Služby k nákupům online

Naším závazkem je poskytnout Vám co nejdokonalejší zážitek z nákupu a užívání našich výrobků. Protože snadné a rychlé objednání, komfortní platbu a bezpečné doručení považujeme za standard, máme pro Vás připraveno několik dalších služeb, které Vás rovnou při nákupu zbaví starostí s oživením zařízení i jeho dalším provozem.  
V naší nabídce si aktuálně můžete online objednat následující služby:

Základní instalace TV v Praze

Rádi byste instalaci a základní nastavení svého nového televizoru svěřili odborníkům? Objednejte si spolu s novým přístrojem i jeho odbornou instalaci a naši technici zajistí vše včetně dopravy za Vás. Služba „Základní instalace“ obsahuje vybalení, instalaci nožiček (pokud jsou demontované), umístění na určené místo (v rámci této služby nemontujeme TV na zeď, pro montáž na zeď prosíme zvolte službu Kompletní instalace s montáží na zeď), připojení ke zdroji TV signálu a ověření základních funkcí, připojení na internet k existujícímu Google účtu zákazníka, naladění pozemního (DVBT2) a kabelového příjmu (UPC) a samozřejmě odvoz starého spotřebiče a obalového materiálu k ekologické likvidaci.  
Objednejte si službu

Kompletní instalace TV v Praze

Chcete-li nakoupit TV ještě pohodlněji, vyžadujete zaškolení k obsluze nebo naopak máte další AV zařízení, které k TV potřebujete připojit? Pak právě vy objednávejte službu „Kompletní instalace“. Kromě „Základní instalace“ Vám technici naladí dostupné satelitní kanály, zkontrolují, případně aktualizují SW přístroje, provedou propojení s až dvěma dalšími přístroji (typicky se jedná například o Playstation, BluRay, DVD nebo receiver/domácí kino) a naučí Vás s novým přístrojem zacházet (seznámení se základní obsluhou, postupem třídění kanálů atd.).  
Objednejte si službu

Kompletní instalace TV s montáží na zeď v Praze

Pokud preferujete umístění TV na stěnu, zajistíme pro Vás připevnění Vámi zakoupeného držáku a instalaci přístroje tímto způsobem. Technici dále provedou všechny činnosti obsažené ve službě „Kompletní instalace“. Držák TV je nutné zakoupit zvlášť, v případě, že potřebujete poradit s výběrem vhodného typu, neváhejte nás kontaktovat.  
Objednejte si službu

Montáž TV na zeď v Praze

Chcete TV pouze zavěsit na zeď? Jsou pro Vás ostatní služby jako ladění a propojování dalších přístrojů zbytečné? Tak proč neušetřit? V rámci služby Montáž TV na zeď provedeme pouze sestavení a montáž držáku na zeď a zavěšení TV (držák je nutno zakoupit samostatně).  
V této službě nezapojujeme ani nenastavujeme instalovanou TV, provedeme pouze její mechanickou instalaci!  
Je-li služba součástí dodávky nového televizoru, samozřejmě zlikvidujeme jeho obalový materiál. Cena této služby je včetně dopravy po Praze.  
Objednejte si službu  
Poznámky k instalacím TV:  
Z kapacitních důvodů aktuálně služby instalace TV provádíme pouze v Praze a okolí v termínu od pondělí do pátku vždy od 9.00 do 17.00 hodin. V případě, že tuto službu potřebujete provést mimo Prahu, kontaktujte přímo naše prodejce.  
Připojení k internetu je možné provést pouze v místě, kde je dostupná wifi nebo LAN zásuvka, nezajišťujeme instalaci internetového připojení. S ohledem na osobní údaje nezřizujeme Google (Gmail) účty potřebné pro využívání některých služeb přístroje, pouze provedeme spárování instalované TV s již existujícím účtem.  
Aktualizaci softwaru: Nedisponujete-li připojením k internetu a součástí objednávané služby je aktualizace SW přístroje, prosíme Vás o informaci předem, abychom se mohli připravit na aktualizaci offline a potřebné aktualizační soubory přivézt na USB.  
Ladění satelitních nebo kabelových kanálů závisí na dostupnosti daného zdroje signálu a vybavení konkrétní TV. V rámci uvedených služeb uvažujeme ladění interních přijímačů (SAT nebo kabelový tuner, NE externích zařízení). Vzhledem k obvyklému počtu kanálů na těchto zdrojích signálu neprovádíme v rámci uvedených služeb řazení/třídění kanálů.  
Požadujete-li další služby spojené se zakoupenými výrobky, neváhejte kontaktovat prodejce, který vaše požadavky předá technikovi a společně jistě zkalkulujeme individuální službu na míru. Mezi tyto další práce typicky patří například sestavení TV stolku, natažení kabelů (anténních, k reproduktorům), instalace a nastavení domácího kina, demontáž a následná instalace před a po stěhování/malování atd.

Rozšířený servisní plán "BEZPLATNÁ ZˇARUKA" Sony

Zakoupením této služby si můžete prodloužit výhody "záruční doby" výrobků značky Sony z kategorie TV, Fotoaparáty, případně Kamery a Objektivy o dalších 12, 24 nebo 36 měsíců. Je možné si ji objednat k již zakoupenému výrobku (a to zakoupenému i mimo síť prodejen ELVIA-PRO) a to až do 12 měsíců po nákupu. Začne platit následující den po ukončení zákonné doby odpovědnosti za vady. Nejedná se o prodloužení této doby ani smluvní záruku za jakost, ale o "pojištění" funkčnosti výrobku. Výrobce se tedy zavazuje, že ponese náklady na opravu produktu včetně jeho součástí a nákladů na práci po dobu trvání této "bezplatné záruky". Služba se samozřejmě nevztahuje na opotřebení, spotřební materiál, poškození způsobená používáním v rozporu s běžným způsobem, nesprávným použitím atd. Podmínky plnění naleznete v detailu produktu.  
Vyhledání záruky | Podrobné informace o prodloužené záruce Sony

Pojištění "prodloužená záruka" Allianz Assistance

Pojištění "Prodloužení záruky" Allianz lze objednat pouze na produkty z kategorie TV a TABLET zakoupené v ELVIA-PRO a to do 30-dní od nákupu. Toto pojištění nelze objednat samostatně, ale vždy pouze s právě objednávaným výrobkem.  
CO POJIŠTĚNÍ PRODLOUŽENÉ ZÁRUKY OBSAHUJE A KDO SI JI MŮŽE ZAKOUPIT?
Prakticky si ale můžete prodloužit výhody zákonné záruční lhůty o dalších 12, 24 nebo 36 měsíců. Pojištění začíná platit následující den po uplynutí zákonné záruční doby, chrání zakoupený výrobek ve srovnatelném rozsahu jako záruka od výrobce a vyřeší Vaše obavy ze servisních nákladů po uplynutí záruční doby. Tento produkt si můžete zakoupit jako soukromá i právnická osoba. Více informací, podmínky a rozsah plnění naleznete v detailu produktu.  
Nabídka produktů | Podrobné informace o pojištění prodloužené záruky

Pojištění náhodného poškození a odcizení Allianz Assistance

Nabízíme Vám službu našeho partnera a to Pojištění náhodného poškození a odcizení přístroje. Tuto službu je možné sjednat pro výrobky z kategorie MOBIL / TABLET nebo TV a na dobu 1-2 let od pořízení. Pojištění kryje případy náhodného poškození výrobku a jeho odcizení a platí ihned po zakoupení přístroje. Více informací, podmínky a rozsah plnění naleznete v detailu produktu, který si samozřejmě můžete objednat online, ale vždy spolu s nákupem konkrétního výrobku.  
Nabídka produktů | Podrobné informace o pojištění náhodného poškození a odcizení

Oživení PlayStation

Chcete si po zakoupení odnést herní konzoli PlayStation 5 plně funkční? Jen zapojit do zásuvky? Nechcete si po rozbalení „hrát“ s aktualizacemi a nastavením, ale rovnou HRÁT vaši oblíbenou hru nebo třeba právě zakoupenou novinku? Pak využijte službu Prvotní oživení PlayStation. Ušetříte mnoho času a případně trápení s aktualizacemi a nastavením celého zařízení a dokonce i se založením účtu PlayStation Network. Při objednání přes e-shop provedeme vše potřebné za Vás ještě před odesláním zboží dopravcem a k vám tak výrobek dorazí „Ready to Play“.  
Objednejte si službu | Podrobné informace

PlayStation Plus

Potřebujete „nakrmit“ svoje PlayStation zařízení novým obsahem? Aktuálně pro Vás máme k zakoupení kupóny v hodnotě 500 nebo 1000 Kč pro úhradu her nebo dodatečného obsahu, případně členství Playstation plus.
Od 22. června služba PlayStation Plus nabídne nově výběr ze tří plánů členství místo dosavadního jednoho, tedy širší nabídku výhod a herní knihovny plné stovek nových i klasických titulů. Platit bude možné formou klasických kuponů v potřebné výši zakoupených na prodejně, případně online.  
Nabídka produktů

Zřízení satelitní televize Skylink

Zřízení satelitního příjmu je nyní tak snadné. Potřebné komponenty si můžete objednat na prodejnách Elvia-pro nebo prostřednictvím e-shopu elviapro.cz. Tedy televizor se satelitním tunerem, dekódovací modul a přístupovou kartu Skylink. Pak již potřebujete jen správnou satelitní anténu (její dodávku a instalaci zajišťují specializované instalační společnosti) a dobrý výběr vhodného programového balíčku. Vlastní služby si pak můžete sami aktivovat na stránkách www.skylink.cz, případně vám s tím pomůžeme při osobní návštěvě na našich prodejnách.  
A jste-li z Prahy a blízkého okolí, rádi pro vás vše mimo instalace antény zajistíme takzvaně na klíč včetně naladění kanálů vaší nové satelitní televize Skylink na vašem televizoru.  
Podívejte se na detaily nabídky

Ochranné folie InvisibleShield

Udělejte pro svůj displej maximum – objednejte mu ochrannou fólii Invisible Shield na míru. Tuto folii na počkání vyrobíme přímo na váš telefon, tablet či jiný displej a odborně nalepíme na naší prodejně Karlovo náměstí. A pokud si na instalaci troufnete svépomocí, můžete si ji objednat i přes e-shop, v takovém případě Vám ji dodáme včetně instalační sady a návodu k nalepení. Folie je ze speciálního materiálu a proto ji doporučujeme na zařízení se zakřivenými displeji nebo na zařízení se čtečkami otisků. Ale své uplatnění najde na každém displeji, v nabídce jsou i rozměry pro zařízení ostatních výrobců.  
Podívejte se na detaily nabídky

Ostatní služby

Služby kamenných prodejen ELVIA-PRO

Služby nabízené k objednání na e-shopu jsou samozřejmě ve většině případů uzpůsobeny pro poskytování „na dálku“ a z toho vyplývají jejich určitá omezení. V případě, že osobně navštívíte naše kamenné prodejny, jsme připraveni Vám nabídnout optimální služby k vašemu nákupu i zde. Ať již to bude doprava, instalace, odborné poradenství nebo nalepení folie na displej, neváhejte oslovit naše prodejce a poptat potřebné služby i na našich prodejnách.  
Aktuální přehled služeb ELVIA-PRO (PDF)

Sphere Card

Dlouhodobě spolupracujeme s provozovatelem věrnostního systému Sphere Card. Zákazníkům e-shopu i kamenných prodejen poskytujeme slevy na nákup zboží a služeb (až na výjimky). V případě nákupu na e-shopu zadejte číslo své Sphere Card v košíku, na kamenné prodejně předložte kartu při placení a sleva je vaše.  
Informace o věrnostním programu (PDF)

DPD Pickup - výdejní místo na prodejně Sony a Samsung Poděbradská

Chceme, aby návštěva v ELVIA-PRO byla pro Vás co nejpřínosnější. Proto jsme pro vás na prodejně Poděbradská zajistili také možnost vyzvednout si balíčky z jiných e-shopů… a třeba se podívat na naše aktuální novinky. Ve spolupráci se společností DPD jsme na prodejně Poděbradská zřídili DPD-Pickup point a rádi se staneme vaším výdejním místem.  
Detaily o výhodách zasílání do výdejních míst (PDF)

GLS Parcel Shop na prodejně Sony Center Karlovo náměstí

Abychom nabídli co největší rozsah služeb, zřídili jsme pro vás na prodejně Sony Center Karlovo náměstí výdejní místo pro balíkovou službu GLS Parcel Shop. Můžete si zde vyzvednout zásilku ze svého e-shopu nebo poslat vlastní balíček – a samozřejmě se podívat, co je u Sony nového…  
Detaily o výhodách zasílání do výdejních míst (PDF)

 

Tisknulevne.cz - prodejní / výdejní místo

Dalším důvodem pro návštěvu prodejen může být i doplnění zásob tiskového materiálu, tedy inkoustů, tonerů a dalšího příslušenství pro vaši tiskárnu. Využijte naše kamenné prodejny jako výdejní místa zavedeného internetového obchodu tisknulevne.cz a vyhněte se přerušení práce a zbytečně dlouhému čekání na zásilku s tonerem od jiného prodejce. Tisknulevne.cz je prodejcem jak originálních, tak výhodných alternativních náplní pro tiskárny a jejich produkty a rychlé služby můžeme jen doporučit. Samozřejmě i zde můžete spojit užitečné s příjemným a prozkoumat naši nabídku.  
Informace - prodejní / výdejní místo (PDF)

Nevybrali jste si?

Pokud máte zájem ještě o jiné, zde neuvedené služby, například znovuzapojení zařízení po malování/stěhování, detailnějšího poradenství při výběru či technickou podporu při používání výrobků (zálohování, synchronizace, nastavení systémů mobilních telefonů a tabletů) či jiné služby, neváhejte a navštivte naše specializované prodejny, případně nás kontaktujte mailem či telefonicky a naši technici a prodejci se Vám pokusí maximálně vyjít vstříc.