SONY WF-1000XM3S SILVER

Bluetooth sluchátka do uší Sony WF-1000XM3S s technologií pro potlačení okolního hluku - stříbrnošedé
Bezdrátová (tzv. True wireless) sluchátka s funkcí aktivního potlačení okolního hluku (ANC)
Připojení přes Bluetooth, snadné spárování díky NFC
Frekvenční rozsah 20 Hz–20 000 Hz
Dotykové ovládání na sluchátkách, Handsfree volání
Doba výdrže sluchátek na baterii 6 hodin s aktivním ANC, 18 hodin (nabíjecí pouzdro)
Doba dobití pouzdra přes USB-C konektor 3.5 hodiny, doba nabíjení sluchátek 1,5 hodiny
Skladem
Katalogové číslo: WF1000XM3S
6 490  Ušetříte 49 % (3 157 Kč)
výprodej
Sluchátka se špičkovou technologií pro potlačení okolního hlukuTechnologie pro potlačení okolního hluku ve skutečně bezdrátových sluchátkách WF-1000XM3 je dosud nejpokročilejší díky HD procesoru QN1e s technologií pro potlačení okolního hluku. Můžete se tedy úplně ponořit do své hudby.


Technologie duálního snímače hlukuDuální mikrofony – jeden zachycuje zvuk vpředu a druhý vzadu – na povrchu sluchátek zachytí více zvuků z okolí, ať už se jedná o hluk motorů letadla, městskou dopravu, nebo klábosení v kanceláři.


HD procesor QN1e s technologií pro potlačení okolního hlukuPři zachycení okolního zvuku se aktivuje HD procesor QN1e s technologií pro potlačení okolního hluku. Nejenže odstraňuje podstatně více šumu ve všech frekvencích, ale také má mnohem nižší spotřebu.


6mm reproduktorUvnitř sluchátek je malinký, ale výkonný 6mm reproduktor, který poskytuje bohatý, čistý a rozsáhlý zvuk.


HD procesor QN1e s technologií pro potlačení okolního hlukuVelmi schopný HD procesor QN1e s technologií pro potlačení okolního hluku kombinuje digitální odstranění okolního hluku, 24bitové zpracování zvuku a digitální/analogový převodník se zesilovačem sluchátek. Výsledek? Úžasný zvuk s minimálním zkreslením.


Vylepšení digitální hudby pomocí technologie DSEE HXTechnologie Digital Sound Enhancement Engine HX (DSEE HX) zvýší kvalitu zvuku komprimovaných digitálních hudebních souborů tak, že se bude blížit vysokému rozlišení.


Skutečně bezdrátová technologieBezdrátová sluchátka WF-1000XM3 potlačující okolní hluk nabízí díky bezdrátové technologii Bluetooth® a ergonomické konstrukci skutečnou bezdrátovou svobodu pro váš celodenní komfort.


Dokonalá svoboda poslechuNový čip Bluetooth a optimalizovaný design antény poskytují stabilní připojení na celé hodiny bezdrátového streamování.


Perfektní pro televizní pořady, filmy a další obsahSledujete videoobsah na smartphonu nebo tabletu? Pokročilé bezdrátové připojení sluchátek WF-1000XM3 přesně synchronizuje obraz na obrazovce s tím, co posloucháte, což přináší větší radost ze sledování.


Lepší poslech s novým čipem BluetoothMísto přenášení zvuku z jednoho ucha do druhého přenáší nově vyvinutý čip Bluetooth zvuk zároveň do levého i pravého ucha, čímž poskytuje vynikající zážitek z poslechu.

(A) Přenos BT z levého do pravého ucha u sluchátek WF-1000X.
(B) Přenos BT současně do levého/pravého ucha u sluchátek WF-1000XM3


Optimalizovaný design antényAnténa sluchátek Bluetooth je optimálně umístěna tak, aby zajistila širší pokrytí. Tím napomáhá udržet silný signál pro nepřerušované streamování.


Ergonomické provedení Tri-holdSluchátka s funkcí potlačení okolního hluku jsou navržena ergonomicky, takže jsou v kontaktu s uchem na třech různých místech. Díky tomu bezpečně a pohodlně padnou.


Vysoce přilnavý gumový povrchVysoce přilnavý povrch udržuje sluchátka s technologií pro potlačení okolního hluku pohodlně a pevně v uchu, takže jen tak nevypadnou.


Výdrž baterie na celý denSe sluchátky WF-1000XM3 s technologií pro potlačení okolního hluku hudba jen tak neutichne.


Až 24 hodin poslechuPři plném nabití nabízejí sluchátka energii na 6 hodin a praktické nabíjecí pouzdro poskytuje další 3 nabití, díky nimž lze poslouchat celý den. To je až 24 hodin poslechu bez okolního hluku. Když je funkce potlačení okolního hluku vypnutá, sluchátka vydrží ještě déle – 8 hodin výkonu na plné nabití, a další maximálně 3 nabití v nabíjecím pouzdru, tedy až 32 hodin přehrávání.


Rychlé nabití, když ho potřebujeteNěkdy si prostě rychle musíte poslechnout nějakou hudbu. Takže pokud sluchátkům už moc dlouho nezbývá, rychlé 10minutové nabití v nabíjecím pouzdru vám poskytne až 90 minut přehrávání.


Praktické magnetické nabíjecí pouzdroVložte sluchátka s technologií pro potlačení okolního hluku zpět do nabíjecího pouzdra – na své místo zapadnou díky magnetickému vnitřku s příjemným klapnutím. Díky kabelu USB-C můžete pouzdro rychle a snadno nabít a připravit ho na celý další den poslechu.


Poslouchejte chytřejiDíky inovativní technologii SENSE ENGINE obohatí sluchátka WF-1000XM3 váš zážitek z poslechu širokou škálou chytrých funkcí.


Mluvte po jednom dotyku díky Quick AttentionKdyž položíte prst na sluchátko, hlasitost se ihned sníží, takže uslyšíte okolní zvuky. Můžete si tedy s někým ihned promluvit, aniž byste si sluchátka museli sundávat.


Funkce adaptivního nastavení zvuku automaticky upraví nastavení podle toho, co zrovna děláteAplikace Sony | Headphones Connect nabízí funkci adaptivního nastavení zvuku, která automaticky zjistí vaši činnost – například cestování, chůzi nebo čekání – a přizpůsobí okolní zvuk vašim potřebám. Nastavení můžete také upravit podle vlastních preferencí.


Sluchátka, která na vás reagujíSnímač přiblížení v každém sluchátku umí zjistit, zda na sobě máte jedno či obě sluchátka, a přizpůsobí tomu přehrávání hudby.


Mějte svůj poslech pod kontrolouDíky aplikaci Sony | Headphones Connect vám funkce ovládání okolního zvuku umožní nastavit hlasitost zvuku na pozadí a nabídne možnost slyšet pouze hlasy. Pomocí ekvalizéru zase můžete přizpůsobit úrovně zvuku podle hudby, kterou posloucháte.


Při použití Hlasového asistenta stačí říci jen jedno slovoBavte se, spojte se s přáteli, poslouchejte zprávy, hudbu a oznámení, nastavujte si připomínky a mnohem víc. S aplikací Google Assistant4 si o to jen stačí říct.


Telefonování v režimu handsfree s čistším zvukemSe snadným handsfree voláním konverzace volně plyne. Sluchátka WF-1000XM3 zajišťují lepší kvalitu hlasu. Hovory můžete přijímat tak, aby byly slyšet v jednom nebo obou sluchátkách. To umožňuje měnit jejich dobíjení nebo dobře slyšet hovory v hlučných prostředích.


Ovládání na dosah rukySluchátka WF-1000XM3 jsou vybavena intuitivním nastavením dotykových ovládacích prvků – například klepnutím na levé sluchátko můžete přepnout z potlačení okolního hluku na okolní zvuk. Poklepáním na to pravé pak přeskočíte na další skladbu.


Dotykové ovládací prvky s možností přizpůsobeníChcete si přizpůsobit ovládací prvky? Žádný problém. Pomocí aplikace Sony | Headphones Connect můžete každému sluchátku přiřadit alternativní možnosti, například aplikaci Google Assistant.


Moderní klasický stylAť už mluvíme o sluchátkách s čistým, minimalistickým designem, nebo o nabíjecím pouzdru s příjemným povrchem a špičkovou povrchovou úpravou, na prvním místě je vždy elegantní a nenápadný styl.


Vyberte si barvuSluchátka WF-1000XM3 a přenosné pouzdro jsou dostupné v nejrůznějších barvách, které ladí s vaším životním stylem.


Vše, co potřebujeteSoučástí balení je nabíjecí kabel USB-C a dva typy náušníků v několika velikostech.

Společnost Sony doporučuje vždy aktualizovat zařízení pomocí nejnovějšího dostupného softwaru. Oznámení o aktualizaci softwaru pro WF-1000XM3 a samotné aktualizace se doručují prostřednictvím aplikace Sony Headphones Connect, která je k dispozici zdarma v obchodech Google Play a Apple App Store.

Uložení Uzavřená, dynamická sluchátka
Určení Do uší
Frekvenční rozsah 20 Hz–20 000 Hz
Velikost měniče 6 mm reproduktory, neodym magnet
Přenos signálu Bluetooth
Funkce Technologie odstranění šumu ANC, DSEE-HX , Smart Listening pomocí aplikace Sony Headphones Connect, Ekvalizér, handsfree volání, NFC
Hmotnost 2x 8,5 g / pouzdro 77 g
Baterie Doba nabíjení sluchátek cca 1,5 h, výdrž sluchátek při zapnutém odstranění šumu až 6 h, výdrž baterie při vypnutém odstranění šumu až 8 h, nabití pouzdra přibl. 3,5 hodiny
Barva Stříbrno šedá
Obsah balení Dobíjecí pouzdro, další silikonové náušníky vel. SS,S,M,L (vždy pár), nabíjecí kabel USB - USB-C