SONY WI-C310 BLACK

Bluetooth sluchátka do uší Sony WI-C310 - černé
Bezdrátový zvuk s technologií BLUETOOTH
Výdrž baterie až 15 hodin
9 mm reproduktory pro čistý a jasný zvuk
Flexibilní a lehké kabely
Kompatibilní s telefonováním v režimu handsfree a hlasovým asistentem

Prodej ukončen
Katalogové číslo: WIC310B

Přejděte na bezdrátovou technologii BLUETOOTHRozlučte se se zamotanými dráty a nechtěně vytaženými zástrčkami. S bezdrátovou technologií BLUETOOTH se můžete připojit ke svému zařízení bezdrátově a vychutnat si bezproblémový, nepřerušovaný poslech.


Výdrž baterie 15 hodinDíky 15 hodinám přehrávání při plném nabití můžete celý den poslouchat své oblíbené seznamy skladeb a podcasty.

Když vám dochází baterie, stačí sluchátka nabít a za 10 minut získáte celých 60 minut přehrávání. To znamená, že se budete moci brzy vrátit k poslechu, i když máte naspěch. Pokud máte více času, baterii lze nabít na plnou kapacitu za pouhé tři hodiny.


Magnetické koncovky pro snadné přenášeníKaždé sluchátko má vestavěný magnet pro přenášení a ukládání bez zamotaných kabelů.


Barvy ladící s vaším stylemVyjádřete svůj styl s výběrem ze čtyř barevných provedení. Všechny mají elegantní, plochý kabel a poutavou kovovou povrchovou úpravu.


Přenosná a flexibilní pro pohodlnější poslechMěkká, flexibilní a lehká sluchátka do uší WI-C310 vám umožní pohodlný poslech kdekoli a kdykoli.


Telefonování v režimu handsfree jedním dotykemVoláte kamarádovi ze svého připojeného smartphonu? Stiskněte multifunkční tlačítko a můžete zahájit konverzaci. Je čas se rozloučit? Opětovným stisknutím tlačítka hovor ukončíte.


Osvoboďte se s provedením za krkPohodlné a lehké provedení kolem krku zajišťuje, že vám sluchátka nebudou překážet, a vy si tak můžete vychutnat naprostou svobodu při poslechu.


Hlasový asistent k vašim službámPodívejte se na počasí, poslechněte si nejnovější zprávy a více pomocí hlasového ovládání. Stačí dvakrát stisknout multifunkční tlačítko a získáte okamžitý přístup k aplikaci Siri nebo Google Assistant.