AKTUÁLNÍ INFORMACE K PROVOZU PRODEJEN ELVIA-PRO: Objednávejte a vyzvedávejte bez omezení. Více informací...

AKG Y500 BLACK

Bluetooth sluchátka AKG Y500 - černé
Legendární zvuk od AKG
Technologie okolního zvuku Ambient Aware
Automatické přehrávání i vypnutí
Stylový a pohodlný design
Výkonná baterie s rychlým nabíjením

Prodej ukončen
Katalogové číslo: AKGY500BTBLK

Bluetooth sluchátka AKG Y500 černé

Ovládání, které myslí na vaše pohodlí

Vezměte si svoje oblíbené písně s sebou, kamkoli půjdete. Stylová sluchátka Y500 pozastaví přehrávání hudby, když si je sundáte z uší a po nasazení ji opět spustí. Můžete také upravovat hlasitost či telefonovat pomocí jednoduchého systému ovládání náušníků. A dlouhodobá výdrž baterie spolu s rychlým nabíjením* vám prodlouží radost z hudby na dlouhé hodiny.

Legendární zvuk od AKG

Společnost AKG přináší zvukové zážitky, které rozohní vaši tvořivost. Mistrovské vyvážení audia vás potěší plynulými, vícerozměrnými tóny, zatímco vám vytříbené detaily umožní vnímat každou vrstvu zvuku. Pociťte osvobozující sílu hudby v kvalitním vyznění, jaké zamýšleli i samotní tvůrci.

Technologie okolního zvuku Ambient Aware

Pouze vy rozhodujete o tom, kolik okolního šumu k vám může proniknout. Stačí se dotknout jediného tlačítka a vždy budete vědět, co se okolo vás děje. I při úplném ponoření se do oblíbené hudby.

Automatické přehrávání i vypnutí

Jakmile si z hlavy sundáte sluchátka, sami zastaví přehrávání hudby. Po opětovném nasazení začne muzika okamžitě znovu hrát.

Multifunkční ovládání přímo na uchu

Upravte hlasitost i úroveň zvuku přímo na vašich náušnících, aniž byste museli sundávat sluchátka.

Stylový a pohodlný design

Hliníkový design, měkký náhlavník a náušníky z paměťové pěny. Sluchátka Y500 jsou navržena pro vysoký komfort i odolnost. Subtilní design a svěží barevná paleta svědčí o tom, že sluchátka vypadají stejně dobře, jako znějí.

Bezproblémové spojení, ovládání na jedno tlačítko

Praktická Multi-Point konektivita spojí současně dvě libovolná Bluetooth zařízení a podle potřeby bude mezi nimi intuitivně přepínat. A univerzální dálkový kabel s ovládáním na jedno tlačítko vám umožní hravě kontrolovat nejen vaši hudbu, ale i přicházející hovory.

Výkonná baterie s rychlým nabíjením

Vychutnejte si až 33 hodin hudby, která vás bude doprovázet po celý den. Díky rychlému 5minutovému nabíjení si však můžete radost z hudby prodloužit až o celou hodinu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.