SONY WF-SP800NL BLUE

Bezdrátová sportovní sluchátka do uší Sony WF-SP800NL s technologií pro odstranění šumu - modré
Skutečně bezdrátové provedení díky bezdrátovému připojení BLUETOOTH®
Krytí IP55 pro venkovní použití a snadné čištění
Výdrž baterie až 18 hodin při použití nabíjecího pouzdra
Technologie EXTRA BASS™ pro hluboký, výrazný zvuk
Digitální potlačení okolního hluku vám umožní poslech bez vyrušování
Skladem
Katalogové číslo: WFSP800NL
5 490  Ušetříte 55 % (3 000 Kč)
2 490 
ksNavržena pro aktivní životní stylDíky krytí IP55 stříkající voda, pot ani prach nezastaví tato voděodolná sluchátka, ani váš trénink. Po náročném tréninku je můžete dokonce omýt.


Výdrž baterie 9 (sluchátka) + 9 hodin (nabíjecí pouzdro) a rychlé nabíjeníPři plném nabití disponují sluchátka energií na 9 hodin, přičemž nabíjecí pouzdro poskytuje dalších 9 hodin. To je dohromady až 18 hodin poslechu bez okolního hluku. Při vypnuté funkci je výdrž baterií ještě delší, a to 13 hodin při plném nabití a dalších 13 hodin poskytovaných nabíjecím pouzdrem, takže dohromady až 26 hodin přehrávání. A pokud máte naspěch, rychlé nabíjení vám za 10 minut zajistí až 60 minut přehrávání hudby s potlačením okolního hluku.


Odolnost proti vodě a prachuSluchátka WF-SP800N se mohou pochlubit krytím IP55, pokud jde o odolnost proti vodě a prachu, a lze je dokonce omýt, takže se skvěle hodí pro aktivní životní styl a venkovní použití.


Stabilní a spolehlivé připojení BluetoothČip Bluetooth přenášející zvuk současně do levého i pravého ucha společně s optimalizovaným provedením antény zajišťuje stabilní připojení a mimořádný poslech. Nízká latence zvuku je také zárukou příjemného sledování videí.


Bezpečné upevněníMěkké polstrování závěsných oblouků a trojrozměrné zakřivené provedení zaručují, že vám sluchátka bezpečně a pohodlně padnou, takže i když se budete pohybovat, zůstanou na svém místě.


Přenosná, chráněná a s potřebnou energiíKompaktní nabíjecí pouzdro sluchátka WF-SP800N chrání a umožňují nabíjení na cestách. Pouzdro má kapacitu pro další plné nabití, takže si můžete dopřát až 18 hodin přehrávání s funkcí potlačení okolního hluku a až 26 hodin, pokud funkci vypnete. Podporuje také rychlé nabíjení.


Maximalizujte výkon pomocí režimu EXTRA BASSZdůrazněte basové rytmy a posilte i svůj výkon. S funkcí EXTRA BASS dosáhnete silného, působivého basového zvuku, který vám pomůže udržet tempo.


Žádné rušení díky digitálnímu potlačení okolního hlukuKdyž si při tréninku pustíte speciální seznam skladeb, technologie pro potlačení okolního hluku odstraní vše, co by vás mohlo rozptylovat – třeba zvuky z tělocvičny nebo ulice. Zůstanete tak sami s hudbou.


Mějte přehled o svém okolí díky režimu okolního zvukuDíky režimu okolního zvuku budete i při pohybu vnímat daný okamžik. Kombinujte hudbu se zvuky prostředí: vychutnejte si své oblíbené skladby a poslouchejte přitom tréninkového partnera nebo vnímejte okolí při běhu.


Adaptivní nastavení zvuku se upraví podle toho, co právě děláte a kde se nacházíteAdaptivní nastavení zvuku je funkce, která automaticky zjistí, co právě děláte – například běžíte, jdete, čekáte nebo cestujete – a poté upraví nastavení pro okolní zvuk podle daného prostředí. Nastavení můžete také přizpůsobit svým preferencím pomocí aplikace Sony | Headphones Connect, která se dokonce může naučit vaše oblíbená místa, jako je tělocvična nebo park.


Mluvte po jednom dotyku díky Quick AttentionKdyž přiložíte prst na sluchátko do uší, hlasitost se ihned sníží, takže uslyšíte okolní zvuk. Můžete tak okamžitě hovořit s jinou osobou, aniž byste museli vyjmout sluchátka.


Ovládání na dosah rukyMůžete používat dotykové ovládání k nastavení přehrávání, zastavení nebo přeskakování skladeb a úpravě hlasitosti. Dotykové prvky si navíc můžete přizpůsobit, neboť vám aplikace Sony | Headphones Connect umožňuje přiřadit alternativní možnosti.


Chytří hlasoví asistenti Google Assistant, Amazon Alexa a SiriOrganizujte svůj den pouhými hlasovými příkazy. Užívejte si zábavu, spojte se s přáteli, hledejte informace, poslouchejte hudbu a oznámení, nastavte si upomínky a mnoho dalšího.


Telefonování v režimu handsfree s čistším zvukemSluchátka WF-SP800N poskytují čistší reprodukci hlasu při telefonování v režimu handsfree, přičemž můžete hovory přijímat přes jedno nebo obě sluchátka. To vám umožní střídat jejich dobíjení nebo zřetelněji slyšet hovory v hlučných prostředích.


Tak pohlcující. Tak opravdová.Nechte se pohltit okolním zvukem, který je tak opravdový, jako kdybyste byli na koncertu nebo ve studiu. Díky technologii 360 Reality Audio hudba nikdy nebyla tak podmanivá a opravdová. Tato sluchátka vám umožní užít si technologii 360 Reality Audio.Uložení Do uší uzavřená, dynamická
Velikost měniče 6 mm reproduktory (vrchlíkové)
Přenos signálu Kabel, Bluetooth 5.0 (formáty SBC, AAC), Profily A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands-free Profile) a HSP (Headset Profile)
Funkce Redukce šumu, režim okolního zvuku
Hmotnost 9,8 g x 2 (nezahrnuje závěsný oblouk), dobíjecí pouzdro 59 g
Baterie Doba nabíjení baterie cca 2,5 h, výdrž baterie až 13 h (vypnutá funkce pro odstranění šumu) - poslech hudby
Barva Modrá
Odolnost Stupeň krytí IP55 (pouze náhlavní souprava)
Obsah balení Kabel USB: kabel USB Type-C® (USB-A na USB-C®) (přibl. 20 cm)