SONY WH-XB700 BLUE

Bluetooth sluchátka Sony WH-XB700 EXTRA BASS™ - modré
EXTRA BASS™ pro hluboký, výrazný zvuk
Bluetooth® a NFC
Životnost baterie až 30 hodin s funkcí rychlého nabíjení
Elegantní design a pohodlí při dlouhém poslechu
Vestavěný mikrofon pro telefonování v režimu handsfree
Skladem
Katalogové číslo: WHXB700L
3 490  Ušetříte 14 % (500 Kč)
2 990 
ks

Technologie EXTRA BASS pro hluboký, výrazný zvukSluchátka WH-XB700 jsou součástí řady vybavené technologií EXTRA BASS od společnosti Sony. Vylepšují nízké frekvence pro vynikající zvuk basů, zachovávají však čisté vokály a každou skladbu pozvedají na vlnách dunivých rytmů.


Technologie NFC a Bluetooth pro okamžitou možnost připojeníTechnologie NFC (Near Field Communication) a Bluetooth odstraňují nutnost kabelových připojení a složitých postupů nastavení. Jednoduše se dotknete sluchátek zařízením podporujícím technologii NFC a dosáhnete rychlého, bezproblémového připojení: poté můžete zahájit streamování hudební sbírky. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Připojte se pomocí Bluetooth a můžete začít.


Dlouhá výdrž baterie pro nepřetržitý poslechNabíjení po dobu zhruba 4 hodin vám poskytne celodenní provoz s dobou přehrávání o délce přibližně 30 hodin, takže můžete poslouchat všechny skladby či mixy, které chcete.


Elegantní design a pohodlí při dlouhém poslechuAť už vyznáváte jakýkoli styl, tato sluchátka WH-XB700 s jednoduchým, elegantním a sofistikovaným designem a výrazným jednobarevným odstínem na krytu basů s ním bez problémů sladíte. Měkké polstrované náušníky poskytují dlouhotrvající pocit pohodlí a jejich otočná konstrukce se skvěle hodí pro chvíle, kdy chcete svá oblíbená alba poslouchat pořád dokola.


Vestavěný mikrofon pro telefonování v režimu handsfreeHovory můžete uskutečňovat i při poslechu hudby – stačí stisknout multifunkční tlačítko umístěné mezi dvěma dalšími tlačítky na sluchátkách a vestavěný mikrofon vám umožní volat handsfree z vybraných smartphonů. Přepínejte snadno mezi skladbami a hovory, aniž byste museli sluchátka sejmout.


Rychlé nabíjení, když máte naspěchPokud se vaše sluchátka vybíjejí, rychlé 10minutové nabití vám poskytne až 90 minut přehrávání. To se hodí zejména, když pospícháte a přesouváte se z jednoho místa na druhé.Buďte díky Hlasovému asistentovi chytřejšíOvládejte svůj den pouze hlasovými příkazy. Připojte se k hlasovému asistentovi na svém smartphonu prostřednictvím vestavěného mikrofonu sluchátek. Bavte se, spojte se s přáteli, hledejte informace, poslouchejte hudbu a oznámení, nastavte si upomínky a mnoho dalšího.


Nastavte si zvuk podle sebeNastavte dokonalý zvuk pro každou skladbu. Inovativní aplikace Sony | Headphones Connect vám umožní upravit si úroveň basů a nabízí předvolby pro klub, halu, arénu nebo venkovní prostředí.Určení Přes hlavu
Frekvenční rozsah 5 – 22 000 Hz
Citlivost 103 dB/mW
Velikost měniče 30 mm, kulatý typ, neodym magnet
Přenos signálu Kabel, Bluetooth (SBC, AAC, aptX), A2DP, AVRCP, HFP, HSP
Funkce aplikace Sony Headphones Connect
Hmotnost 195 g
Baterie Doba nabíjení baterie cca 4 h, výdrž baterie až 30 h
Barva Modrá
Obsah balení Propojovací kabel, kabel USB