YAMAHA MCR-N470D BLACK

Síťový CD mikrosystém Yamaha MCR-N470D s DAB+ tunerem - černý
Síťový mikrosystem s DAB a DAB+ tunerem
MusicCast, Bluetooth,Wi-Fi, DLNA, AirPlay
Hliníkový čelní panel
Na objednávku
Informace o dostupnosti
Po-Pá 9.00-17.00
Tel.: 725 440 658
E-mail: shop@elvia.cz
Katalogové číslo: 207470

YAMAHA MCR-N470DS přístrojem si můžete vychutnat širokou škálu zdrojů hudby a funkcí od CD, USB a FM / DAB+ radia po nejnovější verze Wi-Fi, MusicCast, AirPlay® a Bluetooth®. Získáte nejen pohodlné ovládání, ale i vysokou kvalitu zvuku. Reprosoustavy mají luxusní design se zaoblenými rohy a povrchovou úpravu lakem ve vysokém klavírním lesku. Možnost rozšíření o další komponenty podporující technologii MusicCast dále rozšiřují hudební zážitek.


MusicCastMusicCast je možné směle nazvat revolučním počinem, co se týká pokroku v síťovém audio. Záleží na uživateli samotném, zda využije všechny svoje produkty MusicCast společně a nebo odděleně, samostatně. Jednoduché a intuitivní je ovládání, neboť na vše lze použít jedinou aplikaci. Co je možné využít ve fenomenálním MusicCast systému? Soundbar, bezdrátový reproduktor, AV přijímače, Hi-Fi audio přístroje a zařízení, všechno se v sekci domácího síťového audia může prezentovat společně, odděleně, jednotlivě, navíc s chytrou, intuitivní aplikací zcela ideálně a progresivně.


Pohodlné streamováníS technologiemi Bluetooth a AirPlay je snadné streamovat hudbu z iPadu, iPhonu, iPodu, PC, Mac. Hudba může zaznívat z příslušných reproduktorů nebo zamířit do komornějšího prostředí osobních sluchátek. Síťové připojení s certifikací DLNA, WiFi – to vše hraje do karet ve prospěch modelu MCR-N470D.


Podpora formátůMikrosystém se pyšní mnoha vylepšenými schopnostmi a rozšířenými možnostmi, mezi podporované formáty patří MP3, MPEG4, AAC, WAV, FLAC, AIFF, ALAC, 192 kHz / 24-bit High Resolution Music. Reproduktory se 110 mm basovým a 25 mm výškovým měničem disponují frekvenčním rozsahem 55 – 38 000 Hz, s crossover frekvencí 5 kHz. Impedanční hodnota je 6 Ohm a akustická citlivost činí 83 dB / 2,83 V / 1 m.


Vibration Control Cabinet Structure technologieVCCS není žádnou neexistující zkratkou, nýbrž zastupuje užitou technologii vysoce výkonných reproduktorů, která má za úkol eliminovat nežádoucí vibrace kabinetu. Tento strategický tah společnosti Yamaha je další technologickou lahůdkou, jenž využívá moderního postupu s využitím vlastností komponentů z kompozitního materiálu. Jsou vynikajícími izolanty proti vibracím, také podstavné nohy umějí zajistit úměrné tlumení nárazů. Zvyšuje se tak současně i zvuková kvalita. Dlužno podotknout, že terminály reproduktorů jsou vyšší třídy, pozlacené a šroubovací. Pro zajímavost, ovládání je dáno aplikací pro snadné provedení operací – MusicCast Controller. Je libo ovládat hudební proud v kuchyni, koupelně, obývacím pokoji či zkontrolovat původní nastavení, pustit novou skladbu? Převezměte kontrolu nad domácím arsenálem audio zábavy, hudba ve vaší domácnosti vám bude ležet u nohou – Yamaha MCR-N470D to dokáže.


Funkce Bluetooth,Wi-Fi, DLNA, AirPlay, Spotify, FM/AM tuner, DAB/DAB+ tuner, vTuner
Hi-Res Audio Podpora 192 kHz/24-bit High Resolution Music (Flac / WAV / AIFF)
Výstupní výkon 2 x 22W
Funkce tuneru DAB, DAB+, FM tuner, paměť na stanice DAB x 30, FM x 30
Přehrávač disků Ano, přehrává CD, CD-R, CD-RW (Audio CD, MP3, WMA)
Zesilovač Digitální zesilovač Yamaha
Připojení k síti Wi-Fi, LAN
Reproduktory 55 Hz-38 kHz, citlivost: 83 dB / 2.83 V / 1 m, impedance 6ohm
Barva Černá
Konektory Audio IN 1x , 3,5 jack audio IN 1x, subwoofer OUT 1x, výstup na sluchátka, USB
Rozměry a hmotnost Hlavní jednotka: 270 x 110 x 330 mm, 3kg; repro: 154 x 274 x 237 mm, 2,6kg