SONY WF-XB700L BLUE

Black Friday
Bluetooth sluchátka do uší Sony WF-XB700L s funkcí EXTRA BASS - modré
Technologie EXTRA BASS pro hluboký, výrazný zvuk
Skutečně bezdrátové provedení s bezdrátovou technologií BLUETOOTH
9hodinová výdrž baterie, s nabíjecím pouzdrem prodloužená na celkem 18 hodin
Ergonomický design umožňuje bezpečné a pohodlné nošení
Snadné volání v režimu handsfree a hlasové ovládání
Voděodolnost na úrovni krytí IPX4 - při pohybu nemusíte přestat poslouchat

Prodej ukončen
Katalogové číslo: WFXB700LZvuk EXTRA BASS u všeho, co děláteSkutečně bezdrátové provedení se spojilo s hlubokým a úderným zvukem EXTRA BASS. Se sluchátky WF-XB700 si užijete každý den.


Podpořte svou zábavuSluchátka WF-XB700 spojují skutečnou bezdrátovou svobodu s charakteristickým výrazným vzhledem. Ergonomický design zajišťuje pohodlný poslech po mnoho hodin.


Dlouhá výdrž baterie a rychlé nabíjeníVychutnejte si až 18 hodin poslechu díky praktickému nabíjecímu pouzdru. A pokud máte naspěch, rychlé 10minutové nabití vám poskytne až 60 minut přehrávání hudby.


Stabilní a spolehlivé připojení BluetoothČip Bluetooth přenášející zvuk současně do levého i pravého ucha společně s optimalizovaným designem antény zajišťují stabilní připojení a mimořádný poslech. Nízká latence zvuku je také zárukou příjemných zážitků při sledování videí.


Pevně padnou díky ergonomickému provedení Tri-holdErgonomicky navržená sluchátka do uší WF-XB700 jsou v kontaktu s uchem na třech různých místech. Díky tomu pevně a pohodlně padnou.


Voděodolnost pro každodenní použitíDíky odolnosti proti vodě na úrovni krytí IPX4 vaše sluchátka nezastaví stříkance vody ani pot – takže ani při pohybu nemusíte přestat poslouchat.


Basy, které s vámi zatočíSluchátka WF-XB700 jsou vybavena režimem EXTRA BASS, který zajišťuje opravdu silný a působivý zvuk nízkých frekvencí. Vaše oblíbené basové linky ještě nikdy nezněly tak dobře.


Přenosná, chráněná a s potřebnou energiíKompaktní nabíjecí pouzdro chrání sluchátka do uší WF-XB7004 a umožňuje jejich nabíjení na cestách. Díky pouzdru, které umožňuje další plné nabití, si můžete dopřát až 18 hodin přehrávání hudby.


Snadné ovládání pomocí tlačítekPomocí tlačítek na sluchátkách WF-XB700 můžete nejen spustit nebo zastavovat přehrávání, procházet skladby a měnit hlasitost – nabízí také snadný přístup k hlasovému ovládání vašeho smartphonu a telefonování i přijímání hovorů handsfree.


Kompatibilní s hlasovým ovládánímJedním stisknutím tlačítka se připojíte k hlasovému ovládání vašeho smartphonu, se kterým můžete ovládat navigaci, pouštět hudbu a komunikovat s kontakty.


Snadné handsfree voláníVestavěný mikrofon a telefonování v režimu handsfree pro pohodovou konverzaci. Ani nemusíte vytahovat telefon z kapsy.Vyzkoušeli jsme poprvé nová sluchátka Sony!

05.05.2020

Sony bezdrátová sluchátka WI-SP510 a WF-XB700 dorazila na prodejnu a my jsme pro vás shrnuli ty nejpodstatnější vlastnosti a vyzkoušeli jak hrají. Podívejte se na naší recenzi a zjistíte co nového si pro vás SONY připravilo na jaro 2020.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.