Během státního svátku dne 28.10. mají prodejny Karlovo náměstí a Poděbradská otevřeno do 18 hodin.

HISENSE HS312

3.1 soundbar Hisense HS312 s Dolby Atmos
3.1 ch, celkový výkon 300 W
Aktivní subwoofer s výkonem 120 W
Vysoký dynamický rozsah HDR, 4K Pass-Through
Dolby Atmos, Dolby TrueHD, Dolby Digital / Digital Plus
Streamování obsahu přes Bluetooth
Přehrávání přes USB (FLAC, WAV, ALAC, WMA, MP3, AAC, AAC+)
Lze připevnit na stěnu
Na objednávku
Informace o dostupnosti
Po-Pá 9.00-17.00
Tel.: 725 440 658
E-mail: shop@elvia.cz
Katalogové číslo: HS312

3.1 kanálový zvuk – virtuální reproduktory se zvukem směrujícím nahoru

Prociťte každou dimenzi


Soundbar Hisense HS312 vás zcela obklopí zvukem, a to i shora. Virtuální reproduktory směřující nahoru promítají zvuk nad vaši hlavu, zatímco boční reproduktory posílají zvuk kolem vás. I ve velkém a otevřeném prostoru si můžete vychutnat hluboký a ohromující zvuk.

Výstupní výkon 300 wattů

Naplňte místnost silným zvukem


Nechte se okouzlit širokým rozsahem zvuku vyplňujícím místnost, Soundbar HS312 vás obklopí výkonným 300 W zvukem, proto každé místo k sezení ve vašem pokoji bude tím nejlepším.

Propustnost obrazu ve 4K Jedinečný zážitek v rozlišení 4K

Díky propustnosti obrazu ve 4K a signálu s vysokým dynamickým rozsahem vám jednoduché připojení přes HDMI poskytne nejlepší zvukovou a vizuální kvalitu pro filmy i hudbu, užijte si plynulý zážitek v rozlišení 4K.

Nejlepší pár pro vizuální a zvukový zážitek

3.1 kanálový soundbar s bezdrátovým subwooferem


Nejlepším společníkem ke 4K UHD televizím je jednoznačně Soundbar Hisense. Upgradováním vizuálního a zvukového zážitku 4K UHD televize a soundbaru Hisense můžete jít nad rámec toho, co vidíte.

Bluetooth připojení

Bezdrátové streamování


Soundbar Hisense obsahuje technologii Bluetooth pro snadné bezdrátové připojení k chytrým zařízením. Vychutnejte si hudbu ze smartphonu, tabletu nebo notebooku.

Dolby ATMOS

Zahalí vás do zvuku


Díky technologii Dolby ATMOS si můžete užít filmový zážitek i v pohodlí svého pokoje. Jednotlivé zvuky vycházejí ze všech směrů, včetně zvuku nad vaší hlavou, a vyplňují prostor překvapivou čistotou, bohatostí, detaily a hloubkou, takže máte pocit, že umělec hraje přímo před vámi.

Elegantní design

Krása zvuku


Zvukový systém navržený tak, aby byl součástí vašeho televizoru, design v kovovém lesku na povrchu soundbaru vypadá minimalisticky a luxusně, takže si kromě zvuku můžete užít i krásný design.

Flexibilní instalace

Vhodné do každého prostoru


Několik možností instalace, jako například zabudování nebo položení na prvek či připevnění na zěď, je ideální pro váš obývací pokoj, můžete si vybrat ten, který vám nejlépe vyhovuje.

Více možností připojení

Stačí se připojit a pak si užívat


Soundbar Hisense HS312 lze snadno připojit k televizoru pomocí kabelu HDMI, optického kabelu nebo bezdrátově přes Bluetooth. Obě zařízení můžete ovládat jedním dálkovým ovladačem a během několika sekund si můžete snadno vychutnat lepší zvuk televize.

Přístup jedním dotykem

Snadnost použití


Tlačítka v horní části reproduktoru usnadňují ovládání. Stisknutím Soundbar zapnete/vypnete, upravíte hlasitost, vyberete vstupní zdroj...

Režim Film/Hudba/Zprávy/Sport/Pozdní noci

Několik zvukových vylepšení


Podle různých zvukových požadavků v různých scénách jsme navrhli několik vylepšení zvuku, jako je například režim filmu, hudby, zpráv, sportu a režim pozdní noci, mezi kterými můžete libovolně přepínat.

Bezdrátový subwoofer

Když potřebujete silnější basy


Zažijte rytmus hudby s bohatými a silnými basy díky bezdrátovému subwooferu. Pokud potřebujete ještě silnější basy, stačí stisknout tlačítko BASS na dálkovém ovladači.

Funkce Bluetooth 4.2, kompatibilní s Dolby Vision, HDR, HLG, Dolby Atmos®, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, Dolby Digital
Počet kanálů 3.1ch, 6 reproduktorů 6x 30 W
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, WMA, MP3, AAC, AAC+
Ekvalizér Hudba/Zprávy/Film/Sport/Noční
Subwoofer Aktivní bezdrátový 120 W
Konektory HDMI™(ARC), 2x HDMI vstup, optický a coaxiální audio vstup, 1x USB , 3,5 mm vstup
Výstupní výkon Celkový výstupní výkon 300 W
Barva Černá
Rozměry a hmotnost Soundbar: 980 x 62 x 90 mm, subwoofer: 240x 420 x 240 mm mm, rozměry balení: 1090 x 365 x 270 mm, hmotnost: 8,5 /10,6 kg
Obsah balení Dálkový ovladač včetně baterií, návod, optický kabel, HDMI kabel, sada pro upevnění na zeď

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.