SONY WH-H910NB BLACK

Bluetooth sluchátka Sony WH-H910N s rozlišením Hi-Res a redukcí okolního hluku- černé
Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení
Digitální potlačení okolního hluku a režim okolního zvuku
Vysoce kvalitní bezdrátový zvuk pomocí bezdrátových technologií BLUETOOTH a LDAC
Tenká, lehká a pohodlná pro celodenní poslech
Vylaďte si zvuk pomocí aplikace Sony | Headphones Connect
Skladem
Katalogové číslo: WHH910NB
7 490  Ušetříte 37 % (2 800 Kč)

Vyberte si barvu. Zbavte se šumu.Vyjádřete svůj styl pomocí celé řady poutavých dvoubarevných možností a nechte se pohltit hudbou díky výjimečnému zvuku a funkci digitálního odstranění okolního hluku.


Hudba ještě nikdy nevypadala lépeNovou řadu sluchátek h.ear můžete získat v jedné z pěti dvoubarevných kombinací a dokonale je sladit se svým životním stylem. Díky různým barvám sluchátek a náušníku můžete dosáhnout opravdu unikátního a individuálního vzhledu. Vyzkoušejte je se svým oblíbeným oblečením nebo příslušenstvím – prostě to ladí. Zkrátka harmonie bez námahy.


Tenká a elegantní pro naprosté pohodlíDíky tenkému krytu a silikonovému hlavovému mostu, který přiléhá těsněji k hlavě, můžete tato sluchátka pohodlně nosit celý den. Měkké ergonomické náušníky dokonale padnou a stabilně drží.


Praktické skládací provedeníSluchátka jsou lehká a kompaktní a když je nepoužíváte, můžete je složit a snadno uložit do batohu nebo tašky.


Jen vy a vaše hudbaDuální mikrofony s funkcí potlačení okolního hluku – jeden zachycuje zvuk vpředu a druhý vzadu – na povrchu sluchátek zachytí více zvuků z okolí, ať už se jedná o hluk motorů letadla, městskou dopravu, nebo klábosení v kanceláři


Funkce adaptivního nastavení zvuku automaticky upraví nastavení podle toho, co zrovna děláte.Aplikace Sony | Headphones Connect nabízí funkci adaptivního nastavení zvuku, která automaticky zjistí vaši činnost – například cestování, chůzi nebo čekání – a přizpůsobí okolní zvuk vašim potřebám. Nastavení můžete také upravit podle vlastních preferencí.


Díky funkci rychlé pozornosti můžete pohodlně mluvitPotřebujete si s někým rychle promluvit? Podržte ruku nad dotykovým senzorem a hudba se ztiší, zatímco zvuk z vašeho prostředí bude hlasitější.


Zvuk, kterému můžete věřitMalé 25mm měniče s pevnými hliníkovými kopulovými reproduktory a membránami s měkkou polyuretanovou obrubou dosahují stejného zvukového tlaku jako 40mm měniče. To je ideální pro reprodukci frekvencí v celém rozsahu, od dunivých rytmů až po vysoké vokály.


Lepší zvuk pomocí technologie BLUETOOTHTechnologie LDAC umožňuje přenést přibližně třikrát více dat (při maximální přenosové rychlosti 990 kb/s) než běžné bezdrátové rozhraní BLUETOOTH, díky čemuž si můžete bezdrátově vychutnat zvuk ve výjimečné kvalitě blízké přehrávání pomocí kabelového připojení.


Obnovte detailyTechnologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE HX) obnovuje širokospektrální zvuk, který se ztrácí během komprese, a reprodukuje vaše digitální hudební soubory s bohatým a přirozeným zvukem.


Energie na celý den a rychlé nabitíDíky ohromné životnosti baterie 35 hodin vám nabití vystačí i na dlouhé cesty. A když budete baterii potřebovat rychle dobít, pomocí volitelného napájecího adaptéru nebo jiného kvalitního adaptéru lze za pouhých 10 minut získat nabití na 2,5 hodiny.


Při použití Hlasového asistenta stačí říci jen jedno slovoOrganizujte svůj den pouhými hlasovými příkazy. Užívejte si zábavu, spojte se s přáteli, hledejte informace, poslouchejte hudbu a oznámení, nastavte si upomínky a mnoho dalšího.


Klepnutím přeskočíte skladbyPřijímejte telefonní hovory, ovládejte hudbu a aktivujte aplikace Google App nebo službu Siri – vše pomocí jednoduchých dotykových ovládacích prvků.


Další nastavení pak doladíte přímo v telefonuAplikace Sony | Headphones Connect vám umožní upravovat nastavení ekvalizéru, nastavit předvolby prostorového zvuku a mnohem více.


Tak pohlcující. Tak opravdová.Sluchátka WH-H910N jsou vybavena technologii 360 Reality Audio, která přináší nový zážitek pomocí technologie zvuku založené na objektech. Zvuk přicházející ze všech směrů je tak realistický, jako kdybyste byli na koncertě nebo v nahrávacím studiu.Uložení Uzavřená dynamická
Určení Přes hlavu
Frekvenční rozsah 5 – 40 000 Hz
Velikost měniče 25 mm, kulatý typ, neodym magnet
Přenos signálu Kabel, Bluetooth (SBC, AAC,LDAC), A2DP, AVRCP, HFP, HSP
Funkce Technologie odstranění šumu, DSEE HX, aplikace Sony Headphones Connect, Quick Attention, Ekvalizér, Technologie LDAC
Hmotnost 251g
Baterie Doba nabíjení baterie cca 5 h, výdrž baterie při zapnutém odstranění šumu až 35 h, výdrž baterie při vypnutém odstranění šumu až 45 h
Barva Černá
Obsah balení Vak na přenášení, propojovací kabel 1,2 m, kabel USB