SONY WH-1000XM3 BLACK

Akce
DOPORUČUJEME
Bluetooth sluchátka Sony WH-1000XM3 s rozlišením Hi-Res a redukcí okolního hluku- černé
Noise cancelling (nový rychlejší procesor QN1), NFC, LDAC, Bluetooth, DSEE HX, S-MASTER HX
Frekvenční rozsah 4 Hz–40 000 Hz
Ekvalizér, ovládání polohy zvuku
Smart Listening pomocí aplikace Sony Headphones Connect
Vylepšení funkce hands-free (dva mikrofony)
Výdrž baterie při vypnutém odstranění šumu až 38 h - doba nabití 3 h
Kompatibilní se zvukem Hi-Res
Dotykové ovládání

Prodej ukončen
Katalogové číslo: WH1000XM3B

POUZE HUDBA. NIC JINÉHO.Se sluchátky WH-1000XM3 se díky dalším vylepšením špičkového odstranění šumu1 a funkci inteligentního poslechu Smart Listening, která se přizpůsobuje dané situaci, ponoříte ještě hlouběji do ticha.


Nechte se pohltit tichemDíky špičkové technologii pro odstranění šumu uniknete zvukům města. Technologie pro odstranění šumu ve sluchátkách WH-1000XM3 je dosud nejpokročilejší díky přiléhavým náušníkům a HD procesoru QN1 pro odstranění šumu.


Vyšší výkon = ještě méně šumuS příchodem nového HD procesoru QN1 s technologií pro odstranění šumu se odstranění šumu výrazně zlepšilo. Dedikovaný procesor pro odstranění šumu zároveň zajišťuje, že výkon procesoru nebude nikdy zhoršovat reprodukci hudby.


Lepší odstranění šumuVětšina sluchátek s technologií pro odstranění šumu při cestování blokuje hluk dopravních prostředků. Výjimkou nejsou ani sluchátka WH-1000XM3, která ale současně účinně blokují každodenní hluk – hlasy a zvuky v pozadí, které slýcháte při procházkách městem.


Odstranění šumu za letuJedinečná funkce optimalizace atmosférického tlaku Atmospheric Pressure Optimizing poskytuje optimální zvuk ve vysoké nadmořské výšce.


Personalizované odstranění šumuJedinečná funkce osobní optimalizace analyzuje zvukové vlastnosti ovlivněné velikostí hlavy, brýlemi a vlasy, a poté pro vás optimalizuje zvuk na míru.


Bezdrátová svoboda, skvělý zvuk v tichuTechnologie LDAC umožňuje přenést přibližně třikrát více dat (při maximální přenosové rychlosti 990 kb/s) než běžné bezdrátové rozhraní BLUETOOTH®, díky čemuž si můžete bezdrátově vychutnat zvuk ve výjimečné kvalitě blízké přehrávání pomocí kabelového připojení.


Zvuk, kterému můžete věřitVestavěný zesilovač zabudovaný v HD procesoru QN1 pro odstranění šumu zajišťuje nejlepší poměr signálu k šumu ve své třídě, nízké zkreslení v přenosných zařízeních a poskytuje výjimečně kvalitní zvuk. Díky výkonným 40mm měničům s membránou z polymerů z tekutých krystalů (LCP) sluchátka dokonale zvládají silné basy a dokáží reprodukovat celou škálu frekvencí až do 40 kHz.


Funkce inteligentního poslechu Smart Listening díky technologii SENSE ENGINE – automaticky se přizpůsobí dané situaciZjistěte, jak funkce inteligentního poslechu Smart Listening s adaptivním nastavením zvuku automaticky zjistí vaši činnost, například cestování, chůzi a čekání, a nastaví pro vás okolní zvuk. Díky funkci Rychlá pozornost můžete komunikovat bez nutnosti sluchátka sundávat – abyste se mohli okamžitě dát do řeči, jednoduše hlasitost ztište umístěním ruky přes kryt.


Upravte si zvuk podle sebeTechnologie SENSE ENGINE vám umožní naladit si hudbu podle svých představ jediným dotykem.


Aplikace Sony I Headphones ConnectStáhněte si aplikaci Sony | Headphones Connect a používejte funkci inteligentního poslechu Smart Listening s adaptivním nastavením zvuku, ovládejte nastavení okolního zvuku a nastavte si hladinu zvuku pomocí ekvalizéru.


Mluvte po jednom dotyku díky Quick AttentionKomunikujte, aniž byste si museli sluchátka sundávat. Stačí dát ruku na kryt, snížit hlasitost a ihned zahájit konverzaci.


S ovládáním zvuku poslouchejte, co chceteUpravte si okolní zvuk pomocí aplikace Sony | Headphones Connect a při poslechu na cestách poslouchejte jen to, co je důležité.


Ekvalizér


Najděte dokonalý zvuk pro každou skladbu v předvolbách, které lze rovněž snadno přizpůsobit podle vašich preferencí pomocí aplikace Sony | Headphones Connect.

Virtuální prostorový zvuk


Ponořte se do zvuku, ať jste kdekoli. Vychutnejte si zvuk optimalizovaný pro různá prostředí, včetně venkovních scén, klubů, hal a arén.

Ovládání polohy zvuku


Zvolte směr, odkud má zvuk přicházet, tak jak to můžete dělat s bezdrátovým reproduktorem.


Pohodlné celodenní nošeníExtrémně měkké náušníky snižující tlak jsou vyrobeny z pěnového polyuretanu, rovnoměrně rozkládají tlak a zvyšují styčnou plochu náušníku, čímž zajišťují stabilní upevnění. Pohodlí dále zvyšuje větší a hlubší ergonomická konstrukce prostoru pro ucho. Díky konstrukci s nižší hmotností bude hudba to jediné, čeho si celý den budete všímat.


Buďte díky Hlasovému asistentovi chytřejšíPtejte se ho na otázky. Dávejte mu úkoly. Je to váš osobní asistent, který je vždy připravený pomoci. Jednoduše stiskněte a přidržte tlačítko odstranění šumu, a při stisknutí se asistenta v telefonu na něco zeptejte.


Čistější handsfree volání dvojím poklepánímNechte konverzaci volně plynout díky snadnému volání v režimu handsfree. Nechte svůj telefon tam, kde je, a mluvte už po dvojím poklepání. Díky několika mikrofonům zaručují sluchátka WH-1000XM3 čistější kvalitu hlasu pro toho, s kým telefonujete.


Ovládání na dosah rukyZměňte skladbu, zvyšte nebo snižte hlasitost a přijímejte hovory nebo volejte poklepáním nebo přejetím prstem po panelu.


Energie na celý den a rychlé nabitíDíky 30hodinové životnosti baterie vás sluchátka nezklamou ani na dlouhých cestách. A když bude baterii potřeba rychle dobít, pomocí volitelného napájecího adaptéru lze za pouhých 10 minut získat výdrž na 5 hodin.


Otočná skládací konstrukceSluchátka lze složit, takže se výborně vejdou do kompaktního pouzdra.


Přenosné pouzdro s kabelemDodávané přenosné pouzdro je odolné a obsahuje kabel, který lze při poslechu připojit.