Nový ročník telefonů neprovází tak dramatická vizuální změna jako u předcházející modelové řady Galaxy S8. Designové rozdíly jsou oproti loňsku nepatrné, až na změněnou pozici snímače otisku prstů, která je nově umístěna pod fotoaparátem tak, že se na první pohled nejeví nic nového. Zdání však může klamat a při druhém pohledu uvidíme markantní rozdíly v použité výbavě, ať už v oblasti foto a video, interního úložiště nebo multimediálního podání. Velkým překvapením je skutečnost, jak moc se od sebe Galaxy S9 a S9+ liší.

 

Samsung Galaxy S9 duální clona F2,4 a F1,5

 

Základní Galaxy S9 s 5,8“ Infinity displejem disponuje jedním fotoaparátem s duální clonou se světelností F2.4 pro dobré světelné podmínky a F1.5 pro zhoršené světelné podmínky. Clona se tak dokáže přizpůsobit stejně jak lidské oko a použitý objektiv zvládne jakékoli světelné podmínky. Oproti tomu větší Galaxy S9+ s 6,2“ Infinity displejem má zadní fotoaparát duální s dvojnásobným optickým zoomem a světelností objektivu F2.4. Výsledkem jsou jasné a ostré snímky s perfektními detaily jak na přímém slunečním světle, stejně tak za tmy a to o 28% jasnější než s modelem Galaxy S8.

 

Nahrávání UHD videí při 60fps je novým standardem. Úspora místa při Full HD videu o 40% je velkou výhodou, neboť můžete natáčet videa s efektivnějším HEVC kodekem. Nelze opomenout možnost super zpomalených záběrů o snímkovací frekvenci 960fps s možností automatického nebo manuálního přidání hudby do pozadí (BGM - Back Ground Music)

 

Výkon na prvním místě a to doslova! Rychlejší odezvy aplikací, hladký multitasking, pokročilé chlazení CPU i GPU. Procesor Exynos 9810 (2,7Ghz + 1,9Ghz) postavený na technologii 10nm zvládne opravdu cokoli. Základní varianta s 64GB interní pamětí rozšířená s 256GB interní pamětí. Pro obě verze možnost rozšířit o paměťovou kartu s kapacitou až 400GB. Model Galaxy S9 disponuje 4GB operační pamětí a jeho lepší varianta Galaxy S9+ 6GB operační pamětí. Došlo ke zvýšení zabezpečení, kdy je spojena technologie detekce obličeje společně se snímačem rozpoznání oční duhovky.

 

Samsung Galaxy S9 Mobile HDR Premium a Super AMOLED

 

Výjimečný multimediální prožitek s displejem, který pohltí. Společně s Mobile HDR premium a technologií Super AMOLED získáte neuvěřitelně detailní filmové prostředí, o kterých se DVD přehrávačům mohlo jenom zdát. Dechberoucí prostorový zvuk laděný v podání Dolby Atmos dodává bohatší a hlasitější zvukové efekty zprostředkované pomocí stereo reproduktorů laděných AKG.

 

Samsung Galaxy S9 Emoji

 

Vyjádřete emoce vlastním animovaným Emoji. Galaxy S9 a S9+ přináší zcela nový druh komunikace. Umožní Vám vytvořit vlastního Avatara a vyjadřovat Vaše nálady při komunikaci s přáteli. Neschází ani užitečný pomocník Bixby, který dokáže přeložit a automaticky rozpoznat jazyk jen pouhým načtením textu. V balení najde každý zákazník to nejdůležitější, včetně kvalitních sluchátek AKG.

 

Již nyní můžete předobjednávat ve třech barevných variantách a díky nově zavedenému systému Trade In získat až 12 500 Kč za Váš starý telefon. Kompletní specifikace a možnost vytvoření předobjednávky naleznete na našich internetových stránkách www.elviapro.cz nebo můžete navštívit naší speciální prodejnu pro telefony Samsung v obchodním centru Černý Most, kde již nyní můžete Galaxy S9 vlastnoručně otestovat.