YAMAHA R-N602 SILVER

Síťový Hi-Fi receiver YAMAHA R-N602 - stříbrný
Síťový stereo receiver 2 x 105W
Bluetooth, Wi-Fi, DLNA, AirPlay, MusicCast , vTuner
Pure Direct režim pro vysoce věrnou reprodukci
MusicCast
Hi-res audio kompatibilní
ToP-ART konstrukce
Na objednávku
Informace o dostupnosti
Po-Pá 9.00-17.00
Tel.: 725 440 658
E-mail: shop@elvia.cz
Katalogové číslo: 201659

UŽIJTE SI NEPŘEBERNÉ MNOŽSTVÍ HUDEBNÍCH MOŽNOSTÍR-N602 je stereo receiver a síťový přehrávač v jednom. Můžete je použít pro snadné přehrávání zvukových zdrojů stažených z internetu a uložených v počítači nebo systému NAS. Nebo si vychutnejte streamování hudebních služeb a internetového rádia (s vTuner). Navíc originální aplikace MusicCast společnosti Yamaha vám umožní vychutnat si oblíbené melodie na smartphonu nebo tabletu pomocí bezdrátového připojení.


MOŽNOSTI MODERNÍHO RECEIVERUMusicCast otevírá dveře do světa hudební zábavySlužba MusicCast využívá bezdrátovou a umožňuje streamovat digitální hudební obsah z vašeho smartphonu, PC nebo NAS do všech zařízení MusicCast ve vaší domácnosti. Může také sdílet hudbu z externích zařízení, jako je přehrávač CD nebo televizor připojený k zařízení R-N602. Obsah zvuku z smartphonů nebo tabletů připojených pomocí rozhraní Bluetooth lze také streamovat do zařízení MusicCast ve více místnostech.


Bezdrátové přehrávání AirPlay a BluetoothModel R-N602 je vybaven nejmodernější technologií Bluetooth, takže bezdrátové ovládání je pohodlnější než kdy předtím. Můžete streamovat hudbu z R-N602 do sluchátek Bluetooth pro soukromé poslech nebo Bluetooth reproduktory. Bluotooth funguje obousměrně, takže stremování hudby z vašeho chytrého telefonu funguje bez problému, stačí spárovat svůj telefon a můžete si užívat svou oblíbenou hudbu.


Pure directRežim Pure Direct umožňuje hudebním signálům cestovat co nejkratší cestou. Vynecháním basového zesilovače, výškového zesilovače, hlasitostí a vyvážením tak, aby prakticky eliminovaly jakoukoli degradaci signálu a to pro nejčistší kvalitu zvuku.


HiFi zvuk i pro vaši TVR-N602 je vybaven digitálním audio vstupem. Optický vstup je určen pro příjem zvuku z televizoru a koaxiální pro příjem zvuku z přehrávače Blu-ray Disc ™. Zvuk zůstává v digitální doméně a poskytuje čistý, nedotčený a dynamický zvuk pro všechny vaše pořady, od sportovních a dalších programů až po filmy a koncerty.


Oprašte své vinylové nahrávkyKomplexní konektory R-N602 obsahují speciální vstupní terminály PHONO, které vám umožňují snadno připojit gramofon a vychutnat si hudbu ze sbírky vinylových nahrávek. Díky funkci PURE DIRECT pak získáte nejčistší poslech, kterého je možné dosáhnout.


ŠPIČKOVÁ TECHNOLOGIEModel R-N602 používá BurrBrown 192kHz/24bitový DAC, který má pevně stanovenou reputaci kvality. Budete si užívat krásný zvuk ve vysokém rozlišení. Vysoký výkon je zajištěn i 24bitovým převodníkem D/A pro zajištění maximální kvality zvuku v síti který podporuje formáty WAV / FLAC 192kHz / 24bit, Apple Lossless 96kHz/24bit, DSD 5.6MHz a dokonce i nové formáty AIFF 192kHz/24bit.


ZAŽÍT BEZDRÁTOVOU SVOBODUMusicCast je nová revoluce v oblasti síťového audia, všechny produkty MusicCast můžete používat společně nebo odděleně, je to zcela na vás. Ovládejte vše z jedné intuitivní aplikace, rychlé a snadno použitelné. Soundbar, bezdrátový reproduktor, AV receiver, HiFi zvuk podle toho, co vám vyhovuje nejlépe, můžete kombinovat a rozšiřovat MusicCast systém v čase.


Určeno pro český trh Ano
Funkce Bluetooth, Wi-Fi, DLNA, AirPlay, Spotify, Pandora®,vTuner, FM /AM tuner
Počet kanálů 2.1
Podporované formáty MP3, WMA, MPEG4 AAC, WAV, FLAC, AIFF, ALAC, DSD
Výkon 2 x 105W
Hi-Res Audio Ano, podpora 5.6MHz DSD Native and 192 kHz/24-bit High Resolution Music(Flac/ WAV/ AIFF)
Konektory Audio IN 5 x / OUT 2x, 2x optický vstup, 2x dig.coax. vstup, USB, LAN, sluchátkový výstup, subwoofer OUT, phono vstup
Automatická kalibrace reproduktorů Repro terminály A / B / A+B , min. impedance 4 ohm
Spotřeba energie 0.1 W
Barva Stříbrná
Rozměry a hmotnost 435 x 151 x 392 mm, 9.8 kg