Máme pro Vás otevřeno! Všechny naše prodejny fungují jako výdejní místa. Zkontrolujte si provozní dobu.

ECG RZ 060

Rýžovar ECG RZ 060
Vhodný pro přípravu všech druhů rýže
Objem 0,6 l, max. 450 g rýže (hmotnost před uvařením)
Výjímatelná nádoba s nepřilnavým povrchem
Aut. udržování teploty (cca 3 h)
Bezpečnostní spínač, ochrana proti přehřátí
Příkon 300 W
Skladem
Katalogové číslo: 220315
449 
ks

Vaření bez námahy

Příprava rýže by se na první pohled mohla zdát jako zcela banální záležitost a pořizování rýžovaru jako zbytečný luxus. Nejste-li však až tak zdatnými kuchaři nebo často vaříte ve spěchu, jistě po pořízení tohoto pomocníka nebudete litovat. Připravovat v něm lze také kuskus, jáhly, pohanku, brambory a zeleninu – vždy s perfektním výsledkem.

Kompaktní a šikovný

I přes své kompaktní rozměry dokáže rýžovar ECG RZ 060 pojmout až 450 g neuvařené rýže, jinak řečeno dostatek přílohy i pro čtyřčlennou rodinu. Není-li stále hotový hlavní chod, který s rýží podáváte, nezoufejte, rýžovar dokáže bez elektřiny udržet teplotu obsahu až 3 hodiny po ukončení vaření.

Komfortní obsluha a jednoduchá údržba

Varnou nádobu s nepřilnavým povrchem z rýžovaru po použití snadno vyjmete a umyjete. Skleněné víko je vybaveno izolovanou rukojetí, nemusíte se tak obávat případného popálení. Součástí balení je rovněž praktická plastová odměrka pro určení správného poměru rýže a vody a špachtle, díky které lze hotový obsah z nádoby snadno vyjmout.

Hmotnost 0,9000 Kg

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.