SOVIO HHB1751

Rychlovarná konvice Sovio HHB1751 o objemu 1,8 l skleněná
Objem 1,8 litru, výkon 2 200 W
Odolné tělo s vysokým obsahem borosilikátového skla
Vypínač s modrým podsvícením konvice
Ochrana proti přehřátí a před chodem na sucho
Bezpečnostní víko, zakrytý topný článek z nerez.oceli
Ukazatel MAX/MIN hladiny vody

Prodej ukončen
Katalogové číslo: HHB1751

Konvice Sovio HHB1751 je extra výkonná rychlovarná konvice, která vás na první pohled zaujme svým netradičním designovým zpracováním. Kombinace nerezových a černých prvků s průhledným varným sklem bude krásně vynikat v každém typu interiéru. Jednou z dalších předností tohoto modelu je i velká kapacita, která činí celých 1,8 l. V klidu tak připravíte dohromady 8 plných šálků lahodné kávy. To jistě ocení zejména početnější domácnosti i kancelářská pracoviště.

Ergonomicky tvarované madlo společně s plně otočnou 360° základnou poskytuje vysoký komfort při obsluze. Skryté topné těleso je pak zárukou bezpečnější manipulace i snadné údržby. Samozřejmě zde nesmí chybět speciální ochrana proti chodu konvice naprázdno, aby se zamezilo jejímu přehřátí. Pro zajištění co nejvyšší stability jsou zde přítomny protiskluzové nožky.

Abyste měli dobrý přehled o přesném množství vody, je konvice vybavena přehledným vodoznakem s modrým podsvícením, které celému vzhledu dodává zajímavý styl. Součástí vybavení je také praktický vyjímatelný filtr, který udržuje vodu v konvici ve stálé čistotě – díky tomu si tak své horké nápoje můžete naplno vychutnat.