YAMAHA NS-NSW100 PB / MusicCast SUB 100

doprava zdarma
Síťový bezdrátový subwoofer Yamaha NS-NSW100 MusicCast SUB 100 - piano black
Bezdrátový subwoofer s vybranými modely MusicCast
Twisted Flare Port technologie
Automatické nastavení výhybky a frekvencí
Analogový 3,5mm Jack vstup
Ethernet a Wi-Fi (2,4 GHz / 5 GHz)
Skladem
Katalogové číslo: 227499

Nechte se oslnit dunivými basy

Máte ve svém obýváku nainstalované domácí kino či hudební Hi-Fi sestavu? A co takhle vaši audio výbavu doplnit o působivý zvuk basových linek? Přesně to vám nabízí aktivní subwoofer Yamaha NS-NSW100 – přístroj, který byl speciálně stvořen k tomu, aby v luxusní kvalitě reprodukoval hluboké tóny. Ve skladbách vašich oblíbených interpretů i ve zvukové kulise filmů či seriálů tak dokáže znatelně podtrhnout basy. Zásluhou svého 8palcového kónického měniče totiž umí zpracovat zvukové frekvence od 28 do 300 Hz. Pyšní se přitom výkonem 130 W, a aby toho nebylo málo, basové podání vždy ještě vylepšuje za pomoci technologie Twisted Flare Port. Subwoofer je napájen ze sítě, k jeho zprovoznění jej tak stačí zapojit do klasické elektrické zásuvky.

Moderní bezdrátové řešení i analogová klasika

Protože je Yamaha NS-NSW100 bezdrátovým subwooferem, k jeho spojení s audio zdrojem nepotřebujete žádné propojovací kabely. Prostřednictvím rozhraní Wi-Fi či LAN (RJ-45) jej totiž jednoduše připojíte ke své domácí síti. V případě zájmu však můžete vsadit i na klasické analogové spojení. Součástí konektorové výbavy tohoto subwooferu je totiž i univerzální 3,5mm audio konektor (AUX).

Nová ozdoba vašeho obýváku

Subwoofer Yamaha NS-NSW100 vás stoprocentně zaujme i svým vysoce elegantním vzhledem. Na něm vyniká zejména lesklá povrchová úprava, které tvůrci ze společnosti Yamaha dosáhli využitím černého laku, jež se používá při výrobě klavírů. Tento basový reproduktor tak není jen zdrojem špičkového zvukového podání – kromě toho se stane i designovým šperkem vašeho interiéru. Rozměry tohoto přístroje činí 25×37×42 cm, jeho hmotnost je 12,5 kg.

Součást systému MusicCast

Tento bezdrátový subwoofer můžete začlenit do audio systému Yamaha MusicCast. Jde o moderní zvukové řešení pro celou vaši domácnost – v různých místnostech máte umístěna rozličná audio zařízení, přičemž všechna jednoduše ovládáte pomocí mobilního telefonu (prostřednictvím aplikace MusicCast Controller).

Typ subwooferu Aktivní subwoofer
RMS výkon subwooferu 130 W
Frekvenční pásmo subwooferu 28 - 300 Hz
Impedance 5 ohm
Průměr subwooferu 2 cm
Průměr subwooferu (imperiální) 20,3 cm (8")
Výstupy pro sluchátka 1
Bezpečnostní spínač Ano
Barva Černá
Hmotnost 1,0000 Kg

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.