Máme pro Vás otevřeno! Všechny naše prodejny fungují jako výdejní místa. Zkontrolujte si provozní dobu.

SONY WI-C600N BLACK

Bluetooth sluchátka do uší Sony WI-C600N s technologií AINC pro odstranění šumu - černé
Digitální odstranění šumu pomocí funkce AINC
Bezdrátové streamování přes BLUETOOTH® pomocí technologie NFC™
Režim okolního zvuku vám umožní slyšet důležité zvuky
Pohodlný silikonový pásek za krk a řešení kabelů magnetickými koncovkami
Na objednávku
Informace o dostupnosti
Po-Pá 9.00-17.00
Tel.: 725 440 658
E-mail: shop@elvia.cz
Katalogové číslo: WIC600NB
3 890  Ušetříte 10 % (400 Kč)
3 490 
ks

Bezdrátová sluchátka bez šumu – ideální pro dojížděníZpříjemněte si cestu s bezdrátovými sluchátky s technologií pro odstranění šumu a nechte se zcela pohltit svou oblíbenou hudbou.


Díky technologii pro odstranění šumu jedním stiskem uslyšíte jen hudbuEliminujte při cestování hluk pomocí umělé inteligence pro odstranění šumu (AINC) jedním stisknutím a přizpůsobte se okolním podmínkám. Pro aktivaci stačí na sluchátkách WI-C600N stisknout a podržet tlačítko NC.


Bezdrátové streamování přes BLUETOOTH pomocí párování technologie NFC jedním dotykemDíky technologii NFC jsou složité postupy nastavení minulostí. Stačí se svým zařízením podporujícím technologii NFC dotknout značky N na jednotce a dosáhnete rychlého, bezproblémového připojení: poté můžete streamovat obsah prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth. Nemáte technologii NFC? Nevadí. V nastavení zařízení se lze připojit manuálně.


Nechte se pohltit hudbou, ale díky režimu okolního zvuku mějte přehled, co se kolem vás dějePomocí aplikace Sony | Headphones Connect můžete v závislosti na způsobu cestování zvolit normální nebo hlasový režim okolního zvuku.


Nastavte si zvuk podle svých představUžijte si se sluchátky Sony více zábavy a přizpůsobte si je pomocí aplikace Sony | Headphones Connect. Připojte se snadno ke svému smartphonu a ještě více si užijte svou každodenní hudbu.


Malá, ale s naprosto čistým zvukemDíky kompaktním 6mm reproduktorům jsou sluchátka malá, což zaručuje pohodlné nošení, zároveň však poskytují celkově vynikající zvuk.


Díky hlasovému ovládání jsou sluchátka chytřejšíSluchátka WI-C600N podporují aplikaci Google Assistant. Organizujte svůj den pomocí hlasu. Užívejte si zábavu, spojte se s přáteli, získejte informace, poslouchejte hudbu a oznámení, nastavte si upomínky a další. Nainstalujte si aplikaci Google Assistant a upravte funkci tlačítka pro odstranění šumu pomocí aplikace Sony | Headphones Connect. Poté tlačítko stiskněte a podržte.


Snadné handsfree voláníSe snadným handsfree voláním konverzace volně plyne. Nechte svůj telefon tam, kde je, a vše ovládejte kliknutím.


Výdrž 6,5 hodiny stačí na cestu do a z práceUžijte si svůj seznam skladeb na všech cestách – hudbu můžete přehrávat až 6,5 hodiny. Rychlé nabíjení vám zajistí 60 minut přehrávání po pouhých 15 minutách dobíjení.


Silikonová páska na krk pro celodenní nošeníSluchátka se silikonovým obloukem za krk umožňují pohodlný poslech a snadno si je dáte do batohu.


Magnetické koncovky zajišťují snadné uschováníKdyž skončíte s poslechem, díky magnetickým koncovkám se snáze vyhnete zamotání kabelů.Uložení Do uší
Určení Za krk
Frekvenční rozsah 20 Hz–20 000 Hz (vzorkovací frekvence 44,1 kHz)
Velikost měniče 6 mm, neodym magnet
Přenos signálu Bluetooth
Funkce NFC, Bluetooth, AUTOMATICKÁ INTELIGENTNÍ FUNKCE PRO ODSTRANĚNÍ ŠUMU, ovládání pomocí tlačítek
Hmotnost 34 g
Barva Černá
Obsah balení Kabel USB Type-C™ (USB-A na USB-C™) (přibl. 20 cm), dlouhé hybridní silikonové koncovky (SS (2), S (2), M (2), L (2))

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.