Proč nasadit ve své firmě systém pro správu obsahu (CMS)

Systémy pro správu obsahu v posledních letech dosáhly vysokého pokroku a nejvíce z toho těží právě uživatelé. Dnes si každý může vybrat řešení ušité přesně na míru svým požadavkům v produkčním procesu. Důležité je, že Content Management svoji povahou již dnes patří ke strategickým nástrojům každé společnosti, která chce uspět v konkurenčním boji. Nasazení takového systému do výrobního procesu a jeho úspěšnost je tedy nejen věcí volby funkčního a kvalitního řešení od seriózního výrobce, ale i věcí implementace, výběru vhodného dodavatele a připravenosti dané společnosti.


Systém pro správu obsahu od Sony

V dnešním mediálním prostředí je velmi důležité udržet náskok před konkurencí. Televizní stanice a tvůrci jsou neustále pod rostoucím tlakem na snižování nákladů při současném zvyšování produktivity a výkonu svých zaměstnanců. Mediální průmysl má každý článek vysílaní na revoluční úrovni, ale výroba a pracovní postupy založené na souborovém systému jsou stále zastaralé a zdlouhavé.

Každá fáze pracovního postupu od ingestu až po archivaci vede často k problematickému propojení jednotlivých workflow díky složitému a neefektivnímu prostředí. Sony řešení pro správu obsahu vám poskytne komplexní automatizované prostředí pro optimální pracovní workflow vaší firmy.


 

Spolupracujte se Sony Media Navigatorem

Firma Sony představuje moderní systém pro správu multimediálního obsahu.  Je to rychlý, jednoduše ovladatelný a finančně dostupný nástroj. Vaše soubory mají vysokou hodnotu a jejich efektivní využití je velmi důležité. Media Navigator je výkonné, cenově dostupné řešení správy dat určené pro menší až středně velké produkční firmy, které vytváří velké množství digitálního obsahu. Media Navigator řídí všechny fáze produkčního procesu videa od prvotního vložení, katalogizaci, editaci, kontroly přes schvalování, vlastní distribuci a závěrečnou archivaci.

Media Navigator je unikátní flexibilní software, který je snadno škálovatelný od úrovně jednotlivých uživatelů až po velké pracovní skupiny. Media Navigator nabízí vysoký výkon za zlomek ceny konkurenčních Media Asset Management (MAM) řešení.


Proč zvolit Sony Media Navigator?


Podpora Sony Catalyst Suite,
Optical Disc Archive,
CI media cloudových služeb
a známých NLE systémů

Kompletní licence
od jednoho do padesáti uživatelů

 

Uživatelská nastavení
„Custom Media Processing“

 

Snadná a rychlá
instalace

 

Sony Media Navigator umožňuje výběr z široké palety předpřipravených šablon pro různé typy organizačních, průmyslových a obchodních procesů. Lze vytvořit a přesně si upravit vlastní worklow s jednoduchým průvodcem bez dodatečného programového vybavení. Plně je implementována podpora archivačního řešení pro 21. století – Optical Disc Archive, spolehlivý optický disk pro dlouholetou archivaci. V Navigatoru můžete otevřít jakýkoliv typ video souboru v rozlišení od Standard Definition až po Ultra HD/4K. Kromě interního transkodéru je možné integrovat transkodéry od dalších výrobců (např. Telestream Episode®), které ještě více rozšiřují druhy formátů včetně přidruženého obsahu jako je zvuk, obrázky, dokumenty a další.  Na API (Application Programming Interface) úrovni jsou integrovány oblíbené produkční nástroje jako Adobe Premiere, AVID Media Composer, Final Cut Pro a Sony Catalyst Suite s cloudovou službou Ci.

  


VIDEO shlédnout >>

Pro další informace prosím kontaktujte Proficam centrum ELVIA-PRO.