AKTUÁLNÍ INFORMACE K PROVOZU PRODEJEN ELVIA-PRO: Objednávejte a vyzvedávejte bez omezení. Více informací...

SAMSUNG GALAXY BUDS (SMR170NZYAXEZ) YELLOW

Bluetooth sluchátka Samsung Galaxy Buds (SMR170NZYAXEZ) - Yellow
Originální bezdrátová Bluetooth sluchátka
Ergonomické provedení
Uzavřená konstrukce do uší skvěle izoluje okolní hluk
Vydrží přehrávat až 6 hodin v kuse
8 GB vnitřní paměti
Dobíjení formou bezdrátového sdílení energie (např. s Galaxy S10)
Skladem
Katalogové číslo: SMR170NZYAXEZ
3 990  Ušetříte 13 % (500 Kč)
3 490 
ks

Galaxy Buds, sluchátka nové generaceSluchátka, která skvěle zní. A díky kterým budete skvěle znít i vy.


Snadné spárování hned po rozbaleníStačí otevřít pouzdro a Galaxy Buds se sama spárují s vaším zařízením. Další nastavení nepotřebují. S vaším přístrojem Galaxy se okamžitě propojí přes Bluetooth a poskytnou vám prvotřídní poslech.


Skvělý zvuk, který vás dostane do rytmuGalaxy Buds jsou kalibrovaná odborníky na audio technologie ze společnosti AKG. Poskytují vám tak neskutečně bohatý a čistý zvuk. A zážitek z poslechu, jako byste stáli přímo u pódia.


Kompaktní design do kapsySbalte svá sluchátka do kapsy. Díky kompaktnímu designu samotných sluchátek i jejich pouzdra jsou snadno přenositelná. A ještě vám jsou k dispozici v různých barevných variantách, ze kterých si vždy vyberete tu pravou.


Nechejte se slyšetAdaptivní duální mikrofon v Galaxy Buds dokáže rozpoznat okolní podmínky a přepínat mezi vnitřním a vnějším mikrofonem. Takže hlučné prostředí ani nepříjemný šum už vaše hovory nevyruší.


Naladěná na okolíVnímejte i svět kolem sebe. Galaxy Buds přitom nemusíte vyjmout z uší. Umožní vám totiž snadno reagovat na vaše okolí, takže vám nic neunikne a nic vás nepřekvapí.


Skvěle sednou vašemu stylu životaDíky inovativnímu ergonomickému designu a odlehčeným materiálům jsou Galaxy Buds vhodná i pro dlouhodobé nošení. Jejich revolučně tenká konstrukce je navíc spolehlivě a pohodlně udrží ve vašich uších během celého dne a při různých aktivitách.


Perfektně plynulý poslechDopřejte si ničím nepřerušený zážitek. Galaxy Buds se snadno spárují s různými zařízeními Galaxy, při poslechu tak můžete snadno a plynule přejít z jednoho přístroje na jiný. Takže vám už nic neunikne.


Hodiny hudby na jediné nabitíMikrobaterie Galaxy Buds je malá pouze svými rozměry, ale ne kapacitou. Na jedno nabití vám poskytne až 6 hodin přehrávání vašich oblíbených songů. A když hudba dohraje, sluchátka jednoduše nabijete například pomocí bezdrátového sdílení energie z kompatibilního zařízení Galaxy. Vaše Buds tak budou vždy připravena k poslechu.Uložení Uzavřená, dynamická sluchátka
Určení do ucha (intraaurální)
Mikrofon Ano
Přenos signálu Bluetooth 5.0 s profily A2DP, AVRCP, HFP a kodeky Scalable (Samsung), AAC, SBC
Odolnost Odolné proti potu
Funkce bezdrátové nabíjení Qi, Accelerometer, Proximity, Hall, Touch
Hmotnost Sluchátka 17,5 x 22,5 x 19,2 mm a hmotnost 2x 5,6 g. Pouzdro 70 x 38,8 x 26,5 mm a 39,6 g
Baterie Vestavěná baterie 58 mAh ve sluchátkách a 252 mAh v pouzdru
Barva Žlutá
Obsah balení Dobíjecí pouzdro

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.