Black Friday je plném proudu. Připravili jsme pro vás neodolatelnou nabídku. Chci vidět více!

SAMSUNG HW-Q800A

Black Friday
3.1.2 soundbar Samsung HW-Q800A s Wi-Fi a Dolby Atmos
330 W, 3.2.1 ch zvuk, 8 reproduktorů
8" bezdrátový subwoofer, HDMI, USB, Bluetooth, Wi-Fi
4K Video Pass, HDR, HDR10+, Dolby Atmos, DTS:X
Up -firing reproduktory - vyzařující zvuk nahoru
Q-Symphony a SpaceFit Sound pro dokonalou harmonii s TV Samsung
Automatické zesílení hlasu pro zřetelné konverzace
Ovládání TV a SB jedním ovladačem, držák na stěnu v balení
Skladem
Katalogové číslo: HWQ800A
17 990  Ušetříte 39 % (7 000 Kč)
výprodej

Dokonale zpracovaný zvuk v harmonii s QLEDÚplné ponoření do zvuku


Vylepšený zvuk ze všech směrůObjevte hloubku zvuku s Dolby Atmos a DTS:X. Tyto dvě technologie umožňují slyšet, jak každý zvuk propluje kolem vás a nad vámi stejně, jako byste to slyšeli ve skutečném světě.


Opravdový 3.1.2 zvuke třemi kanály, jedním subwooferovým kanálem a dvěma kanály směřujícími nahoru dostanete zvuk, který zaručuje podmanivou zábavu. Jde o ideální doplněk k vaší QLED TV. Když vás obklopí dokonalé audio prostředí s opravdovým 3.1.2 zvukem přes Samsung Acoustic Beam, budete se cítit jako součást příběhu.


Q Soundbar a TV, dokonalá harmonieSoundbar se synchronizuje s televizorem Samsung a společně vytvářejí pohlcující zvuk. Zařízení spojuje a posiluje zvuk vycházející jak z reproduktorů soundbaru, tak televizoru, díky čemuž vám může dopřát zcela novou úroveň poslechu a akusticky vás vtáhnout do děje. Obsah si užijete jako nikdy předtím.


Zvuk optimalizovaný tak, aby vyhovoval vašemu prostoruDokonalá synergie mezi televizorem Samsung a soundbarem Samsung. Optimalizovaný zvuk pro čistotu a ponoření se do audia soundbaru na základě analýzy zpracované televizorem Samsung.


Přehrávání jediným dotykemPro chvíle, kdy si chcete užít hudbu na nové úrovni. Když posloucháte vaši oblíbenou hudbu na telefonu, stačí se jednoduše dotknout soundbaru. Soundbar zavibruje při rozpoznání zařízení, ihned se připojí a začne přehrávat písničku, kterou jste poslouchali – ale v neuvěřitelném soundbar audio podání.


Pro lepší zážitky ze hry i z poslechuDopřejte si úchvatný herní zážitek s jedinečnou kombinací subwooferů a horních reproduktorů, které poskytnou pohlcující prostorový zvuk oblíbeným hrám. Po zapojení k Samsung TV se soundbar navíc sám umí přepnout do herního režimu, takže se můžete soustředit jen na hraní a nemusíte se zdržovat jeho nastavováním.


Svět zvuku na dosah s jedním ovladačemNepotřebujete více dálkových ovladačů. Ovládejte hlavní funkce soundbaru, jako jsou zapnutí a vypnutí, hlasitost, nebo dokonce zvukové efekty, pomocí ovladače k ??televizoru Samsung – a to přímo přes televizor.


Přehrávejte hudbu na soundbaru jednoduchým klepnutímSoundbar lze bez problémů používat i se svými zařízeními Apple. AirPlay 2 umožňuje snadné přehrávání hudby a podcastů prostřednictvím soundbaru z vašeho iPhonu, iPadu a Macu. Stačí klepnout nebo kliknout na ikonu AirPlay a zvolit na přehrávání zvuku ze zařízení Apple soundbar.


Bezdrátové připojení k TVSynchronizujte svůj soundbar s televizorem bez jakýchkoli kabelů nebo připojování. Připojte se přes Wi-Fi nebo Bluetooth pomocí několika kroků, abyste si mohli zábavu s TV ještě více zpříjemnit filmovým zvukem soundbaru.


Audio optimalizované na každou scénuSoundbar Samsung automaticky analyzuje a optimalizuje přehrávaný zvuk podle právě sledovaného záběru. Technologie adaptivního audia vám tak zajistí zcela srozumitelnou dialogovou stopu i při nízké hlasitosti.


Bez problémů zachyťte každé slovoPoslouchejte konverzace na obrazovce zřetelně, i v hlučném prostředí. Aktivní zesilovač hlasu izoluje a objasňuje dialogy ve vašich oblíbených programech a filmech, zatímco soundbar snímá a zvyšuje hlasy, takže si můžete jednoduše sednout a vychutnávat příběh.


Pociťte hloubku pohybujícího se zvukuNenechte svůj zvuk stát na místě. Technologie Samsung Acoustic Beam mixuje a podává zvuk tak, že se zdá, že přichází přesně tam, kde se děj děje na obrazovce. Ideální pro filmy a hry. Jde o skutečný 3.1.2kanálový zvuk, který vámi opravdu pohne.


Posílené připojení zvukuDíky rozhraní HDMI eARC si můžete dopřát kvalitní, bezztrátový zvuk, a to i při připojení k jiným zařízením prostřednictvím televizoru, jako jsou Blu-ray přehrávače nebo herní konzole.


Více zvuku bez kabelůSada Wireless Surround Kit* vám umožní snadno rozšířit soundbar na audiosystém s prostorovým zvukem, a to bez překážejících drátů**. Spolu se svým soundbarem můžete vytvořit vícekanálový systém, který zajistí opravdu prostorový zážitek.

*Samsung Wireless Rear Speaker Kit se prodává samostatně. (SWA-9500S) **Bezdrátový modul vyžaduje napájecí kabel, aby fungoval, a kabely pro připojení k zadním reproduktorům.Funkce Dolby Atmos / DTS-X / Dolby True HD / Dolby DD+, DTS:X, DTS digital Surround, ovládání TV a SB jedním ovladačem, Wi-Fi, Bluetooth, 4K Video Pass, HDR, SSE, Smart Things app. podpora
Počet kanálů 3.1.2 , 8 reproduktorů
Hi-Res Audio Ano
Podporované audio formáty AAC, SBC, MP3, WAV, WMA, OGG, FLAC, ALAC, AIFF
Ekvalizér Zvukové režimy Surround Sound Expansion, Game Pro, Adaptive, Standard
Subwoofer Bezdrátový, průměr reproduktoru 8 ", Bassreflex, Širokopásmový tweeter, Acoustic Beam technologie
Konektory 1 x HDMI IN/ 1x HDMI OUT (HDCP, HDMI-CEC,ARC), 1 x optický vstup
Speciální funkce Spotify, AirPlay2, Alexa, Tap Sound, SpaceFit Sound, Active Voice Amplifier, Q-Symphony, SmartThings App
Výstupní výkon 330 W
Barva Černá
Rozměry a hmotnost 980 × 60 × 115 mm , 13,4 kg, balení 1 162 × 573 × 272 mm, 16,5 kg
Obsah balení Dálkový ovladač, nástěnný držák, baterie