SAMSUNG HW-Q600A

Black Friday
3.1.2 soundbar Samsung HW-Q600A s Dolby Atmos
360 W, 3.2.2 ch zvuk, 9 reproduktorů
Acoustic beam technologie
6,5" bezdrátový subwoofer, HDMI, USB, Bluetooth
4K Video Pass, HDR, HDR10+, Dolby Atmos, DTS:X
Up -firing reproduktory - vyzařující zvuk nahoru
Tap Sound pro vaší oblíbenou hudbu a Game Mode Pro pro dokonalý herní zážitek
Ovládání TV a SB jedním ovladačem, držák na stěnu v balení

Prodej ukončen
Katalogové číslo: HWQ600A

Posilte svůj herní zážitek


Vylepšený zvuk ze všech směrůObjevte hloubku zvuku s Dolby Atmos a DTS:X. Tyto dvě technologie umožňují slyšet, jak každý zvuk propluje kolem vás a nad vámi stejně, jako byste to slyšeli ve skutečném světě.
Se třemi kanály, jedním subwooferovým kanálem a dvěma kanály směřujícími nahoru dostanete zvuk, který zaručuje podmanivou zábavu. Jde o ideální doplněk k vaší QLED TV. Když vás obklopí dokonalé audio prostředí s opravdovým 3.1.2 zvukem přes Samsung Acoustic Beam, budete se cítit jako součást příběhu.


Q Soundbar a TV, dokonalá harmonieSoundbar se synchronizuje s televizorem Samsung a společně vytvářejí pohlcující zvuk. Zařízení spojuje a posiluje zvuk vycházející jak z reproduktorů soundbaru, tak televizoru, díky čemuž vám může dopřát zcela novou úroveň poslechu a akusticky vás vtáhnout do děje. Obsah si užijete jako nikdy předtí


Přehrávání jediným dotykemPro chvíle, kdy si chcete užít hudbu na nové úrovni. Když posloucháte vaši oblíbenou hudbu na telefonu, stačí se jednoduše dotknout soundbaru. Soundbar zavibruje při rozpoznání zařízení, ihned se připojí a začne přehrávat písničku, kterou jste poslouchali – ale v neuvěřitelném soundbar audio podání.


Pro lepší zážitky ze hry i z poslechuDopřejte si úchvatný herní zážitek s jedinečnou kombinací subwooferů a horních reproduktorů, které poskytnou pohlcující prostorový zvuk oblíbeným hrám. Po zapojení k Samsung TV se soundbar navíc sám umí přepnout do herního režimu, takže se můžete soustředit jen na hraní a nemusíte se zdržovat jeho nastavováním.


Svět zvuku na dosah s jedním ovladačemNepotřebujete více dálkových ovladačů. Ovládejte hlavní funkce soundbaru, jako jsou zapnutí a vypnutí, hlasitost, nebo dokonce zvukové efekty, pomocí ovladače k ??televizoru Samsung – a to přímo přes televizor.


HDMIChcete hrát na větší obrazovce? Díky portu na připojení kabelu HDMI získáte bohatý audio zážitek při připojení k oblíbeným zařízením.


Bluetooth TV připojeníNarušuje kabel ze soundbaru k televizoru váš interiér? Jednoduše použijte Bluetooth pro bezdrátové připojení soundbaru k televizoru Samsung.


Bluetooth multi připojeníPoužijte Bluetooth na soundbaru pro připojení dvou různých mobilních zařízení současně a poslouchejte kouzlo, které se děje, i když mezi nimi přepínáte.


Audio optimalizované na každou scénuSoundbar Samsung automaticky analyzuje a optimalizuje přehrávaný zvuk podle právě sledovaného záběru. Technologie adaptivního audia vám tak zajistí zcela srozumitelnou dialogovou stopu i při nízké hlasitosti.


Více zvuku bez kabelůSada Wireless Surround Kit vám umožní snadno rozšířit soundbar na audiosystém s prostorovým zvukem, a to bez překážejících drátů. Spolu se svým soundbarem můžete vytvořit vícekanálový systém, který zajistí opravdu prostorový zážitek.


Pociťte hloubku pohybujícího se zvukuNenechte svůj zvuk stát na místě. Technologie Samsung Acoustic Beam mixuje a podává zvuk tak, že se zdá, že přichází přesně tam, kde se děj děje na obrazovce. Ideální pro filmy a hry. Jde o skutečný 3.1.2kanálový zvuk, který vámi opravdu pohne.