SAMSUNG GALAXY BUDS LIVE (SM-R180NZWAEUEE) MYSTIC WHITE

Bluetooth sluchátka Samsung Galaxy Buds Live (SM-R180NZWAEUEE) - bílé
Bluetooth sluchátka do uší s aktivní potlačení hluku
1-pásmové reproduktory 12 mm, adaptivní systém 3 mikrofonů
Ovládání poklepáním, Ambient sound pro citlivost na okolní ruch
Vydrží přehrávat 6 hodin(pouze Buds) a 15 hodin(nabíjecí pouzdro)
Dobíjení formou bezdrátového sdílení energie
Voděodolné IPX2
Skladem
Katalogové číslo: SMR180NZWAEUE
4 490  Ušetříte 58 % (2 600 Kč)
1 890 
ks

Představujeme Galaxy Buds LiveSluchátka, která s vámi budou ladit v každém okamžiku. S ikonickým tvarem, ergonomickým designem, přizpůsobením, které vás nevytrhne z přirozeného prostředí a reproduktorem optimalizovaným pro lepší zážitek. Připravte se na zvuk, který byl stvořen přesně pro vaše uši.


Nejnovější tvar skutečně bezdrátových sluchátekPozoruhodný design Galaxy Buds Live vyniká i přímo ve vašem uchu. Sluchátka jsou přizpůsobena křivkám ucha a obličeje, aby vypadaly přirozeně, vyznačují se lesklou povrchovou úpravou a jsou dodávány s pouzdrem inspirovaným šperkovnicemi, abyste je na cestách mohli elegantně nést v ruce.


Povyšte svůj styl s lesklým povrchemK dispozici ve třech barevných provedeních, které si prostě zamilujete. Vyberte si z provedení černé, bílé nebo bronzové, které vašemu vzhledu dodají honosný styl.


Stvořené pro vaše ušiGalaxy Buds Live snadno padnou do vašeho ucha, a poskytnou vám tak celodenní pohodlí a snižují únavu. Jejich ergonomický design je pohodlný se dvěma velikostmi nástavců pro lepší uchycení. Můžete tak cestovat do práce či na návštěvu, aniž byste sluchátka museli vyndávat z uší.


To, co uslyšíte, je jen na vásSkutečně bezdrátová sluchátka Galaxy poprvé používají technologii Aktivního potlačení hluku (ANC) pro otevřený typ sluchátek. Ta snižuje okolní hluk, aniž byste přišli o to, co je důležité, například hlasy a oznámení. Budete tak slyšet více toho, co skutečně slyšet chcete – a to vše pomocí jednoho dlouhého stisku pro zapnutí technologie.


Staňte se svědky skutečně živého zvukuBudete mít pocit, že sedíte v první řadě nebo že jste součástí něčeho velkého. 12mm reproduktory se zvukem od společnosti AKG spolupracují s ergonomickým designem Galaxy Buds Live, aby poskytly prostorový zvuk, zatímco výkonný driver a basový kanál pomáhají vysílat hluboké basy, a starají se tak o plynulý chod zvuku.


Dotkněte se a podržte pro zapnutí SpotifyIntegrace Spotify do Galaxy Buds Live umožňuje přiřadit mu na telefonu zkratku. Dotykem a podržením na jednu sekundu se okamžitě připojíte ke všem svým oblíbeným playlistům. Poslouchání nebylo nikdy snazší. Půl milionu podcastů a 50 milionů skladeb máte nyní na dosah ruky.


Jasné vyznění slovSe třemi vestavěnými mikrofony a funkcí Voice Pickup Unit získáte nejlepší kvalitu hovorů mezi skutečně bezdrátovými sluchátky. Funkce Voice Pickup Unit snímá, kdy se vaše čelist pohybuje a kdy vaše čelist vibruje. Tyto údaje se pak převádějí na hlasové signály, aby poskytly vylepšenou kvalitu zvuku — i když jste obklopeni hlukem.


Zahrají opravdu dlouhý playlist. A pak ještě i přídavek!Zůstaňte obklopení zvukem při práci, hraní i dlouho potom se skvělou výdrží baterie Galaxy Buds Live.


Delší výdrž pro více poslechuStačí nabíjet pár minut a znovu se můžete obklopit hudbou. Za pět minut nabíjení získáte hodinu poslechu ať už oblíbeného playlistu nebo nejnovějšího podcastu. Pokud potřebujete ještě více, můžete dokonce na nabití Galaxy Buds Live na cestách využít i energii svého smartphonu.


Sdílejte a poslouchejte s přáteliSdílejte hudbu bez samotného sdílení sluchátek. S funkcí Buds Together jednoduše připojíte ke svému telefonu Galaxy Buds Live i své přátele, se kterými můžete společně poslouchat oblíbené hity. Hudba zde pro vás bude stále.Uložení Uzavřená, dynamická sluchátka
Určení do ucha (intraaurální)
Mikrofon 3
Velikost měniče 1-pásmové reproduktory 12 mm
Přenos signálu Bluetooth 5.0 s profily A2DP, AVRCP, HFP a kodeky Scalable (Samsung), AAC, SBC
Odolnost IPX2
Funkce ANC, bezdrátové nabíjení Qi, Accelerometer, Proximity, Hall, Touch
Hmotnost Sluchátko: 27.3 x 16.5 x 14.9 mm, 5.6 g; pouzdro: 50.0 x 50.2 x 27.8 mm, 42.2 g
Baterie sluchátko 60 mAh / pouzdro 472 mAh
Barva Bílá
Obsah balení Dobíjecí pouzdro