Krabice televizorů Samsung jsou totiž (mimo materiálu speciálně navrženého k recyklaci s minimálním dopadem na životní prostředí) připraveny na výrobu různých zábavných i užitečných předmětů. Balení Vašeho nového televizoru se tak zužitkuje hned dvakrát.

Získejte do své domácnosti kromě nového televizoru třeba papírový domeček pro kočku, model nosorožce, houpacího koně, nový botník či krabici na nářadí…

Kůň sestavený z obalu TV Samsung 2021 Botník sestavený z obalu TV Samsung 2021

Sledujte postup na internetových stránkách www.samsung-ecopackage.com.
Pro Vaše pohodlí ji jej můžete v pravém dolním rohu stránky „přepnout“ do několika jazyků.

Po výběru modelu Vašeho přístroje (typ, úhlopříčka) zjistíte, jaké předměty můžete z vašeho obalového materiálu vyrobit a pak již následuje podrobný nákres a návod pro jejich vytvoření.

Domeček pro kočičku sestavený z obalu TV Samsung 2021 Domeček pro kočičku se spokojenou obyvatelkou sestavený z obalu TV Samsung 2021

K práci potřebujete prakticky pouze ostrý nůž a tužku, obal je pro zjednodušení práce tečkovaný, aby přenesení jednotlivých tvarů bylo co nejsnadnější.

Ukázka jak vyříznout koně z obalu od TV Samsung 2021 Přehled všech částí pro sestavení koně z obalu od TV Samsung 2021

Přejeme Vám mnoho zábavy při výrobě papírových hraček a předmětů a samozřejmě mnoho kvalitních zážitků při sledování televizorů Samsung.
Ucelenou nabídku výrobků Samsung naleznete na stránkách www.elviapro.cz.

Pro výrobu papírových předmětů jsou připraveny obaly z televizorů modelové řady pro rok 2021.