SAMSUNG HW-B650

3.1 soundbar Samsung HW-B650 s bezdrátovým subwooferem
430 Wattů, počet kanálů: 3.1 / 7 reproduktorů, 6,5" Aktivní Bezdrátový subwoofer
Dolby Digital 5.1 / DTS Virtual:X, Bass Boost, Adaptive Sound Lite,
Bluetooth multi connection, Bluetooth 4.2
HDR 10+, Wi-Fi, HDMI eARC
Ovládání TV a SB jedním ovladačem, držák na stěnu v balení

Předobjednávka
Katalogové číslo: HWB650

Soundbar řady B se subwooferem B650Zvyšte svůj zvukový zážitek s 3.1kanálovým Soundbarem B650 a bezdrátovým subwooferem. Vychutnejte si skvělý 3D zvukový zážitek z Dolby Audio/DTS Virtual:X, aniž byste potřebovali další reproduktory, zatímco HDMI ARC umožňuje snadné nastavení a ovládání pomocí vašeho kompatibilního televizoru


Odemkněte filmový zvukPonořte se do zážitku Dolby Digital & DTS Virtual: X. Zažijte virtuální 3D zvuk bez potřeby dalších reproduktorů.


Poslouchejte to s přehledemVyhrazený středový reproduktor pomáhá zajistit čistotu hlasu tím, že se soustředí na střed stereofonního pole, kde se ve filmech a televizních pořadech obvykle vyskytuje většina řeči, což vám pomůže získat křišťálově čisté dialogy.


Užijte si ten pocit velkých basůRežim zvýraznění basů dodává basům větší výkon, takže můžete téměř cítit rytmus.


Cítit basySamsung Soundbar B650 je vybaven výkonným bezdrátovým subwooferem, takže ať už sledujete filmy nebo posloucháte hudbu, můžete doslova cítit basy.


Kvalita zvuku, která je chytráAdaptive Sound Lite automaticky analyzuje zvuk a poskytuje optimalizovaný zvuk podle toho, co sledujete. Pomáhá zajistit, abyste z filmů, sportu a oblíbeného televizního pořadu vytěžili maximum.


Nikdy nezmeškejte slovaTichý dialog, žádný problém. Optimalizujte svůj poslech, abyste zajistili, že uslyšíte slova. Funkce Voice Enhance zesiluje hlasový zvuk, aby byly dialogy jasně slyšitelné.


Zvyšte úroveň svého hraníHerní režim poskytuje směrový, pohlcující zvuk, takže můžete dosáhnout ještě slavnějších vítězství s vylepšenými herními zvukovými efekty.


Vícenásobné připojení Bluetooth®Připojte k Soundbaru současně až dva kompatibilní chytré telefony a přepínejte mezi oblíbenými seznamy skladeb


Noční režimV době, kdy nechcete zvýraznění basů, přepněte do nočního režimu, abyste zachytili slova, aniž byste rušili ostatní

Jedno dálkové ovládáníZjednodušte ovládání svého Soundbaru a televizoru Samsung pomocí jediného dálkového ovladače. Jedno dálkové ovládání vašeho televizoru může převzít kontrolu nad klíčovými operacemi Soundbaru, včetně nastavení zvuku a ekvalizéru.


Převezměte kontrolu nad svým zvukemSamsung Soundbar B650 je vybaven připojením HDMI, které poskytuje zvuk špičkové kvality, a ovládáním Audio Return Channel (ARC), takže se můžete jednoduše připojit pomocí jednoho kabelu a převzít kontrolu o svůj zvuk.


Věda a zvukuInovativní technologie a odborné znalosti od akustických mistrů ze Samsung Audio Lab pomáhají zajistit prvotřídní výkon, který vám pomůže dosáhnout filmového a vysoce kvalitního zvuku ve vaší domácnosti.

Funkce Dolby Digital 5.1 / DTS Virtual:X, Bass Boost, Adaptive Sound Lite, Bluetooth multi connection, USB přehrávání hudby
Počet kanálů 3.1 Ch , 7 reproduktorů, 6,5"subwoofer, Středový reproduktor,
Hi-Res Audio Ano
Podporované audio formáty AAC, MP3, WAV, WMA, OGG, FLAC, AIFF
Ekvalizér SSE, Standard, Adaptive, Game Pro, Voice enhance mode, Night mode,
Subwoofer Bezdrátový, průměr reproduktoru 6,5 ", Bassreflex
Konektory Bluetooth 4.2 USB2.0, 1x HDMI vstup, 1x HDMI výstup, eARC, HDMI CEC, optický audio vstup
Speciální funkce kompatibilní zadni reproduktory SWA-9200S/XY (nejsou součastí balení)
Výstupní výkon 430 W
Spotřeba energie Provozní: 70 W ; pohotovostní 1 W
Barva Černá
Rozměry a hmotnost Hlavní reproduktor: 1030,0 x 59,4 x 105,0 mm, 3,1 kg ; subwoofer 184,0 x 346,0 x 295,0 mm, 5,1 kg; balení:1095,0 x 450,0 x 235,0 mm, 10,3 kg
Obsah balení Dálkový ovladač, nástěnný držák, baterie