Vážení zákazníci, přesto že jsou naše kamenné prodejny dočasně uzavřeny, své internetové objednávky si můžete i nadále vyzvedávat a to na Karlově náměstí a Poděbradské, vždy od 10 do 17 hodin. Také jsme snížili limit pro dopravu zdarma na 2 000 Kč. Více informací...

Samsung Galaxy Z Flip

Samsung ohnul sklo díky skládací technologii Samsung Ultra Thin Glass. Hladká a nepřerušená 6,7" obrazovka se přeložením zmenší na velikost dlaně. Skrytý ohyb nenarušuje vzhled telefonu, ale ochranná struktura navíc brání vniknutí nečistot a prachu do zařízení. V úhlu 90 ° se telefon automaticky přepne do režimu Flex, kdy horní část slouží jako obrazovka a spodní jako ovládací panel. Lze tak nahrávat videa, fotit nebo telefonovat hands-free. Zachytit noční snímky bez přípravy? Noční režim modelu Z Flip vytvoří 14 snímků do 4 minut – jejich kombinací získáte jasný a ostrý záběr díky spodní polovině, sloužící jako stativ.

Předobjednejte
si nový ohebný mobilní telefon Samsung Galaxy Z Flip.

SAMSUNG GALAXY Z FLIP (F700F) 256 GB BLACK

SAMSUNG GALAXY Z FLIP (F700F) 256 GB BLACK

Ohebný mobilní telefon Samsung Galaxy Z Flip (SMF700FZKDXEZ) 256GB - black
Novinka
doprava zdarma
38 990 
Předobjednávka
SAMSUNG GALAXY Z FLIP (F700F) 256 GB PURPLE

SAMSUNG GALAXY Z FLIP (F700F) 256 GB PURPLE

Ohebný mobilní telefon Samsung Galaxy Z Flip (SMF700FZPDXEZ) 256GB - purple
Novinka
doprava zdarma
38 990 
Skladem
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.