Během státního svátku dne 28.10. mají prodejny Karlovo náměstí a Poděbradská otevřeno do 18 hodin.

SAMSUNG HW-Q900T - Vystavený kus

7.1.2 soundbar Samsung HW-Q900T s Wi-Fi a Dolby Atmos
406 W, 7.1.2 ch zvuk, 16 reproduktorů
8" bezdrátový subwoofer, HDMI, USB, Bluetooth, Wi-Fi
4K Video Pass, HDR, HDR10+
Dolby Atmos, vestavěný hlasový asistent (Alexa)
Up -firing reproduktory, Side-firing reproduktory
Front-Wide reproduktory, Wide Range Tweeter
Ovládání TV a SB jedním ovladačem, držák na stěnu v balení
Skladem
Katalogové číslo: HWQ900T
25 990  Ušetříte 33 % (8 600 Kč)
Vystaveno - záruka 2 roky
výprodej

Perfektní souhra s QLED


Experti na inovaci v oblasti audiaTestovaný a vyladěný v kalifornské zvukové laboratoři, kde naši zvukoví inženýři světové úrovně využívají pokročilé akustické technologie a nejmodernější počítačové modelování, aby pro vás zajistili dokonale vyvážený zvuk, který zaplní celou místnost.


Samsung Audio LabNaše zaměření začíná u samotného ucha posluchače a rozšiřuje se na celé audio prostředí – převodníky (woofery a tweetery), zesilovače a digitální signálové procesory (DSP).


Vtáhne vás svým podmanivým zvukemSoundbar má 7 kanálů, 1 subwoofer kanál a 2 horní kanály – společně vás obklopí zvukem. Nově přidané široké reproduktory umístěné v obou rozích soundbaru přináší širší audio scénu, takže uslyšíte zvuk z přesné lokace pro ještě silnější zážitek.


Vylepšený zvuk ze všech směrůObjevte hloubku zvuku s Dolby Atmos a DTS:X. Tyto dvě technologie vám umožní slyšet, jak každý zvuk proplouvá kolem vás a nad vámi, stejně jako byste to slyšeli ve skutečném světě.


Q Soundbar a TV, dokonalá harmonieSoundbar Q900T se synchronizuje s vaším televizorem Samsung a společně vytvářejí pohlcující zvuk. Spojuje a posiluje zvuk vycházející jak z reproduktorů soundbaru, tak televizoru, díky čemuž vám může dopřát úplně novou úroveň poslechu a akusticky vás vtáhne do děje.


Audio optimalizované pro každou scénuSoundbar Samsung automaticky analyzuje a optimalizuje přehrávaný zvuk podle právě sledovaného záběru. Technologie adaptivního audia vám tak zajistí zcela srozumitelnou dialogovou stopu i při nízké hlasitosti.


Pro lepší zážitek ze hry i z poslechuDopřejte si úchvatný herní zážitek s jedinečnou kombinací subwooferů a horních reproduktorů, které poskytnou pohlcující prostorový zvuk oblíbeným hrám. Po zapojení k Samsung TV se soundbar navíc sám umí přepnout do herního režimu, takže se můžete soustředit jen na hraní a nemusíte se zdržovat jeho nastavováním.


Posílené připojení zvukuDíky rozhraní HDMI eARC si můžete dopřát kvalitní, bezztrátový zvuk, a to i při připojení k jiným zařízením prostřednictvím televizoru, jako jsou Blu-ray přehrávače nebo herní konzole.


Více zvuku bez kabelůSada Wireless Surround Kit vám umožní snadno rozšířit soundbar na audiosystém s prostorovým zvukem, a to bez překážejících drátů**. Spolu se svým soundbarem můžete vytvořit vícekanálový systém, který zajistí opravdu prostorový zážitek.


Wi-Fi připojení k TVChcete si užít vaše oblíbené pořady nebo hudbu? Stačí připojit vaši TV k soundbaru pomocí Wi-Fi připojení a vychutnat si čisté a ostré soundbar audio.


Bluetooth připojení k TVJednoduše použijte Bluetooth k připojení soundbaru k vaší TV a okamžitě si užívejte svůj oblíbený obsah.


Zvuk stejně dokonalý jako obrazZažijte při sledování HDR 10+ obsahu ty správné pocity ze zvuku. Když k soundbaru připojíte jiná zařízení přehrávající obsah v HDR 10+, budete si moci užít bezztrátový, vyvážený zvuk, který bude ladit s detailním obrazem.


Svět zvuku na dosah s jedním ovladačemNepotřebujete více dálkových ovladačů. Ovládejte hlavní funkce soundbaru, jako jsou zapnutí a vypnutí, hlasitost, nebo dokonce zvukové efekty, pomocí ovladače k televizoru Samsung – a to přímo přes televizor.


Přehrávání jediným dotykemPro chvíle, kdy si chcete užít vaší hudbu na nové úrovni. Když posloucháte vaší oblíbenou hudbu na telefonu, stačí se jednoduše dotknout soundbaru. Soundbar zavibruje při rozpoznání zařízení, ihned se připojí a začne přehrávat písničku, kterou jste poslouchali – ale v neuvěřitelným soundbar audio podání.


Mistrovské řemeslné zpracováníSystém s výjimečným zvukem a designem, kterému se jen tak něco nevyrovná. Celistvé tělo soundbaru a doprovodné reproduktory jsou zvýrazněné pomocí nadčasové textilie od společnosti Kvadrat, která dotáhne vizuální stránku soundbaru do konce. Dokonalý zážitek, který se hodí do každé vaší domácnosti.


Jedna aplikace zajistí chytrý poslechPozvedněte propojenou domácnost na další úroveň. Aplikace SmartThings vám umožní přidat reproduktory do vaší sítě, díky čemuž získáte větší kontrolu nad přehráváním audia ve své chytré domácnosti.Funkce Dolby Atmos / DTS-X / Dolby True HD / Dolby DD+, DTS:X, DTS digital Surround, ovládání TV a SB jedním ovladačem, Wi-Fi, Bluetooth, 4K Video Pass, HDR, SSE, Standard, Adaptive, Game Pro
Počet kanálů 7.1.2 , 16 reproduktorů
Podporované audio formáty AAC, MP3, WAV, WMA, OGG, FLAC, ALAC, AIFF
Subwoofer Bezdrátový, průměr reproduktoru 8 ", Bassreflex
Konektory 2x HDMI vstup, 1x HDMI výstup, eARC, optický audio vstup
Speciální funkce Spotify, Alexa, Tap Sound, Q-Symphony, Aplikace Smart Things
Výstupní výkon 406 W
Barva Černá
Rozměry a hmotnost 123,2 x 6,95 x 13,8 cm , 16,9 kg, balení 1303 x 621 x 277 mm, 24,8 kg
Obsah balení Dálkový ovladač, nástěnný držák, baterie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.