru, rozpoznání překážekInovovaný vysoce výkonný senzor FullView Sensor 2.0 vyhledává velmi úzká místa nebo malé překážky napříč širokým prostorem. Kromě toho pozná, kde se nachází rohy, které vysaje třikrát, a to sacím výkonem navýšeným o 10%.


Vysává účinně i v rozích a podél stěnEdge Clean Master umístěný vpředu na vysavači zaručuje, že zanechá rohy a okraje u zdí naprosto čisté. Protože v momentě, kdy se hubice dotkne zdi, automaticky se sklopí uzávěrka, která vytvoří bariéru, a tím umožní vysát ještě větší množství prachu.


Pokaždé optimální výkonInteligentní funkce Power Control dokáže zjistit, o jaký povrch se jedná, a podle toho upravit sací výkon na optimální hodnotu. Pokud vysáváte koberce nebo rohožku, motor vysavače zvýší sací výkon, aby dokázal vysát i udusaný prach.


Chrání filtr před ucpánímVelká odstředivá síla technologie CycloneForce odděluje prach a nečistoty do vnější komory. Zachovává tím sací výkon, protože udržuje filtr čistý a zabraňuje jeho ucpávání.


Ovládání dálkovým ovladačemUmožňuje ovládat všechny funkce Robotického vysavače PowerBot a navést vysavač na znečištěná místa. Ovládat je možné i další funkce vysavače, jako sílu sacího výkonu, nebo pohodlně na dálku naplánovat čas vysávání.


Vysává větší plochy rychleji a účinnějiVysavač má širší kartáč, takže dokáže vysát větší plochy a zároveň urazí kratší vzdálenost. Kartáč má šířku 290 mm, což je o 42 % více než u kartáčů s šířkou 204 mm, výsledkem je rychlejší vysávání.


Mapování a hledání nejlepší trasy vysáváníSystém Visionary Mapping Plus hledá optimální cestu pro vysavač a navádí ho po ní, aby bylo vysávání co nejrychlejší. Pomocí vysoce výkonných senzorů a integrované digitální kamery vytváří mapu celé domácnosti a vypočítává nejefektivnější cestu pro vysávání.


Větší kolečkaKolečka Easy Pass snadno překonávají většinu překážek, takže vysavač bude pokračovat ve své práci, i když nebudete doma. Tělo vysavače se nyní nachází 15 mm nad úrovní podlahy, je tedy mnohem méně pravděpodobné, že se do něčeho zachytí.


Vyberte si nejlepší způsobVysavač je vybaven 3 styly vysávání, 2 druhy sacího výkonu a režimy nastavení časového rozvrhu, které můžete přednastavit na 24 hodinový cyklus.


Vždy nabitýFunkce automatického nabíjení znamená, že se nemusíte obávat, že vysavači dojde energie a přestane vysávat. Když je baterie téměř vybitá, vysavač se automaticky přesune k základně, aby se nabil a mohl pokračovat ve vysávání.Rychlost vysávání (m/s) 0,32 m/sek
Doba úklidu 30/60 min
Doba nabíjení 240 min.
Max. příkon 80 W
Maximální spotřeba energie při nabíjení 40 W
Hladina akustického výkonu 72 dBA
Automatický návrat do stanice Ano
Dálkové ovládání Ano
Režimy vysávání Automatický, Manuální, Lokální, Režim Turbo
Šířka hubice 288 mm
Kapacita zásobníku na odpad 0,3l, Cyclone Force
Plánování úklidu Ano, Visionnary Mapping System, Edge Clean Master, Inteligentní funkce Power Control, Kolečka Easy Pass
Výstupní filtr Ano
Omyvatelný filtr Ano
LED displej Ano
Rozměry 340 × 97 × 348 mm
Hmotnost 4 kg
Typ baterie 21,6 V Li-ion
Hmotnost v obalu 7,5
Barva Airborne

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.