Všechny provozovny jsou otevřeny! Otevírací doba zde. Těšíme se na vaši návštěvu.

SAMSUNG VR20K9350WK

Robotický vysavač Samsung VR20K9350WK se sacím výkonem 42,9 W
Nejvýkonnější sací výkon
Wifi s Select & Go™ funkcí
FullView Sensor™ 2.0
Na objednávku
Informace o dostupnosti
Po-Pá 9.00-17.00
Tel.: 725 440 658
E-mail: shop@elvia.cz
Katalogové číslo: VR20K9350WK
26 990 
ks

Nejsilnější sací výkon na světěNesrovnatelný sací výkon vysavače Samsung POWERbot VR9300 je nyní 70krát vyšší než kdy dříve. Při vysávání prachu a špíny na podlahách z různých materiálů včetně koberců, rohoží, tvrdého dřeva a dlaždic je stejně silný jako u tyčového vysavače.


Vyberte pomocí smartphonu místa, která chcete vysátAplikace Select & Go vytvoří mapu vašeho domova, ve které si sami můžete nastavit označení každého pokoje a poté určit, které z nich má vysavač uklidit.


Důkladné snímání a čištění rohůVysoce výkonný FullView Sensor 2.0 prozkoumá i velmi úzká či malá zákoutí u velkých prostorů. Problém není ani vysávání v rozích pokojů. Senzor je dokáže určit a vysaje je třikrát s o 10 % vyšším sacím výkonem.


Zachytává prach a zabraňuje ucpání filtruFunkce CycloneForce zajišťuje dlouhodobě vysoký sací výkon. Vyvolává odstředivou sílu, která zachytává prach a nečistoty ze vzduchu ve vnějším zásobníku. Díky tomu se filtr méně ucpává a zůstává čistý.


Určete místa, která chcete vysátS funkcí Point Cleaning můžete vysavač navést na specifická místa, která chcete vysát. Jednoduše ukažte světlem do vzdálenosti 1 metru a vysavač VR9300 bude toto světlo následovat a vyčistí naznačenou trasu.


Vyčistí větší prostor rychle a efektivněPomocí Widest Brush vysajete velké prostory rychle a efektivně. Kartáč se šířkou 311 mm je o 107 mm větší než běžné hubice se šířkou 204 mm a díky tomu dosahuje účinného čisticího výkonu.


Hladký pohyb s velkými kolečkyVylepšená Easy Pass kolečka snadno překonají většinu překážek jako jsou například prahy dveří, takže vysavač pokračuje ve vysávání, i když zrovna nejste doma. Tělo vysavače je navíc 20 mm nad podlahou, takže je nepravděpodobné, že by se mohl o něco zachytit.


Mapování místností s cílem najít nejlepší trasu vysáváníDíky funkci Visionary Mapping Plus System si vysavač zvolí optimální cestu pro efektivní úklid. Za pomoci vysoce výkonných senzorů a vestavěné digitální kameře zmapuje váš dům a navrhne tu nejlepší trasu.


Ovládejte vysavač smartphonem, i když nejste domaŘešení Wi-Fi Control vám umožní dálkové ovládání zařízení pomocí aplikace na vašem smartphonu. Dotykem dokážete zapnout a vypnout vysavač a naplánovat si časy vysávání, i když jste mimo domov.


Vysávejte kdykoli a jakkoli potřebujeteS rozličnými čisticími režimy máte možnost vybrat si ten nejlepší způsob vysávání pro danou situaci. Řešení POWERbot nabízí 3 čisticí módy, 3 ovládání vysávání, několik časových režimů a prachový senzor.


Vždy nabitý a připravený - automatickyKdyž začne baterie slábnout, vysavač se přesune přímo do dokovací stanice a nabije se. Jakmile je nabitý, vrátí se k poslednímu místu a pokračuje ve vysávání. To všechno díky funkci Automatic Charge.


Virtuální ochrana vašeho domovaOchraňte pomocí funkce Virtual Guard cenný nábytek, zvířecí pelíšky a jakákoli další místa, která nechcete zničit. Funkci spustíte jednoduchým stiskem tlačítka a ve vybraných prostorech zakážete vysávání.


Všechno, co potřebujete k vysáváníK zařízení dostanete i kompletní sadu příslušenství, které vám ulehčí vysávání. Ta obsahuje dokovací stanici, dálkový ovladač, Virtual Guards a filtry navíc pro ještě efektivnější výsledek.Rychlost vysávání (m/s) 0,32 m/sek
Doba úklidu 30 / 60 / 90 min
Doba nabíjení 240 min.
Max. příkon 250 W
Maximální spotřeba energie při nabíjení 75 W
Hladina akustického výkonu 78 dBA
Automatický návrat do stanice Ano
Dálkové ovládání Ano
Režimy vysávání Automatický, Manuální, Lokální, Režim Turbo, Prachový senzor, Point Cleaning
Šířka hubice 311 mm
Kapacita zásobníku na odpad 0,7l, Cyclone Force
Plánování úklidu Ano, Visionnary Mapping System, Edge Clean Master, Inteligentní funkce Power Control, Kolečka Easy Pass
Výstupní filtr Ano
Omyvatelný filtr Ano
LED displej Ano
Wi-fi ovládání Ano
Rozměry 378 × 135 × 362 mm
Hmotnost 4,9 kg
Typ baterie 21,6 V Li-ion
Hmotnost v obalu 7,9
Barva Černý
Příslušenství Virtual Guard - virtuální stěn, Extra filtr

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.