Všechny provozovny jsou otevřeny! Otevírací doba zde. Těšíme se na vaši návštěvu.

ECG S 3170

Sendvičovač ECG S 3170
Pro přípravu 4 trojúhelníčkových sendvičů
Nerezové provedení
Nepřilnavá povrchová úprava pečících ploch
Tepelně izolovaná rukojeť
Indikátor připojení k síťové zásuvce / připravenosti k pečení
Příkon 700 W
Na objednávku
Informace o dostupnosti
Po-Pá 9.00-17.00
Tel.: 725 440 658
E-mail: shop@elvia.cz
Katalogové číslo: 220845
399 
ks

Neocenitelný domácí pomocník

Také si neumíte ráno představit bez pořádné snídaně? S její přípravou vám pomůže výkonný sendvičovač ECG S 3170. Příprava lahodných a křupavých sendvičů bude hračka a vy budete mít vynikající pochoutku hotovou doslova během chvilky. Z praktických důvodů je tento model vybaven kontrolkami provozu a připravenosti. Díky elegantní kombinaci černé barvy s nerezem se přístroj hodí do každé moderní kuchyně.

Vynikající snídaně pro celou rodinu

Najednou můžete udělat 4 trojúhelníčkové sendviče. Za pár minut tak budete mít připravenou snídani pro celou rodinu. Díky protiskluzovým nožičkám se sendvičovač ani nehne. Následnou údržbu tohoto domácího pomocníka maximálně usnadňuje speciální nepřilnavá úprava pečicích desek. Tepelně izolované madlo zajišťuje dokonalou bezpečnost během pečení.

Vejde se kamkoliv

Jistě oceníte, že můžete přístroj skladovat ve vertikální poloze. Snadno ho tedy uložíte i do menší kuchyňské skříňky. Sendvičovač ECG je vybaven napájecí šňůrou o délce 68 cm. K jejímu snadnému uložení můžete využít praktický držák na přístroji.

Příkon 700 W
Kontrolní diody Indikátor připojení k síťové zásuvce / připravenosti k pečení
Bezpečností tepelná pojistka Ano
Barva Nerezové provedení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.