SAMSUNG HW-Q70T - Vystavený kus

3.1.2 soundbar Samsung HW-Q70T s Wi-Fi a Dolby Atmos
330 W, 3.2.1 ch zvuk, 8 reproduktorů
Acoustic beam technologie 2.0
6,5" bezdrátový subwoofer, HDMI, USB, Bluetooth, Wi-Fi
4K Video Pass, HDR, HDR10+
Dolby Atmos
Up -firing reproduktory - vyzařující zvuk nahoru
Ovládání TV a SB jedním ovladačem, držák na stěnu v balení

Prodej ukončen
Katalogové číslo: HWQ70T

Ideální doplněk ke QLEDSamsung Soundbar HW-Q70T


Experti na inovaci v oblasti audia
Samsung Audio LabTestovaný a vyladěný v kalifornské zvukové laboratoři, kde naši zvukoví inženýři světové úrovně využívají pokročilé akustické technologie a nejmodernější počítačové modelování, aby pro vás zajistili dokonale vyvážený zvuk, který zaplní celou místnost.


Vylepšený zvuk z každého směruProzkoumejte hloubku zvuku s Dolby Atmos a DTS:X. Tyto dvě technologie vám umožní slyšet, jak každý jednotlivý zvuk proplouvá kolem vás a nad vámi, stejně jako byste to slyšeli ve skutečném světě.


Q Soundbar a TV, dokonalá harmonie
Technologie Q-SymphonySoundbar Q70T se synchronizuje s vaším televizorem Samsung a společně vytvářejí pohlcující zvuk. Spojuje a posiluje zvuk vycházející jak z reproduktorů soundbaru, tak televizoru, díky čemuž vám může dopřát úplně novou úroveň poslechu a akusticky vás vtáhne do děje. Obsah si užijete jako nikdy dříve.


Ponoří vás do podmanivého zvukuSe třemi kanály, jedním subwooferovým kanálem a dvěma kanály směřujícími nahoru dostanete zvuk, který zaručuje podmanivou zábavu. Jde o ideální doplněk k vaší QLED TV. Až vás obklopí dokonalé audioprostředí s opravdovým 3.1.2 zvukem přes Samsung Acoustic Beam, budete se cítit jako součást příběhu.


Zvuk optimalizovaný pro každou scénuSoundbar Samsung analyzuje zvukový signál, aby automaticky nabízel optimalizovaný zvuk na základě dané scény. Adaptivní zvuk vám umožní jasně slyšet hlasy i při nízké hlasitosti, takže uslyšíte i tiché konverzace.


Stvořený pro hráče
Režim Game Mode ProPřipravte se na silný, pohlcující herní zážitek se subwoofery, jež posilují dojem ze scény, a reproduktory směřujícími nahoru, které nabízejí úžasný prostorový zvuk. Soundbar se automaticky přepne do Herního režimu, když k němu připojíte herní konzoli, takže se můžete soustředit na hraní, ne na nastavování.


Posílené připojení zvukuDíky rozhraní HDMI eARC si můžete dopřát kvalitní, bezztrátový zvuk, a to i při připojení k jiným zařízením prostřednictvím televizoru, jako jsou DVD přehrávače nebo herní konzole.


Více zvuku bez kabelů
Připravený na bezdrátový prostorový zvukSada Wireless Surround Kit* vám umožní snadno rozšířit soundbar na audiosystém s prostorovým zvukem, a to bez překážejících drátů**. Spolu se svým soundbarem můžete vytvořit vícekanálový systém, který zajistí opravdu prostorový zážitek.
(*Samsung Wireless Rear Speaker Kit se prodává zvlášť. (Model příslušenství: SWA-9000S.) *Bezdrátový modul vyžaduje napájecí kabel, aby fungoval, a kabely pro připojení k zadním reproduktorům.)


Zvuk stejně dokonalý jako obrazZažijte při sledování HDR 10+ obsahu ty správné pocity ze zvuku. Když k soundbaru připojíte jiná zařízení přehrávající obsah v HDR 10+, budete si moci užít bezztrátový, vyvážený zvuk, který bude ladit s detailním obrazem.


Svět zvuku na dosah s jedním ovladačemNepotřebujete více dálkových ovladačů. Ovládejte hlavní funkce soundbaru, jako jsou zapnutí a vypnutí, hlasitost, nebo dokonce zvukové efekty, pomocí ovladače k televizoru Samsung – a to přímo přes televizor.


Jedna aplikace zajistí chytrý poslechPozvedněte propojenou domácnost na další úroveň. Aplikace SmartThings vám umožní přidat reproduktory do vaší sítě, díky čemuž získáte větší kontrolu nad přehráváním audia ve své chytré domácnosti.