SAMSUNG HW-LST70T

Lifestylový venkovní 5.1 soundbar Samsung HW-LST70T pro TV Samsung řady Terrace
210 W s vestavěným basovým reproduktorem
Dolby Digital 5.1, DTS, 7 reproduktorů
Odolnost vůči povětrnostním vlivům (IP55)
Streamování hudby přes Wi-Fi a Bluetooth®
Vestavěný hlasový asistent (Alexa),Tap sound
Aplikace SmartThings, Středový reproduktor (3.0ch)
Adaptivní zvuk, Širokopásmový výškový reproduktor
Ovládání TV a SB jedním ovladačem, držák na stěnu v balení
Na objednávku
Informace o dostupnosti
Po-Pá 9.00-17.00
Tel.: 725 440 658
E-mail: shop@elvia.cz
Katalogové číslo: HWLST70T

Dokonalá symfonie s TV The Terrace

Mohutné audio od okamžiku připojení

Užijte si jasný a silný zvuk oblíbených televizních pořadů a filmů – i v otevřeném prostoru. Výkon 210 W a vestavěný basový reproduktor poskytují silné basy, zatímco technologie ovládání více reproduktorů ovládá čtyři basové reproduktory současně, a vytváří tak mohutný a bohatý zvuk pro filmové maratony na vaší zahradě.

Zvuk, který překoná venkovní hluk

Soundbar The Terrace byl stvořen pro audio, jež jasně uslyšíte i přes okolní hluk venku. Speciálně určený středový reproduktor (3.0ch) přináší čistý zvuk, který vás obklopí křišťálově jasným dialogem.

Ohromující audio, ať už sedíte kdekoli

Každé místo je nyní ideální. Dopřejte si konzistentně výjimečný zvuk kdekoli na terase s nejmodernějším širokopásmovým výškovým reproduktorem soundbaru.

Pociťte hluboké basy

Naše technologie Distortion Cancelling předpovídá a ruší zvukové zkreslení dříve, než k němu může dojít. Díky tomu získáte hlubší a podrobnější basy bez nutnosti samostatného subwooferu.

Experti na inovaci v oblasti audia

„Naše pozornost začíná u ucha posluchače a rozšiřuje se na prostředí – měniče (basové a výškové reproduktory), zesilovače a procesory digitálního signálu (DSP).“

Odolný prachu i vodě

Reproduktor byl navržen do náročného prostředí přírodních živlů a oplývá stupněm ochrany IP55 proti povětrnostním vlivům, kontrétně vůči vodě a prachu. Udržuje si svou odolnost a nabízí vám maximální zážitek ze sledování, dokonce i když je špatné počasí.

Vysílejte ze svých zařízení snadněji než dříve

Soundbar The Terrace využívá Wi-Fi a Bluetooth® pro snadné bezdrátové připojení k dalším zařízením. Vychutnejte si hudbu z mobilu v nejvyšší zvukové kvalitě kdekoli.

Audio optimalizované pro každou scénu

Soundbar The Terrace analyzuje zvukový signál tak, aby automaticky poskytoval optimalizovaný zvuk podle jednotlivých scén. Adaptivní zvuk vám umožní jasně slyšet hlasy i při nízké hlasitosti, takže i tiché dialogy se perfektně přenesou přímo k vašim uším.

Svět zvuku na dosah s jedním ovladačem

Nepotřebujete více dálkových ovladačů. Ovládejte hlavní funkce soundbaru, jako jsou zapnutí a vypnutí, hlasitost, nebo dokonce zvukové efekty, pomocí ovladače k televizoru Samsung – a to přímo přes televizi.

Snadná instalace pro rychlou zábavu

Není třeba profesionální instalace – můžete začít, hned jak se vrátíte domů. S přiloženou montážní sadou budete moci reproduktor umístit na zeď či úhledně pod televizor Samsung The Terrace pro ničím nerušený audio zážitek.

Nechte hudbu ožít vlastním hlasem

Nevzpomenete si na název písničky? Užijte si hands-free ovládání vašeho soundbaru pomocí hlasového asistenta Alexa. Požádejte Alexu, aby něco zahrála podle názvu nebo několika řádků textu písně. Ať už máte náladu na jakýkoli hudební žánr, Alexa jej najde.

Jednoduše klepněte a přehrávejte

Pro chvíle, kdy si chcete vaši hudbu užít na nové úrovni. Když posloucháte vaši oblíbenou hudbu na telefonu, stačí se jednoduše dotknout soundbaru. Soundbar zavibruje při rozpoznání zařízení, ihned se připojí a začne přehrávat písničku, kterou jste poslouchali – ale v neuvěřitelném soundbar audio podání.

Jedna aplikace pro veškeré chytré poslouchání

Posuňte váš chytrý domov na další úroveň. Aplikace SmartThings vám umožní přidat reproduktory do vaší sítě, čímž získáte pohodlnější kontrolu nad zvukem v celé vaší inteligentní domácnosti.

Funkce Dolby digital 5.1, DTS, ovládání TV a SB jedním ovladačem, Wi-Fi, Bluetooth (SBC), Smart Things
Počet kanálů 3 kanaly , 7 reproduktorů
Hi-Res Audio Ne
Podporované audio formáty AAC, MP3, WAV, WMA, OGG, FLAC, ALAC, AIFF
Ekvalizér Zvukové režimy: Surround Sound Expansion, Adaptive, Standard
Subwoofer Vestavěný
Konektory Optický audio vstup
Speciální funkce Alexa, Tap Sound, Aplikace Smart Things, Spotify Connect,
Výstupní výkon 210 W
Spotřeba energie Pohotovostní režim: 0,45W; Provozní režim 25W
Barva Černá
Rozměry a hmotnost 1220 × 140 × 53,5 mm, 6,7 kg, balení1703 × 150 × 203 mm, 10,7 kg
Obsah balení Dálkový ovladač, nástěnný držák, baterie