SONY MDR-1AM2 SILVER

Sluchátka řady Prestige Sony MDR-1AM2 s podporou Hi-Res audio - stříbrné
Kompatibilní se zvukem Hi-Res
40mm reproduktor HD s polymery z tekutých krystalů
Vyvážené propojení kabelem o průměru 4,4 mm
Výrazné basy díky ovládání odezvy basů
Otočné provedení je ideální na cesty
Na objednávku
Informace o dostupnosti
Po-Pá 8.00-17.00
Tel.: 725 440 658
E-mail: shop@elvia.cz
Katalogové číslo: MDR1AM2S
6 490  (ušetříte 8%)
5 990 
ks

Dokonale čistý zvuk. Naprosté pohodlí. Klasický styl.Přesný zvuk sluchátek MDR-1AM2 a čistota v celém spektru chytí za srdce úplně každého milovníka hudby. Lehká konstrukce spolu s měkkými náušníky navíc umožňuje hodiny pohodlného poslechu.


Přesně podle představ interpretaVychutnejte si díky zvuku s vysokým rozlišením jemné nuance zvuku studiové kvality v kvalitě vyšší, než jakou poskytují disky CD. Všechno od signálu k reproduktoru spojuje vášeň pro hudbu. Bude to, jako kdyby interpret stál před vámi.


40mm HD měničeVychutnejte si čistý, živý zvuk linoucí se ze 40mm HD reproduktorů napříč všemi frekvencemi.


Široký frekvenční rozsahPoslechněte si hluboké basy i euforické výšky díky kompletnímu pásmu od 3 Hz do 100 kHz.


Vyladěno pro čistší zvukNáš nově vyvinutý 40mm lehký HD reproduktor je opatřený membránou s vrstvou polymeru z tekutých krystalů (LCP) a pokrytou hliníkovou vrstvou, takže nabízí živý zvuk, zejména ve středním až vysokém rozsahu tónů (to je dokonalé pro hudební styly soustředěné na vokály), a hladkou, přesnou reakci v celém frekvenčním rozsahu.


Naprosto dokonalé špičkové výškySpeciálně navržené mřížky založené na Fibonacciho posloupnosti chrání reproduktory a současně minimalizují tlumení zvuku na frekvencích s vysokým rozlišením, takže se můžete nadchnout každičkým detailem těch nejvyšších tónů.


Vyvážený zvukVyvážený kabel pečlivě odděluje levý a pravý kanál; jeho součástí je totiž doplňkové uzemňovací připojení, které snižuje přeslech, zvyšuje efektivitu zvuku a tím dosahuje jeho vynikající kvality.


Stříbrem potažená bezkyslíkatá měďČtyři kabely ze stříbrem potažené bezkyslíkaté mědi (OFC) minimalizují odpor a ztrátu při přenosu signálu. Výsledkem je menší ztráta kvality zvuku, zřetelnější detaily a čistší výšky.


Poslouchejte stylově a pohodlněDíky ultralehké konstrukci a náušníkům snižujícím tlak můžete dlouhé hodiny poslouchat hudbu v dokonalém pohodlí.


Náušníky s odlehčením tlakuMěkké náušníky ze syntetické kůže umožňují hodiny pohodlného poslechu. Přiléhavé provedení s uzavřenou zadní částí minimalizuje zvukové ztráty.


Mimořádně lehkáNová lehká konstrukce snižuje tlak a umožňuje dlouhý pohodlný poslech, zatímco použité špičkové materiály zajišťují dlouhodobou trvanlivost.


Vezměte si hudbu kamkoliOtočné mušle usnadňují sbalení sluchátek do tašky.


Vak na přenášeníPřiložený vak na přenášení udržuje sluchátka v bezpečí před poškrábáním a prachem.


Přijímejte hovoryPomocí dálkového kabelového ovládání a mikrofonu můžete telefonovat a ovládat hudbu.Uložení Uzavřená
Určení Přes hlavu
Frekvenční rozsah 3–100 000 Hz
Impedance 16 Ohmů
Citlivost 98 dB/mW
Velikost měniče 40mm, kulatý typ
Přenos signálu Kabel - 1,2 m odnímatelný / stříbrem potažená bezkyslíkatá měď (OFC)
Hmotnost 187 g
Barva Stříbrná

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.