SAMSUNG HW-Q900A

7.1.2 soundbar Samsung HW-Q900A s Wi-Fi a Dolby Atmos
406 W, 7.1.2 ch zvuk, 16 reproduktorů
8" bezdrátový subwoofer, HDMI, USB, Bluetooth, Wi-Fi
4K Video Pass, HDR, HDR10+
Dolby Atmos, vestavěný hlasový asistent (Alexa)
Q-Symphony a SpaceFit Sound pro dokonalou harmonii s TV Samsung
Up -firing reproduktory, Side-firing reproduktory
Front-Wide reproduktory, Wide Range Tweeter, Středový reproduktor
Ovládání TV a SB jedním ovladačem, držák na stěnu v balení
Skladem
Katalogové číslo: HWQ900A
23 990  Ušetříte 21 % (5 000 Kč)

Nová kapitola strhujícího zvuku


Vylepšený zvuk ze všech směrůObjevte hloubku zvuku s Dolby Atmos a DTS:X. Tyto dvě technologie umožňují slyšet, jak každý zvuk propluje kolem vás a nad vámi stejně, jako byste to slyšeli ve skutečném světě.


Skutečné 7.1.2ch audioSe sedmi reproduktory, jedním subwooferem a dvěma reproduktory směřujícími nahoru získáte opravdu prostorový zvuk pro podmanivou zábavu. Obklopte se špičkovým audiem a prožívejte sledovaný příběh, jako byste byli jeho součástí. Ideální společník pro vaši QLED TV.


Q Soundbar a TV, dokonalá harmonieTento soundbar se synchronizuje s vaším televizorem Samsung a spolu vytvářejí pohlcující audio. Vylepšuje zvuk kombinací předních, bočních, nahoru směřujících reproduktorů a reproduktorů televizoru. Poskytuje tak zcela novou úroveň akustické atmosféry, abyste mohli zažít svůj oblíbený obsah jako nikdy.


SpaceFit SoundUžijte si ohromující zvuk, který je vyladěn přesně pro váš interiér. SpaceFit Sound+ kombinuje optimalizovanou čistost pohlcujícího audia SpaceFit Sound a optimalizované basy Auto EQ.


Auto EQThe included subwoofer automatically fills the room with surround sound and powerful bass calibrated for you.


Slyšte lépe, hrajte lépePřipravte se na silný a pohlcující herní zážitek se subwoofery, které vylepšují scénu, a reproduktory, které poskytují neuvěřitelně prostorový zvuk. Soundbar se po připojení k televizoru Samsung automaticky přepne do herního režimu, takže se můžete soustředit na hraní, nikoli na nastavení.


Svět zvuku s jediným ovladačemNepotřebujete několik dálkových ovladačů. Ovládejte klíčové funkce soundbaru, jako jsou napájení, hlasitost, a dokonce i zvukové efekty pomocí dálkového ovladače k Samsung TV – přímo z televizoru.


Přehrávejte hudbu na soundbaru jednoduchým klepnutímSoundbar lze bez problémů používat i se svými zařízeními Apple. AirPlay 2 umožňuje snadné přehrávání hudby a podcastů prostřednictvím soundbaru z vašeho iPhonu, iPadu a Macu. Stačí klepnout nebo kliknout na ikonu AirPlay a zvolit na přehrávání zvuku ze zařízení Apple soundbar.


Bezdrátové připojení k TVSynchronizujte svůj soundbar s televizorem bez jakýchkoli kabelů nebo připojování. Připojte se přes Wi-Fi nebo Bluetooth pomocí několika kroků, abyste si mohli zábavu s TV ještě více zpříjemnit filmovým zvukem soundbaru.


Posílení zvukového připojeníDíky technologii HDMI eARC můžete slyšet kvalitní a bezztrátový zvuk i při připojení dalších zařízení přes televizor, jako jsou přehrávače UBD nebo herní konzole.


Zachyťte každé slovo bez vyrušováníKonverzace na obrazovce uslyšíte zřetelně navzdory hluku. Aktivní zesílení hlasu (AVA) izoluje a zjasňuje dialogy ve vašich oblíbených pořadech a filmech, zatímco soundbar zachycuje a zesiluje hlasy, takže se můžete pohodlně usadit a sledovat příběh.


Více zvuku bez kabelůSada Wireless Surround Kit vám umožní snadno rozšířit soundbar na audiosystém s prostorovým zvukem, a to bez překážejících drátů. Spolu se svým soundbarem můžete vytvořit vícekanálový systém, který zajistí opravdu prostorový zážitek.Funkce Dolby Atmos / DTS-X / Dolby True HD / Dolby DD+, DTS:X, DTS digital Surround, Hi-Res Audio Decoding, ovládání TV a SB jedním ovladačem, Wi-Fi, Bluetooth (SBC), 4K Video Pass, HDR 10+, SSE, Standard, Adaptive, Game Pro
Počet kanálů 7.1.2 , 16 reproduktorů
Podporované audio formáty AAC, MP3, WAV, WMA, OGG, FLAC, ALAC, AIFF
Subwoofer Bezdrátový, průměr reproduktoru 8 ", Bassreflex
Konektory 2x HDMI vstup, 1x HDMI výstup, eARC, HDMI CEC, optický audio vstup
Speciální funkce Alexa, Tap Sound, Q-Symphony, Aplikace Smart Things, SpaceFit Sound+, Spotify Connect, AirPlay2, Auto EQ, AVA - Active Voice Amplifier (zvyšování hlasitosti dialogů v rušném prostředí)
Výstupní výkon 406 W
Barva Černá
Rozměry a hmotnost 123,2 x 6,95 x 13,8 cm , 7,1 kg, subwoofer 21 × 40,3 × 40,3 cm, 9,8 kg, balení 1303 x 621 x 277 mm, 22,5 kg
Obsah balení Dálkový ovladač, nástěnný držák, baterie