ECG S 1070 Panini

Sendvičovač ECG S 1070 Panini
Pro přípravu panini, toustů i zeleniny
Nepřilnavá povrchová úprava pečicích ploch (145 * 230 mm)
Tepelně izolovaná rukojeť
Světelný indikátor
Příkon 700 W

Prodej ukončen
Katalogové číslo: 218486

Udělejte si k snídani opravdovou pochoutku

Příprava vynikající snídaně, chutného pohoštění pro návštěvu či jen něčeho dobrého na chuť pro vás bude hračka. S výkonným kuchyňským pomocníkem ECG S 1070 Panini totiž zvládnete různé druhy pochoutek. Vzhledem ke kompaktním rozměrům nebudete mít ani problém s jeho uskladněním. Tento panini gril navíc můžete skladovat i ve vertikální poloze. Bílé lakované provedení však dělá ze spotřebiče moderní doplněk, a proto ho můžete nechat vystavený i na kuchyňské lince.

Křupavé panini jako od profesionála

Specialitou tohoto modelu jsou jedinečné grilovací desky. Díky nim totiž zvládnete bez problémů připravit vynikající na nejen povrchu křupavé panini či zapečené toasty, ale i různé druhy masa či zeleniny. Multifunkční využití ECG S 1070 Panini dělá z tohoto grilu neocenitelného domácího pomocníka. Kvalitní grilovací desky jsou vybaveny nepřilnavou povrchovou úpravou, a proto se velmi snadno čistí.

Praktické bezpečnostní prvky

Především rodiny s dětmi ocení praktický zámek zabraňující nechtěnému otevření. Dalším bezpečnostním prvkem je tepelně izolované madlo, jež maximálně usnadňuje manipulaci se spotřebičem. Při používání „paninovače“ ECG jistě oceníte protiskluzové nožičky, díky kterým se ani nehne.