SAMSUNG HW-A450

2.1 soundbar Samsung HW-A450 s bezdrátovým subwooferem
2.1 ch / 300 W - 3 reproduktory
6,5" bezdrátový subwoofer, USB, Bluetooth
Adaptive Sound Lite / Game Mode
Bass Boost
Ovládání TV a SB jedním ovladačem, držák na stěnu v balení
Skladem
Katalogové číslo: HWA450
4 990  Ušetříte 14 % (700 Kč)

Pozvedněte svůj zvukový zážitek se silnými basy


Objevte bohatší hloubky než kdykoli předtímPozvedněte své zážitky z poslechu pomocí subwooferu, který je součástí soundbaru. Zdůrazňuje basy pro neuvěřitelný zvuk, který reprodukuje hlubší a jemnější tóny – soundbar zkrátka poskytuje zvuk v kino kvalitě.


Extra basy, větší zážitkyChcete-li zvýraznit basy pro maximální ponoření do audia, aktivujte na vašem soundbaru režim Bass Boost. Subwoofer posouvá silné a hlubší basy na vyšší úroveň a obklopuje vás plnějším rozsahem zvuku.


Zvuk optimalizován pro různý obsahSoundbar automaticky analyzuje vaše zdroje zvuku a optimalizuje audio stopu na míru vašemu konkrétnímu obsahu. Ať už jde o hlučný sportovní zápas, nebo drama s tichými dialogy, můžete se spolehnout, že váš špičkový soundbar vám při sledování TV poskytne dokonale vyladěný zvuk.


Optimalizovaný zvuk pro gamingZapojte konzoli a okamžitě poslouchejte úchvatné zvukové efekty, které očekáváte. Automatické nastavení optimalizuje zvuk na základě toho, jakou hru hrajete. Technologie odstranění šumů zbavuje audio nežádoucích ruchů, abyste slyšeli čistý zvuk ze správného směru, a získali tím ve hře výhodu.


vět zvuku s jedním dálkovým ovladačemNepotřebujete několik dálkových ovladačů. Ovládejte klíčové funkce soundbaru, jako je vypínání/zapínání, hlasitost a dokonce i zvukové efekty, pomocí dálkového ovladače Samsung TV – přímo z vašeho televizoru.


Připojení k TV přes BluetoothRuší vás při pohledu na váš interiér kabel ze soundbaru k TV? Na připojení soundbaru k televizoru Samsung jednoduše využijte Bluetooth a užijte si okamžitě svůj oblíbený obsah.


Více zvuku bez kabelůSada Wireless Surround Kit* vám umožní snadno rozšířit soundbar na audio systém s prostorovým zvukem, a to bez překážejících kabelů**. Spolu se svým soundbarem můžete vytvořit vícekanálový systém, který zajistí skutečně prostorový zážitek.

(*Samsung Wireless Rear Speaker Kit se prodává zvlášť. **Bezdrátový modul vyžaduje napájecí kabel, aby fungoval, a kabely pro připojení k zadním reproduktorům.)Funkce Dolby Digital 2.0 ch, DTS 2.0, ovládání TV a SB jedním ovladačem, Bluetooth, USB Music Playback
Počet kanálů 2.1, 3 reproduktory
Podporované audio formáty SBC, AAC, MP3, WMA, AAC, OGG, FLAC, WAV, AIFF
Ekvalizér Surround Sound Expansion, Game, Adaptive Lite, Standard, Bass Boost
Subwoofer Bezdrátový, průměr reproduktoru 6,5 ", Bassreflex
Konektory 1 x optický vstup, 1x audio vstup, 1x USB
Výstupní výkon 300 W
Barva Černá
Rozměry a hmotnost 860 × 54 × 74 mm 5,8 kg, balení 932 × 431 × 228 mm 7,8 kg
Obsah balení Dálkový ovladač, nástěnný držák, baterie