SAMSUNG HW-A650

Black Friday
3.1 soundbar Samsung HW-A650 s bezdrátovým subwooferem
3.1 ch / 430 W - 7 reproduktorů
6,5" bezdrátový subwoofer, HDMI, USB, Bluetooth
Dolby Digital 5.1 / DTS Virtual:X
Integrovaný centrální reproduktor
Adaptive Sound Lite / Bass Boost
Ovládání TV a SB jedním ovladačem, držák na stěnu v balení

Prodej ukončen
Katalogové číslo: HWA650

Povyšte svůj zážitek s 3D prostorovým zvukem a zabudovaným středovým reproduktorem


Zvuk, který vás obklopíProbudí k životu prostorový zvuk. Soundbar Samsung podporuje technologii DTS Virtual:X, která přetváří zvuk tak, aby ho pozvedla na novou úroveň a dodala audiu prostorovost.


Extra basy, větší zážitkyChcete-li zvýraznit basy pro maximální ponoření do audia, aktivujte na vašem soundbaru režim Bass Boost. Subwoofer posouvá silné a hlubší basy na vyšší úroveň a obklopuje vás plnějším rozsahem zvuku.


Středový kanál přináší srozumitelnější dialogyVychutnejte si křišťálově čisté dialogy díky vyhrazenému středovému reproduktoru. Nabízí vyvážený zvuk v celém spektru a nádherně dotváří váš požitek z domácí zábavy.


Zvuk optimalizován pro různý obsahSoundbar automaticky analyzuje vaše zdroje zvuku a optimalizuje audio stopu na míru vašemu konkrétnímu obsahu. Ať už jde o hlučný sportovní zápas, nebo drama s tichými dialogy, můžete se spolehnout, že váš špičkový soundbar vám při sledování TV poskytne dokonale vyladěný zvuk.


Optimalizovaný zvuk pro gamingZapojte konzoli a okamžitě poslouchejte úchvatné zvukové efekty, které očekáváte. Automatické nastavení optimalizuje zvuk na základě toho, jakou hru hrajete. Technologie odstranění šumů zbavuje audio nežádoucích ruchů, abyste slyšeli čistý zvuk ze správného směru, a získali tím ve hře výhodu.


Objevte bohatší hloubky než kdykoli předtímPozvedněte své zážitky z poslechu pomocí subwooferu, který je součástí soundbaru. Zdůrazňuje basy pro neuvěřitelný zvuk, který reprodukuje hlubší a jemnější tóny – soundbar zkrátka poskytuje zvuk v kino kvalitě.


Svět zvuku s jedním dálkovým ovladačemNepotřebujete několik dálkových ovladačů. Ovládejte klíčové funkce soundbaru, jako je vypínání/zapínání, hlasitost a dokonce i zvukové efekty, pomocí dálkového ovladače Samsung TV – přímo z vašeho televizoru.


HDMIChcete hrát na větší obrazovce? Díky portu pro HDMI kabel si můžete vychutnat bohatý zvukový zážitek při připojení oblíbeného zařízení.


Připojení k TV přes BluetoothRuší vás při pohledu na váš interiér kabel ze soundbaru k TV? Na připojení soundbaru k televizoru Samsung jednoduše využijte Bluetooth a užijte si okamžitě svůj oblíbený obsah.


Vícenásobné připojení BluetoothVyužijte možnost připojit soundbar přes Bluetooth ke dvěma mobilním zařízením současně a užívejte si hudbu naplno, i když mezi nimi budete přepínat.


Více zvuku bez kabelůSada Wireless Surround Kit* vám umožní snadno rozšířit soundbar na audio systém s prostorovým zvukem, a to bez překážejících kabelů**. Spolu se svým soundbarem můžete vytvořit vícekanálový systém, který zajistí skutečně prostorový zážitek.

*Samsung Wireless Rear Speaker Kit se prodává zvlášť. **Bezdrátový modul vyžaduje napájecí kabel, aby fungoval, a kabely pro připojení k zadním reproduktorům.