SAMSUNG HW-NW700 - Vystavený kus

Opět skladem
3.0 soundbar Samsung HW-NW700 - titanum
3 ch zvuk, One Body Design
7 reproduktorů (3 tweetery, 4 woofery)
Perfektní soundbar designově hodící se k zavěšené TV na stěně
Podpora Multiroom v rámci SmartThings app
Dolby Digital, DTS Digital Surround, HD Audio

Prodej ukončen
Katalogové číslo: HWNW700EN

Zvuk jako vědaSoundbary jsou testovány a zdokonalovány ve studiu California Audio Lab, kde naši zvukoví inženýři využívají ty nejpokročilejší akustické postupy. Díky prvotřídním počítačovým technologiím se tak ve vašem pokoji rozezní perfektně vyvážený zvuk.


Tak jak má zvuk znítOživte svůj domov pomocí vynikajícího zvuku domácího kina, ve kterém vám neunikne jediný detail. Nepotřebujete k tomu ani samostatný subwoofer. Soundbar vám totiž nabídne takové basové frekvence, jaké mají být – hluboké a čisté.


Štíhlý. Jednoduchý. Se skvělým zvukem.Soundbar je vynikajícím designovým doplňkem v kombinaci s televizorem připevněným ke stěně. Díky štíhlému provedení a elegantnímu řešení Invisible Connection dokonale splyne s interiérem vašeho bytu a obklopí vás výjimečným zvukem. Soundbar tak potěší jak váš sluch, tak i zrak.


Rychlé a snadné připevnění vašeho soundbaruPřipevnit váš soundbar je nyní jednodušší než kdykoliv předtím. Díky speciálnímu klipsovému upevnění můžete televizor kdykoliv odmontovat a zároveň připojit či odpojit kabely. Bez nutnosti neustálého šroubování.


Ovládejte s přesností více reproduktorůVytěžte z vašeho posluchačského zážitku co nejvíce. Exkluzivní technologie společnosti Samsung umožňuje skvělé vyznění basových frekvencí pomocí výkonných reproduktorů.


Zažijte hluboké basyNaše technologie Distortion Cancelling zabraňuje zkreslení zvuku. Díky tomu si můžete vychutnávat detailní zvuk nízkých frekvencí bez potřeby samostatného subwooferu.


Skvělý poslech v každém směruNezáleží na tom, kde právě sedíte. Každé místo nabízí skvělý zvuk, díky soundbaru se speciálním tweeterem, který vás okouzlí neuvěřitelným frekvenčním rozsahem.


Ideální kanál pro srozumitelné dialogyDíky optimálnímu prostřednímu kanálu si můžete vychutnávat dokonale čisté dialogy. Vaším domovem se tak rozezní perfektně vyvážený zvuk, který vám při svém působení v prostoru nabídne skvělou srozumitelnost.


Najděte hudbu pomocí vašeho hlasuZapomínáte názvy svých oblíbených písní? Využijte bezdotykové řešení Alexa, které dokáže vyhledat skladby pomocí hlasového ovládání. Stačí vyslovit název skladby nebo pár veršů textu a Alexa vám najde píseň, kterou hledáte.


Bezdrátové připojení k TVPřipojte soundbar k vašemu televizoru Samsung* s lehkostí a bez nutnosti zbytečného množství kabelů. Bluetooth konektivita vám ihned umožní sledování vašeho oblíbeného obsahu s opravdu čistým a působivým zvukem.


Bezdrátový poslech hudby přes BluetoothPomocí Bluetooth a Wi-Fi konektivity můžete k soundbaru jednoduše připojit další zařízení bez použití kabelů. Užívejte si hudbu, hrající z vašeho mobilního zařízení, ve skvělé kvalitě a úplně bez starostí.


Stačí jeden ovladačNepotřebujete více než jediný ovladač. Klíčové vlastnosti soundbaru, jako jsou zapnutí či změna hlasitosti, budete mít jednoduše pod kontrolou díky řešení Samsung One Remote Control.


Praktické ovládání pomocí aplikace SmartThingsPozvedněte připojení svých zařízení na ještě vyšší úroveň. Řešení SmartThings umožňuje přidat do vaší sítě i reproduktory, které následně můžete velmi šikovně ovládat prostřednictvím inteligentní aplikace Samsung Multiroom na svém tabletu či smartphonu.


Prostorový zvuk bez kabelůObklopte se skutečně prostorovým zvukem, jaký znáte zatím jen z kina. Řešení Samsung Sound+ v kombinaci s Wireless Rear Speaker Kit* nabízí lepší vyznění multikanálového zvuku. Subwoofer SWA-W700** zase nabízí skvělý frekvenční rozsah a možnost reprodukce hlubokých frekvencí až do 27 Hz.
* Samsung Wireless Rear Speaker Kit a subwoofer jsou dostupné i samostatně. (Modely příslušenství: SWA-9000S, SWA-W700).** Bezdrátové řešení vyžaduje napájecí kabel. Zadní reproduktory jsou k zařízení taktéž připojeny kabelem.