Vysokorychlostní profesionální videokamera NXCAM s filmovým čipem 4K- ready Super 35mm

 

Sony Professional představuje novinku roku 2012: vysokorychlostní videokameru Sony NEX-FS700 s filmovým čipem 4K- ready Super 35mm CMOS Exmor s výměnnou optikou E-mount a záznamem Full HD Slow Motion 240 – 960 fps!

 

Na základě zpětné vazby od zákazníků, obsahuje nová videokamera NEX-FS700EK řadu funkcí a vylepšení proti stávajícímu modelu NEX-FS100, které umožňují nové profesionální nastavení a pracovní postupy: volba 50/60p, zabudované ND filtry, 3G/HD-SDI rozhraní pro výstup videa ve 4K raw (option upgrade) a celkově vylepšená ergonomie kamery.

 

 

VLASTNOSTI

 

Připraveno pro 4K natáčení

NEX-FS700 je první videokamera řady Super 35mm, která produkuje 4K RAW přes 3G-SDI výstup pro externí rekordéry umožňující záznam ve 4K. Tyto i další funkce budou zpřístupněny upgradem, který bude následovat po uvedení kamery do prodeje v září 2012.

        

Funkce super-zpomalení až 10x v plném HD rozlišení nebo až 40x v nižším rozlišení

Unikátní schopnost Super Slow motion, až 10x zpomalení při plném HD rozlišení 1920x1080p v délce záznamu 18 sekund, nebo až 40x zpomalení ve sníženém rozlišení 1920x216 v délce až 19 sekund. Tyto vysokorychlostní funkce byly dříve dostupné pouze u High-end zařízení. Nyní je Sony přináší i do profesionální sféry digitální kinematografie.

 

Kompatibilita nejenom s profesionálními objektivy řady Sony Alfa

Díky novému elektronickému adaptéru od Sony LA-EA2 je možné využívat kvalitní špičkové objektivy řady Sony-Alfa a Carl Zeiss. Navíc tento adaptér podporuje funkce automatického ostření pro rychlejší a pohodlnější provoz. Samozřejmě je možné využívat i objektivy jiných značek s použitím patřičných adaptérů.

                             

Bajonet E-mount pro použití objektivů různých značek

Nadčasový systém uchycení objektivů E-mount je navržen tak, aby díky velmi krátké vzdálenosti příruby umožňoval použití široké řady objektivů prostřednictvím adaptérů. Mechanických pro využití pevných ohniskových vzdáleností a elektronických ( Sony LE-AE2 ) pro využití vysoce kvalitních Sony Alfa - Carl Zeiss objektivů, včetně funkce automatického ostření.

 

Zabudované ND filtry

Videokamera NEX-FS700 je vybavena ultra-tenkými ND filtry ( ¼, 1/16, 1/64 ), které zaručují naprosto výjimečnou hloubku ostrosti při nadměrném jasu scény.

 

Rozhraní 3G/HD-SDI a HDMI

3G-SDI výstup umožňuje snadnou integraci i kompatibilitu s profesionálními formáty (50p, 59.94p, 23.98p/PsF) a pracovními postupy i zařízeními. Díky tomuto 3G-SDI progresivnímu výstupu je možné pořídit 4K záznam ( 4960x2160 ) na externí rekordéry (option).

 

 

Expanded Focus volitelné nastavení

Unikátní vylepšení pomocné funkce pro manuální ostření Expanded Focus zahrnuje možnosti zvětšení 4x a 8x, dále také pohyblivou oblast přiblížení pro precizní ruční doostření důležitých nebo prioritních objektů v záběru s malou hloubkou ostrosti.

 

PrimeSupport
Tento produkt je dodáván s PrimeSupport zárukou 24 měsíců - rychlé a bezproblémové opravy a bezplatná telefonická linka (UK, anglicky) nabízející odborné technické poradenství. To vám dává jistotu, že se Sony stará o vaše vybavení a vaše podnikání.

 

Kompatibilita s NLE střižnami

Již v prodeji v našem e-shopu nebo na prodejně profesionální techniky.